Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Ne zamjeri navijacima na "roditeljskoj" brizi.
    Jedno je briga drugo je nepotrebna panika . Odma je Nadal proglasen sampionom...
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Srce i dusa mala... izvini Proud ali sam morao da je i ovako postavim, DA SE LEPO VIDE ;)

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Može li objašnjenje napisanog?
        Objasnio je Nikola.
        A nisam imala vremena da napišem zašto rekoh za levoruke protivnike.Oni maksimalno koriste FH,a Novaku je važno da do meča sa Rafom navežba svoj BH,i da tada taj udarac radi kao satić.U tom konstekstu je išao moj komentar.
        Nole je koliko vidim spreman za titulu.
        Sa Tasom sutra igra drugi meč po redu,na Šatrijeu,negde oko 12:30h. A u ponedeljak očekujem da mu protivnik bude Gaske.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Koki, Gaske i Anderson su desnoruki.

          Comment


          • Originally posted by Weltschmerz View Post
            Koki, Gaske i Anderson su desnoruki.
            Ma nećemo sad da sitničarimo..
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Originally posted by Weltschmerz View Post
              Koki, Gaske i Anderson su desnoruki.
              To nisi trebao da kazes (napises) sada si im totalno pojebao koncepciju ....
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Jbg. ja se našao da se pravim pametan 😊

                Comment


                • Originally posted by Weltschmerz View Post
                  Jbg. ja se našao da se pravim pametan 😊
                  Evo prognoze za Pariz za naredne dane. uploadfromtaptalk1432974945608.jpg

                  Comment


                  • Dobro je samo sto si stavio tako "mocno" veliku sliku, pa se sve vidi ...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Dobro je samo sto si stavio tako "mocno" veliku sliku, pa se sve vidi ...
                      Jebote, ne propustas sansu da istrolujes neko. Iskusno
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Dobro je samo sto si stavio tako "mocno" veliku sliku, pa se sve vidi ...
                        Što bi rekla Jagodica, nećemo sitničariti. detetive-com-lupa-25227570.jpg

                        Comment


                        • I to sto kaze (Jagodica)
                          Ali Noto je decko poneo lupu i njemu nije frka, a sta da radimo mi mucenici koji nismo bili toliko dovitljivi?
                          Inace sta nam je sa onim malim Miljancetom, MiljanVR tako nesto. Nema ga vec duze vreme, a ranije je bio glavni ovde. Kada se samo setim kada se upoznao sa Nolom, bilo mi drago u pm. Majke mi, ostvario decko svoj san.... Zao mi je sto ga nema vise ovde.
                          Last edited by Sandugp; 30-05-15, 11:33.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Kakav ludak
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Vrlo sam zadovoljan Novakovim izdanjem danas.
                              Nema arogancije vec maksialno uvazavanje rivala,a u interesu svoje pripreme dozvoljava svakom da pokaze svoje mogucnosti-na zadovoljstvo publike.
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                I to sto kaze (Jagodica)
                                Ali Noto je decko poneo lupu i njemu nije frka, a sta da radimo mi mucenici koji nismo bili toliko dovitljivi?
                                Inace sta nam je sa onim malim Miljancetom, MiljanVR tako nesto. Nema ga vec duze vreme, a ranije je bio glavni ovde. Kada se samo setim kada se upoznao sa Nolom, bilo mi drago u pm. Majke mi, ostvario decko svoj san.... Zao mi je sto ga nema vise ovde.
                                Nabavio je full HD za pracenje meceva,nema coek kad da se zaeba...a ovde sa vama

                                Comment

                                Working...
                                X