Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: Poker

    [quote author=Tmac link=topic=31.msg36249#msg36249 date=1223167555]
    Hoce li biti jos neki termin osim cetvrtka u ponoc?
    [/quote]

    I mene ovo interesuje. Bas bi mi odgovarao jos neki termin.
    Zasto veceras nema pokera? Opet zbog tenisa?

    Comment


    • #32
      Odg: Poker

      Samo da pohvalim Minju i Aleksandra, sinoc su bili jako zabavni.

      Comment


      • #33
        Odg: Poker

        Svaka cast za poker, komentatori su odlicni isto. Jedino kad bi bio jos neki dan, ali bolje ista nego nista

        Comment


        • #34
          Odg: Poker

          Danas sam gledao poker i bas je extra.Posto i ja igram na netu, dobro dodje da se pokupe neke forice. Cini mi se da ide premijer liga u pokeru i nadam se da cete redom pustati sve partije.
          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

          Comment


          • #35
            Odg: Poker

            Moze li neko da napise lozinku za SK freeroll na GW veceras u 18.30h? Nisam znao da je promenjena, pa nisam mogao da se registrujem danas. Hvala unapred.

            Comment


            • #36
              Odg: Poker

              Ima li ko da zna tu sifru famoznu za ovaj turnir!!?? neka javi ako ima !!!

              Comment


              • #37
                Odg: Poker

                Jel' ima neko sifru za vecerasnji turnir Bg fair na Gold Win-u. HITNO!!!

                Comment


                • #38
                  Odg: Poker

                  Svaka cast i hvala SK-u za Poker After Dark! &8@^J &8@^J &8@^J
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #39
                    Odg: Poker

                    Zna li neko da mi kaze koja je ovo sezona Poker after dark pocela da se emituje?

                    Comment


                    • #40
                      Odg: Poker

                      [quote author=Brent link=topic=31.msg117153#msg117153 date=1267490045]
                      Zna li neko da mi kaze koja je ovo sezona Poker after dark pocela da se emituje?
                      [/quote]
                      2008

                      Comment


                      • #41
                        Odg: Poker

                        Jel ispao neko veceras?
                        Nisam stigao da gledam. &*(@W6
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • #42
                          Odg: Poker

                          2008. su poceli i sa 'Cash game', bice ja mislim u 11. nedelji i to je pravi spektakl za gledanje i mnogo je uzbudljivije. Moja prpeoruka je da uzmete i 2009. godinu jer je tu cash game cak u 6 nedelja i skoro svaka epizoda je bila jako interesantna. Primjeticete da se, u svakoj nedelji u kojoj se igra cash game, pojavljuje i Tom durrr Dwan koji je superstar pokera i koji je sa svoje 23 godine vec postao legenda, a zasto bice vam jasno kad odgledate par epizoda u kojima se pojavljuje...Mislim da je dovoljno da kazem da je prosle godine isao u minus od 4 miliona $ da bi se za samo par mjeseci vratio u plus od 2.4 miliona $, naravno sve ona online pokeru zahvaljujuci kojem je i postao poznat i na kojem godisnje odigra par miliona ruku...
                          Takodje bih vam preporucio da uzmete High stakes poker koji je po meni jos interesantniji od Poker after dark i gdje se samo igra cash game. Sezona ima 15-ak epizoda...Prije par nedelja je pocela sa emitovanjem i sesta sezona u Americi...Svaka epizoda je pravi spektakl...

                          Comment


                          • #43
                            Odg: Poker

                            Jeste, High Stakes sam gledao na DSF-u par puta i ono je stvarno sjajno.
                            Inace su cash igre daleko zanimljivije od ovih "obicnih" partija.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #44
                              Odg: Poker

                              Molim vas promenite komentatore pokera, znaci momci u zivotu nisu seli za poker sto, nemaju pojma o pokeru, ako nemate nekog kompetentnijeg bar pustite prenos bez komentara, ovo jako iritira ljude koji igraju poker... ovo je dobronamerna kritika ukoliko vam je potrebna pomoc, slobodno me kontaktirajte.

                              Comment


                              • #45
                                Odg: Poker

                                Dzankic je prije svega teniski komentator,a Stolica je majstor za golf,posebno u tandemu sa Piterom,tako da ne treba ocekivati da oni znaju i prate desavanja u pokeru,ali sigurno ce biti sve bolji i bolji @(*6sd$%
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X