Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Poker

    Svaka cast!
    Samo da kazem njegovi saveti na ovom linku koji sam stavio se odnose na Cash Game, i naravno primenljivi su u ranoj fazi SnG.
    Ali ako si vec ti izbacio vise ljudi, znaci napravio si dobar stack, onda treba biti agresivan kad vas ostane recimo troje, mozda i blefirati malo cesce...
    E vidim da si rekao da si igrao za Real Money na FTP, pa me zanima jel si igrao turnire i ako jesi kakvi su igraci?

    Comment


    • Odg: Poker

      ma da.. iskoristio sam to ok i na kraju pobedio.. sad cu jos malo ici o5... vezba se jbg
      sto se tice real moneya, nisam igrao turnire, igrao sam samo rush, nisam se bas proveo lepo.. od 50$ ostalo mi je 15$ tako da cu malo da stagniram pa cu da probam neki turnir il nesto.. igraci su jbg, sta znam.. klasika.. isto kao i na play money samo sto vise stekaju.. ne prate bas sve tako da sam na blefu mogao da uzmem kesha al vecinu sam izgubio kad sam imao dosta dobru ruku a neko jos bolju..
      \m/ (^.~) \m/

      Comment


      • Odg: Poker

        fin poker bio prosle nedelje.. dobra ekipica.. nadao sam se pobedi hellmutha al ok je i sto je jesus dobio.. prvi put da je neko izbacio sve igrace i pobedio lepo lepo :P
        \m/ (^.~) \m/

        Comment


        • Odg: Poker

          imam jedno pitanjce...

          ovo je situacija: igrao sam za real money na FTP i nakupio sam 50 ftp poena. za te poene bi trebao dobiti rush bedz a nisam ga dobio.

          da li iko zna jel trebam na nesto kliknuti or samting da bi ga pokupio?
          \m/ (^.~) \m/

          Comment


          • Odg: Poker

            Na kojim poker clientima igrate?

            Comment


            • Odg: Poker

              ova ekipa nije normalna sunce ti jebem...........................igraju se sa zetonima ko da su za luna park jebote &8@^J

              Comment


              • Odg: Poker

                sinocnja emisija mi je definivitno potvrdila sumnje da je cijeli ovaj svijet TV pokera ustvari velika prevara
                davno sam negdje procitao teoriju o tome da oni ustvari ne igraju sa pravim parama nego sa zamisljenim svotama, to je piso neki lik koji je "kao" upucen u taj svijet i stvarno je objasnio neke stvari koje navode na razmisljanje ako nista drugo

                tad mi je to bilo nerealno i nisam vjerovo ali vremenom, gledajuci emisije i malo analizirajuci vidim da to nije daleko od istine
                ovo se odnosi samo na ove TV partije, ne i na online poker

                a evo recimo pored onih gluposti sinoc, koje nema sanse da su moguce sa pravim parama, pogledajte igrace poput, negreanua, lederera, matusova... koji nisu ni jednom pobijedili na ovom Full Tiltu a izgubili su ogromne svote jer ih jako cesto gledamo

                steta jer bilo je dobro dok je trajalo

                Comment


                • Odg: Poker

                  Sva troijica koju si naveo su pobedjivala, mozda nisi gledao te partije, a inace nema sanse da je sve ovo prevara.
                  Oni iza sebe imaju milione, tako da nije nista cudno da mogu da stave 100 hiljada na cistu srecu.
                  Jednostavno njihovi limiti su mnogo veci od normalnih, pritom su svi poremeceni kockari i to je to.
                  A pritom postoje partije u Vegasu koje su vece od ove, npr. u Bobby's roomu(sigurno si cuo za to).

                  Uostalom zasto bi se neko trudio da napravi ovakvu vrstu prevare? Ciljna grupa ovakvih emisija je veoma uska tako da verovatno ni profit nije dovoljno veliki da bi se ulazilo u te prevare.

                  Comment


                  • Odg: Poker

                    slazem se skroz sa nucle0m.
                    svi oni imaju multimilionske racune tako da im je sica da shibnu 100k-200k na sto da bi se zabavili...

                    u krajnjoj liniji, evo ti turnira koji se igraju, gde je glavna premija oko 1m-2m.., a igraci poput Ivey-ja i sl ubacuju kojekakve prob betove da bi povecali interesantnost igre, te u njima uzmu nekoliko puta vise para nego sto je prva nagrada.. tako da i ako izgube odnesu kuci vise para od prvoplasiranog...


                    meha... igram na FTP.
                    \m/ (^.~) \m/

                    Comment


                    • Odg: Poker

                      nesto smo se ucutali zadnjih nedelju danaa..

                      ima li neko neku temu pa da besJedimo o tome?
                      \m/ (^.~) \m/

                      Comment


                      • Odg: Poker

                        Pa na zalost poker je veoma ogranicena tema, plus mi ne mozemo da pratimo aktuelna desavanja u pokeru tako da nema o mnogo cemu da se prica.

                        @Kinslayer
                        Jedino sto bih ja mogao da predlozim je komentarisanje zanimljivih ruku sa youtube-a, ili nekih poker clanaka...

                        Comment


                        • Odg: Poker

                          Ljudi, kad pocinje Final Table Main Event-a?
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Odg: Poker

                            juce $#^%RT

                            Comment


                            • Odg: Poker

                              Sta bi sa Dzonijem?Sto ne komentarise PAD?

                              Comment


                              • Re: Poker

                                Jel igra neko poker na facebooku? Jel pobedio ona 3 shootouta i osvojio nintendo wii?
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X