Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Viktor Troicki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O tome ti i pricam, da nije bilo Djokovica pitanje je da li bi video i jednu WC.
    Ali svaka njemu cast sto je sve sanse maksimalno iskoristio i sto ce 99% biti u glavnom zrebu AO-a
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Mislim da ce se sledece godine boriti za TOP 10,jer bukvalno nista ne brani...
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • 3800 poena ima Miloš na mjestu 10

        Comment


        • Nema sile da moze do TOP 10, TOP 30 je vec nesto sto je realno, da bude jedan stabilan TOP 30 igrac.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Nema sile da moze do TOP 10, TOP 30 je vec nesto sto je realno, da bude jedan stabilan TOP 30 igrac.
            Uobicajeno da,ali sledece godine nista ne brani i nadam se da moze makar u TOP 20...
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Kakve veze ima sto nista ne brani, on treba da osvoji poene da bi stigao do top 10, to je ravno naucnoj fantastici.

              On treba da bude prezadovoljan ako dodje do top 30 i tamo bude konstantan, i jos ako uspe da iskoristi negde slabiji zreb i osvoji neku titulu.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Pa, vec je jednom bio na nekih 100-tinjak poena od Top 10, tako da ne vidim sta je tu nemoguce.

                Kad je jedan Bautista Agut na 14.mjestu, onda je sve realno.

                Comment


                • Sa osvojenih 1900 bodova...a Miloš sada na 10. mjestu ima duplo više

                  Comment


                  • Teшко да ће доћи и до 50 места... никако у неко полу финале да уђе, а камоли финале...
                    sigpic

                    Comment


                    • 108 Troicki, Viktor (SRB) 524 -2
                      Last edited by Žika; 02-11-14, 01:35.
                      sigpic

                      Comment


                      • Plasmanom u qf. Viktor je usao u top 1oo
                        Tek u ponedeljak izlazi naredna lista, ali vec se zna da na njoj Troicki u najgorem slučaju može da bude 98.



                        Spoiler
                        u zavisnosti od rezultata u Bresci, mogao bi i do 81. pozicije.



                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                          Pa, vec je jednom bio na nekih 100-tinjak poena od Top 10, tako da ne vidim sta je tu nemoguce.

                          Kad je jedan Bautista Agut na 14.mjestu, onda je sve realno.
                          Podcenjujes Aguta .....
                          Svaka cast Viktoru sto se vratio u top 100 za nekoliko meseci. Licno sam bio skeptik po tom pitanju. Ali pogledao sam neke njegove meceve, nista tu spektakularno nije niti se vidi neki napredak, cist pusheraj ... gura covek lopticu, ali ponavljam svaka cast, na povratku, nije to ni malo jednostavno bilo.... Videcemo moze li sledece godine u top 50
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Viktoru covek samo da skine kapu, definitvno ne spada u najtalentovanije tenisere, ali je uporan i radan i svaka mu cast za ovakav povratak.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Napokon povratak u top 100
                              Svaka cast!

                              Comment


                              • 17.11.2014.г.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X