Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Poker

    Jel se moze na FTP praviti privatni tur sa play money? Mozemo ja i brat igrati, to nas je vec 4

    Comment


    • Odg: Poker

      Ja bih rado ucestvovao, ali nznm kako se to pravi, u principu FTP mi je nesto konfuzan, ne snalazim se bas najbolje na njemu, zato vise igram na Starsu, al ajde organizujte nesto.
      Ako znas kako dodaj me za frienda

      Comment


      • Odg: Poker

        Hmm, nisam ni ja na FTP puno, igram samo Face The Pro ... Hajd` sredicemo nesto, predlozite neki client, ja mogu igrati u nedelju navece.

        Comment


        • Odg: Poker

          E pogledajte sta je Negreanu sebi zadao, lud covek, nema sta, zato ga gotivim.

          http://www.pokerstarsblog.com/player...ge-035708.html

          Comment


          • Odg: Poker

            Ne znam jel se moze praviti tur na ftp.
            Ima gore opcija request pa u padajucem meniju Find player. Tu ukucas korisnicko ime i nadjes tog koga trazis. Posle samo klik na join i picis zajedno. Ne moras pamtiti tudja korisnicka jer ostane zapamceno kad pocnes kucati.

            Jbg, sinoc sam zalegao posle svoje zadnje poruke jer se rano dizem. Ae skontacemo nesto u toku dana pa cemo pichiti.

            Jel imate MSN pa da se skontamo tako?
            \m/ (^.~) \m/

            Comment


            • Odg: Poker

              Btw, to sto kazes za kes.. Verovatno si u pravu.. ko ne shvati ozbiljno da igra za kesh na netu moze laganini da pukne sve pare bezze. Zato se i ja kontam dal da probam il ne.. Al verovatno cu ubaciti 10$ i probati sa tim pa kud puknlo da puklo... Svejedno bi te pare popio u gradu tako da...
              \m/ (^.~) \m/

              Comment


              • Odg: Poker

                i tako ja za sat vremena pukoh 180k na FTP
                i sad ispocetka... ili mozda probam na starsu :P
                \m/ (^.~) \m/

                Comment


                • Odg: Poker

                  ako hoces na live turnir,mozda najbolje za pocetak ti je mali= veliki turnir cetvrtkom 1500 din,bude 50-60 igraca,1 re buy u prvih sat vremena nema add on-a,a skupis e bas fina cifrica,bude 3-4 glave prvo mesto. a struktura je bas deep,krece se sa 250 bb=a.

                  Comment


                  • Odg: Poker

                    A gde je to?
                    I kolko ljudi ulazi u nagrade?

                    Comment


                    • Odg: Poker

                      interesantno...
                      sto nucle0 pita...gde to, sta, kako..?
                      \m/ (^.~) \m/

                      Comment


                      • Odg: Poker

                        Btw, dobih ja neke tournamet poene koje sam konvertovao u real money na FTP. Dobih ja 1.06$.
                        Bas sam se trudio da od toga napravim milione al jbg...pukoh sve..nije htelo i jbg...
                        \m/ (^.~) \m/

                        Comment


                        • Odg: Poker

                          Ako je od veceras ono sto su Dzoni i Marko najavljivali prosle sedmice,ceka nas jedna od najjacih partija ikada na PAD....
                          Gledao sam na jutjubu par snimaka..........uglavnom videcemo kako Zigmund izbacuje Durrra,na durrov nacin........
                          Ali sto sa Antonijusom,Durrrom i Ajvijem garantuje fantastican poker!!!

                          Jos je kash game......bice grdilo akcije....

                          Comment


                          • Odg: Poker

                            hahahahaha Dzoni baci komentar na klip aahahahahahahah vristim od smeha vec sat vremena
                            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kP9CBtSW0kA&feature=player_embedded[/youtube]

                            Comment


                            • Odg: Poker

                              ???? sta bi sa vecerasnjom epizodom? u najavi programa pise da je u 22h?

                              Comment


                              • Odg: Poker

                                bio je poker sinoc. oko 23.10h je poceo. durrrrrrrr dominira, zigmund i lederer su se dokupljivali...
                                durrr je car tu a zigmund ko da je sa marsa pao...nije 5 reci progovorio... mulac
                                \m/ (^.~) \m/

                                Comment

                                Working...
                                X