Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zoje View Post
    Da sad bude anketa-koji vam je mec drazi i zasto-interesantno bi bilo videti tu anketu- fin AO 2012& finW 2019 g.

    Ja ne znam, jos sam u polusoku
    последња девојка је увек најдража....
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      AO 2012 svakako drazi.
      WB 2019 mec koji nikada vise necu pogledati.
      Meni je draži WB2019...Dobio je Federera u njegovoj, kako Viško reče, "dnevnoj sobi" gde je igrao i protiv publike.
      Nadala je dobio kod kuće 2012. pred svojom publikom...


      Originally posted by Dekson View Post
      A može i ona Govedarica anketa kojih Vam je 40:15 draži na US openu ili Wimblndonu. Prvi mu je bio odskočna daska za dalje slemove a drugi priključak za borbu za GOAT-a
      Definitivno USO 2011 i onaj legendarni ritern...
      Mada nije to bio prvi put da je on protiv Rodžera spasavao meč lopte pa pobeđivao...
      Ako se dobro sećam imali smo to i 2010 na USO...
      Zato mislim da Rodžer ovo finale nije ni mogao da privede kraju kada je imao 40-15...Mislim da se prisetio USO i Novakovih preokreta.


      Originally posted by Zika View Post
      Ja ћу да ти дам анализу:

      Наш Ноле је тежак преварант! На коју ли је фору успео да победи ону аждају од тенисера, мајстора у свим елементима тениса, господина, господску публику која га обожава? па на крају и мене..
      пуко сам пред карај и изашао из куће да дођем к.себи, кад зазвони телефони жена јави да Ноле једе траву од среће јер је победио!!!
      сад чекам репризу да видим како бре?
      верујем да ће Ни дати све стручно и са статистичким подацима али
      мислим да овде научна теорија нема одговоре, о овом мечу ће се бавити дуго мали мозгови и неће дати одговоре....како је Давид праћком убио Голијата....ха ха ха
      Ušao mu u glavu Žile, pogledaj odgovor iznad A i pokazao je da ima petlju.

      Originally posted by pecaros View Post
      Pitam se, pitam se, hoće li Govedarica umesto onog riterna sada pominjati pasing iz 16-og gema 5-og seta
      Na USO će o riternu, a na WB će se prisećati ovog pasinga iz 2019. , a Boga mi i iz 2018. pOSTAJE TRADICIJA.

      Elem, reče Nole da je odigrao finale sa 70%...
      I zaista meni je tako i delovao. Zašto je bilo tako do njega je, možda saznamo jednog dana...
      Ali šta mislite šta je sada protivnicima u glavi kada je on na 70% uspeo da dobije fit Federera na WB... i dođe na 5/6...kako mi je žao što nije uzeo i 2013. titulu, a mogao je- bio bi na 6/6.

      RTS je večeras imao finu emisiju od 23:30 o WB. Ko ima EON može da vrati i pogleda
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • ko je original...ili je ono KOINCIDENCIJA NEVIDJENA

        hrvatski komentator

        nije gotovo kad je gotovo,nego kada novak djokovic kaze da je gotovo,ocito (na 4 11)

        http://sportklub.hr/Tenis/Grand-Slam...71-godinu.html

        ili visko

        kraj je kada novak kaze (na 2 45)

        http://sportklub.rs/Blog/Branislav-J...je-gotovo.html

        msm
        Last edited by Beocca; 16-07-19, 04:20.
        Wizard

        Comment


        • i za cacanina,pa stariji smo

          Wizard

          Comment


          • Razmišljam o scenariju koji će se teško desiti ali bi bio kao za najbolji blockbuster.

            Novak osvaja USO i AUO.

            Na RG u finalu dobija Nadala i prestiže ga sa GS titulama.

            Na sledećem ponovo protiv Federera u finalu stiže to 20te

            Eh. ;)

            Sent from my SM-N960F using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Meni je draži WB2019...Dobio je Federera u njegovoj, kako Viško reče, "dnevnoj sobi" gde je igrao i protiv publike.
              Nadala je dobio kod kuće 2012. pred svojom publikom...




              Definitivno USO 2011 i onaj legendarni ritern...
              Mada nije to bio prvi put da je on protiv Rodžera spasavao meč lopte pa pobeđivao...
              Ako se dobro sećam imali smo to i 2010 na USO...
              Zato mislim da Rodžer ovo finale nije ni mogao da privede kraju kada je imao 40-15...Mislim da se prisetio USO i Novakovih preokreta.




              Ušao mu u glavu Žile, pogledaj odgovor iznad A i pokazao je da ima petlju.



              Na USO će o riternu, a na WB će se prisećati ovog pasinga iz 2019. , a Boga mi i iz 2018. pOSTAJE TRADICIJA.

              Elem, reče Nole da je odigrao finale sa 70%...
              I zaista meni je tako i delovao. Zašto je bilo tako do njega je, možda saznamo jednog dana...
              Ali šta mislite šta je sada protivnicima u glavi kada je on na 70% uspeo da dobije fit Federera na WB... i dođe na 5/6...kako mi je žao što nije uzeo i 2013. titulu, a mogao je- bio bi na 6/6.

              RTS je večeras imao finu emisiju od 23:30 o WB. Ko ima EON može da vrati i pogleda
              Maki pa gde si ti bre ovih dana, slaba poseta?

              Meni je nekako ta pobeda 2010 posle preokreta na US opena gorka, jer je iscrpljen otišao na Nadala.
              Najjače su mi sve pobede na AO, protiv Stanislasa pa Nadala i onaj epski meč.
              Originally posted by joshmor View Post
              i za cacanina,pa stariji smo

              Hvala za zvono 💪

              Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by bbK1ng View Post
                Razmišljam o scenariju koji će se teško desiti ali bi bio kao za najbolji blockbuster.

                Novak osvaja USO i AUO.

                Na RG u finalu dobija Nadala i prestiže ga sa GS titulama.

                Na sledećem ponovo protiv Federera u finalu stiže to 20te

                Eh. ;)

                Sent from my SM-N960F using Tapatalk
                Ne, ne, sve do Vimbldona kao sto si rekao, a onda, umjesto da se izjednnaci sa Fedjom po slemovima, ovaj mu se osveti u finalu za ovu mukicu sad i ode Rodja opet na +2.

                Comment


                • Pre samo godinu dana, tj. posle poraza od Čekinata u QF ništa nije nagoveštavalo da će postići ovako impresivne uspehe. Tad je imao 12 Slemova, Nadal 17, a Federer 20 i sve je izgledalo kao nemoguća misija da dostigne tih Federerovih 20.

                  Posledice povrede su i dalje bile vidljive, nikako da uhvati pravu formu, neuigranost, mentalna nestabilnost, nista nije išlo kako bi trebalo. Na sve to dao je izjavu da ne zna da li će igrati na travi...

                  Posle neverovatnog uspeha kada je postao tek treći teniser u istoriji koji je za god. dana vezao 4 Slema usledeo je pakao.
                  12 meseci bez titule, 7 meseci odsustva sa terena, operacija, itd., itd. i već su počele priče o tome da li će se ikad vratiti.
                  Sećam se da sam se molio Bogu samo da se vrati i nekako osvoji 2 Slema da se bar izjednači sa Samprasom.

                  Danas opet govorimo o šansama da dostigne tih 20 što je zaista neverovatno, nadmašio je sva moja očekivanja. Bio bih bezobrazan kada bih očekivao još više od ovog, ali on nas je sve razmazio, čovek pomera granice i postavlja standarde. Hvala veliki Novače na svim lepim trenucima!

                  Sada mu želim samo da bude zdrav, to je najbitnije, a za ostalo će se sam pobrinuti. Idemooo

                  Comment


                  • Da napisem koje slovo i o Novakovoj formi..

                    Da je kojim slucajem na jednu od one dvije mec-lopte Federer opalio as na t-liniju, do sada bi se vec tomovi ispisali o propustima i slabostima u Novakovoj igri. Jer bilo ih je. I neke od njih vec poprimaju formu hronicne boljke. Medjutim, nas heroj je ucinio nemoguce, vodio se Njegosevom mišlju: "Neka bude borba neprestana, neka bude što biti ne može.." i na kraju ispade da zaista moze! I te kako moze! Hudini nas!

                    Ali taj prokleti prvi servis.. i narocito slabo riterniranje. Ja moram da primijetim da je Novak zaista samo sjenka onog ubitacnog riternera, ne samo kada je rijec o tom mechapu sa Fedjom. Ali sa njim je to narocito izrazeno. Dobrim dijelom je, siguran sam, za to zasluzan Federer. Postao je nemoguc za citanje serve, ni da je duh (zivoga nam i zdravoga) Samprasa usao u njega. Sanse nema da protivnik moze da provali dje ce da ide ta munja. Zadnja 2 njihova meca, Bersi i Vimbldon, ukupno 9 setova (peti na W racunam kao dupli).. oba meca je Novak dobio osvajajuci setove ISKLJUCIVO u tb-u. Nije islo drugacije, a to nije dobro. To nikako nije dobro na duze staze, imajuci u vidu da ce Federer i te kako biti prisutan u preostalom dijelu sezone, jer je svjestan da neko (tj on) mora da zaustavi Novaka u pohodu na njegove najvece rekorde.
                    Ali onda dolazimo i do druge serve, koju takodje Novak ne hvata kao sto je nekad. Ne znam ima li veze sa godinama ili fokusom, ali morace da poradi na tom elementu, ako misli biti onaj stari, pravi Novak. Novak koji tjera protivnika da igra i muci se na svom servisu.

                    Ali stvar koja me najvise zabrinjava, gledajuci dugorocno, je cinjenica da omladinci mnogo lakse njemu piju krv, nego Fedalu. Nece proci godina dana, on ce imati velike probleme sa njima na slemovima. Naravno, ako ne evoluira, ne unaprijedi igru, poput Federera sto je uradio. Dosta momaka iz te generacije furaju taj njegov stil, pa i kada su konstitucijom predodredjeni za potpuno drugaciju igru, oni izgleda bas vole to ping-pong nadmudrivanje i bas umiju da ga trose time.

                    Comment


                    • Ko mu je napravio problem na slemovima od omladinaca?
                      Daj mi neki poraz, daj tezak mec protiv nekog od mladih igraca?
                      Jedino ako Tima racunas u omladince i ovaj poraz na RG..... Ali opet to je jedan mec u poslednjih godinu dana.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Jokeru,

                        ne moze covek da uzme svaki turnir na koji izadje da igra. Za ovih godinu dana Novak je pokazao da je najbolji kad je najvaznije. Samo je od Thiema izgubio. Malo ti priča ne pije vodu to za omladince, ipak je Novak uzeo 4 Slema za godinu dana a ovi sto stalno biju omladince, dvojica 1 Slem. Pritom Federer gubi od Milmana i Andersona... Nadal je konstantniji i njegov jedini problem su Novak i Roger.

                        Novak kako prica tako i radi, Slemovi su cilj. U skladu sa tim i igra. Tako da to sto ti zelis da on bude onaj stari Novam, to prosto neće biti u kontinuitetu. Bice samo onda lad je to najvaznije.

                        Comment


                        • Ljudi, razumijem zasto ste shvatili da sam rekao da mu oni prave problem na slemovima, ali nisam. Nisam to rekao. Kazem da nece proci godina, a da ce poceti problemi sa njima na slemovima. A do sada mu krv piju na mastersima i sl. Milman i Fedja.. Molim te, sve u vezi proslogodisnjeg USO prihvataj sa rezervom, jer su ono bili bolesni uslovi. I eto, mozda ta godina jeste prekratak rok, mozda se stvarno ugrizem za jezik (nadam se), ali Pariz i Kachanov i ATP i Zverev mi jos pred ocima. Cici je vec stigao da kompletira Veliku trojku..

                          Comment


                          • Neki ljudi vole da traže dlaku u jajetu pa to ti je.
                            Mora to sa džangriza i cepidlači, da traži mane ma šta postigao.
                            Novaku skidaju kapu čak i mrzitelji ali oni i dalje po svom.
                            Ne valja ti ovo, ne valja ono, ovakav si, onakav si.
                            Aman, opustite se i uživajte u trenutku a te priče batalite bar do sledećeg turnira.
                            Za relaksaciju tela a prre svega duše preporučujem naravno šta drugo do
                            Last edited by pecaros; 16-07-19, 16:26.
                            sigpic

                            Comment


                            • Baš se slatko nasmijem kad pročitam da je RF bio bolji a izgubio nema logike, da je bio bolji pobjedio bi.

                              Comment


                              • Bio je bolji samo je choknuo epski kao Nole u polufinalu RG-sa 2013-te.

                                Comment

                                Working...
                                X