Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Poker

    Ako neko ima link za skidanje main eventa 2010 neka mi posalje na pm ili ostavi ovde


    hvala!

    Comment


    • Re: Poker

      jel pika neko texas u nekom od bg kazina?ako ima neko nek napise koju recenicu,sta,kako,.....razmisljam da pocnem,ima tu dosta iskustva sa neta,no mislim da mi je vreme da krenem malo ozbiljnije.....hvala unapred.

      Comment


      • Re: Poker

        ako nikad nisi igrao uzivo savetujem ti da kupis cipove pa da igras sa drustvom pre nego sto krenes da igras za kesh...skroz je drugacije igrati preko neta na FBu ili nekoj od soba od igranja uzivo...

        sto se tice igranja u BG kazainima tu ti ne mogu pomoci jer nisam iz BGa...

        pozz
        \m/ (^.~) \m/

        Comment


        • Re: Poker

          Da li neko zna gde mogu da narucim set cipova za poker.. (%fsd%&j

          Comment


          • Re: Poker

            Imas na limundo.com ljude koji prodaju, a ako si iz Beograda onda proveri u Bul. Zorana Djindjica da li jos postoji prodavnica Poker Mania, oni imaju sve, nisam siguran koji je broj..........

            Comment


            • Re: Poker

              U napred sam zahvalan svima...ali jel moze neko da mi kaze gde mogu da skinem epizode pokera...hvala... &($%WP+

              Comment


              • Re: Poker

                Probaj na PirateBay, ali imas inace sve na youtube-u, a preporucio bih ti High Stakes Poker i to kreni od prve sezone na youtube-u, to je najzanimljivije za gledanje......

                Comment


                • Re: Poker

                  Hvala tebra puno...gledam...i hvala na preporuci... %QWT&W

                  Comment


                  • Re: Poker

                    Pozdrav svima... Interesovanje za poker raste iz dana u dan... Odlican potez sa aussie millions cash game-om...vrhunske su to partije i obavezno nabavite turnir 2011 sa 250 000 $ buy inom,jednom recju ludilo! Sidel inace osvojio! E pa moj savet je dakle da otkupite high stakes poker trenutno je 7 sezona on air... Vrhunske su sve sezone,ima odlicnog cash game-a i na poker after dark to bi bilo odlicno da pustite ima 6-7 sezona,veliki buy in-ovi... Ja sam inace odgledao sve sto se moze odgledati na pokertube.com,ali opet mi je zadovoljstvo da gledam na tv... Isforsirajte malo ovaj poker isplatice vam se sigurno...
                    sigpic

                    Comment


                    • Jao ne mogu da verujem da je SK krenuo sa reprizama PAD-a. Mogli su da predju na High Stakes Poker...
                      sigpic

                      Comment


                      • U cemu je fora sa ovim komentatorima? Jel ovo snimak od pre dok jos nije naucio pravila?
                        Scoty uflopovao kentu,on prica ceka kentu,ne zna kad je split pot...Cudi se nesto non-stop...U cemu je fora...
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma nije snimak od pre. Tj snimak je partija, ali ponovo komentarisu. Jedan komentator je stari, onaj koji je tisi, zove se Marko (nznm prezime), a ovaj drugi je novi na pokeru, zove se Aleksandar Dzankic, i inace je komentator auto-moto sporta, gde je prilicno dobar.
                          Ali ovo na pokeru je prilicno lose. Umesto 'ruka' goori 'partija', lose analizira ruke, sve skupa je ispod proseka. Pretpostavljam da ce ovo procitati komentatori, naravno sve je receno sa najboljim namerama, i sa zeljom da poboljsate komentare, moj predlog je posto vidim da odlicno znate engleski da pregledate prvih 6 sezona High Stakes Pokera, ima sve na youtubeu i slusajte analize komentatora, od njega stvarno moze mnogo da se nauci.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jesu reprize, Dzankic i Marko su komentarisali prve epizode PAD-a... ;)
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Jesu reprize ali su komentari novi, ranije je sa Markom komentarisao Dzoni, bio je na forumu kao Richard. Inace je covek profesionalni igrac i zato su ga i uzeli tada kad su poceli da prenose. Nznm zasto sad opet komentarisu...
                              sigpic

                              Comment


                              • Nisu brate novi komentatori, to ti pricam, prve epizode PAD-a na SK-u su radili Marko i Dzankic...
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X