Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj utisak je da je ta priča oko problema sa Novakovim zglobom više isforsirana nego da tu postoji neki stvarni, ozbiljan, problem. Novak ne bi ni igrao ovaj turnir da postoji i malo rizika.

    Ovaj danas meč nisam gledao dok je išao uživo ali sam odgledao dio reprize i nisam primijetio da postoji neki problem kao što to nisam primijetio u meču sa Montanjesom.

    Sutra još jedan Španac, lagana pobjeda se naravno očekuje a onda od polufinala kreće nešto ozbiljnije.

    Comment


    • Necega ima sa povredom , ali i forsiranja od strane medija sigurno.
      Ipak, ne mislim da Novak igra first strike tenis na sljaci bez razloga u prva dva kola mastersa, kakvi god da su protivnici sa druge strane.
      I ako ce mi sefica zameriti da ''hejtujem" tennis.com Boda, Tignora & co

      http://www.tennis.com/pro-game/2014/...e-carlo/51195/
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Comment


        • Nakon svega ja i dalje ne znam da li je on nesto ozbiljnije povredjen ili je to nesto sto ga ne muci tokom meca?

          Nadam se da ce i danas nastaviti sa ovako furioznom igrom .
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Po belosvetskim portalima sklonim praćenju tenisa osobito su mi zanimljiva palamuđenja povodom Novakove povrede. Izuzimajući iskrene ljubitelje igre i solidan broj budaletina koji na sve imaju komentar, da se primetiti zavidan broj onih koji svoju navijačku pripadnost iskazuju mržnjom prema protivniku, u ovom slučaju Novaku.
            Dok budaletine konstruišu pretpostavku da je Novakova povreda fingirana, mrzitelji u svojim bolesnim umovima priželjkuju povredu koja bi Novaka udaljila sa teniskih terena na duže vreme.
            Svaka rasprava sa ovim nesojem ljudskim koji se hrani mržnjom je besmislena.
            Jedini pravi odgovor koji mogu dobiti je onaj sa terena koji im svojom igrom daje najbolji igrač sveta - Novak Đoković.
            Last edited by pecaros; 18-04-14, 10:29.
            sigpic

            Comment


            • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Nesumnjivo je GGL odigrao odličan meč, ali praktično tek drugi set, nadigrao Novaka, što je paradoksalno ovaj ipak dobio.
                Za prvi set je Novak kriv, verovatno malo i nervozan što je toliko čekao na svoj meč, a GGL u svakom slučaju igrao do kraja, jednostavno opušten, sa već dobrom dozom samopouzdanja iz prethodnih dobrih partija.
                Meč je izgubio kada je imao dve brejk lopte na Novakov servis, gde je obe poslao za koji mm u aut, kada sam osetila veeeelikooo olakšanje. Sreća. I to je taj preokret.
                Težak ispit, ali svakako dobrodošao pred sutrašnje PF. Ostaje malo zebnja u kakvom je stanju zglob, za ostalo nema zime.

                Last edited by miloolja; 18-04-14, 19:30.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Koliko sam se iznervirala danas
                  Bio me strah da Novak ne ode do polufinala bez pravog testa...da sam znala kako ce mec izgledati
                  Bravo za Lopeza, neverovatno je odigrao
                  Bravo za Noleta, iscupao se, opet fantasticno udarao BH i fokusirano priveo mec kraju

                  Comment




                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ah da, Novače, sačekaću još sutra, ali očekuj...stiže ti aplikacija za BRS!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Olja,

                        Imas li statistiku 2. seta? Odoka ne bih rekao da je Novak bio losiji.

                        Sto je BRS?

                        Comment


                        • BRS= beneficiran radni staž

                          Last edited by miloolja; 18-04-14, 20:02.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Hvala Olja.

                            Ipak je bio Novak za nijansu bolji u 2. setu. GGL je dobio 37% poena na Novakov servis a Novak 36% na njegov. U svemu ostalome je Novak bolji.

                            W/U 12:18 za Novaka. On je diktirao igru i nije ga islo.
                            W/U 5:11 za GGL. Odoka bih reakao ad je vise pogadjao.

                            Comment


                            • Na stranu pocetni nemir i greske koje iz njega proistekose, jer bitnije od toga su dve vidjene vrle stvari.
                              Prva je odsustvo panike i meditaciona smirenost u trenutcima kada ide lose.
                              Druga je perfektna fizicka sprema.
                              Igru ima na visem nivou od minulih vremena, sa mogucnoscu podizanja do nivoa koji nema niko od konkurenata.
                              Zabinutost oko zgloba desne sake i dalje je prisutna. Verujem da se nece forsiranjem upustati u rizike prelaska u hronicnu povredu, kao i u strucnost lekarskjog tima koji ga prati.
                              Neka je samo zdravlja i nova #iljadarka bice uknjizena.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                Zabinutost oko zgloba desne sake i dalje je prisutna. Verujem da se nece forsiranjem upustati u rizike prelaska u hronicnu povredu, kao i u strucnost lekarskjog tima koji ga prati.
                                Neka je samo zdravlja i nova #iljadarka bice uknjizena.

                                Takođe verujem da Nole i njegov tim znaju sta rade...i ne prepustaju nista slucajnosti. Zato je verovatno odmah posle meca isao na tretman...
                                Sutra hocu da vidim tu saku u ovoj poziciji


                                Comment

                                Working...
                                X