Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj deo apsolutno ne sporim.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Bio sam za Bekera. Nisam za Samprasa. Zasto? Beker se citavo vrijeme motao oko tenisa. Pratio sto se dogadja. Dalje, Beker je izrazito ekstrovertan sa odlicnim PR sposbnostima. Sampras mi je uvijek djelovao jako, jako introvertno. Sampras je veliki sampion, ali je Beker veci. Konacno i najvaznije, Novak je u drugoj fazi karijere. Prije dolaska Bekera sam bio siguran da Novak moze da popravi, ionako izvarednu, igru. Beker je tacno napravio sto je trebalo, ali bilo je jasno sto treba da napravi.
      Da li Novak moze biti bolji nego 2015? Nisam siguran. Mozda. Ali ako je to moguce, ako postoji formula, moze je naci samo univerzitetski profesor matematike ala Anakon ili, mozda, Moratoglu.
      Najvjerovatnije ce biti samo Vajda.
      Ne slažem se. Mislim da Novak ne može da ponovi 2015u. Načet je povredama, a i 2 godine stariji ( manje više).
      Kažeš da je Beker ekstrovertan ( što je nepobitna činjenica) ALI Novaka je i njegova ekstrovertnost u odnosu sa medijima neretko koštala, a priznaćeš i složićemo se da je ipak igrač najbitniji (ne radi press trener).
      Ponoviću još jednom glasam ZA Samprasa baš zato što je toliko introvertan i ako bi se odlučio da radi kao trener bio bi koncentrisan na svog igrača i ne bi ga zanimalo više od toga.
      P.S. A pride je on Novaku idol još od malih nogu i možda jedini koji bi u ovom trenutku bio autoritet za njega.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Ma kakva 2015g... To je nemoguće.. Izjave uopšte ne ulivaju optimizam..

        I ovde da napišem.. Veliko hvala Borisu Bekeru... Bile su to sve u svemu divne 3 godine.. Svako dobro majstore..

        Comment


        • ‚‚ VAJDA OSTAJE Ko će u Novakov tim: Sampras i Nole - to bi bio spektakl ‚‚

          ‚‚ - Bilo je još ranije priče da započnem saradnju sa Samprasom, negde u 2013, ali smo se ipak odlučili za Bekera - rekao je nedavno Novak. ... ‚‚

          http://sport.blic.rs/tenis/vajda-ost...-video/3j5x9rx

          NOVAK SAMPRAS 121.jpg
          Last edited by nikas; 08-12-16, 10:08.

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Ne slažem se. Mislim da Novak ne može da ponovi 2015u. Načet je povredama, a i 2 godine stariji ( manje više).
            Kažeš da je Beker ekstrovertan ( što je nepobitna činjenica) ALI Novaka je i njegova ekstrovertnost u odnosu sa medijima neretko koštala, a priznaćeš i složićemo se da je ipak igrač najbitniji (ne radi press trener).
            Ponoviću još jednom glasam ZA Samprasa baš zato što je toliko introvertan i ako bi se odlučio da radi kao trener bio bi koncentrisan na svog igrača i ne bi ga zanimalo više od toga.
            P.S. A pride je on Novaku idol još od malih nogu i možda jedini koji bi u ovom trenutku bio autoritet za njega.
            Ocigledno ja vise vjerujem u Novaka od tebe. Shodno tome ne iskljucijem mogucnost da ponovi 2015. Razlike u misljenju.

            S druge strane, priznajem da nisam uzeo u obzir da je Sampras bio Novakov idol. To mnogo znaci. To moze da poveca Novakovu motivaciju.

            Jako cijenim ono sto je Bekere ucinio, ali bilo je prigovaora, cak i na ovom forumu, da nije za svaki mec Novaka dobro takticki pripremio. Sumnjam da bi to bio slucaj sa Anakanom ili Moratogluom.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Jako cijenim ono sto je Bekere ucinio, ali bilo je prigovaora, cak i na ovom forumu, da nije za svaki mec Novaka dobro takticki pripremio. Sumnjam da bi to bio slucaj sa Anakanom ili Moratogluom.
              U ovom delu se apsolutno slažem i mislim da je bilo nekih taktičkih propusta naročito RG 2015.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Bekeru je nudjen nastavak, ali mu je bilo jasno da Djokovic trenutno nije 100% u tenisu i nije hteo da produzi ugovor

                http://www.rp-online.de/sport/tennis...-aid-1.6450747
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ovo sto je sada Bojana podelila objasnjava onako formalnu i hladnu zvanicnu izjavu Novaka, a propo zavrsetka saradnje.
                  U koliko je informacija tacna naravno.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • To je valjda deo nekog velikog intervjua u Bildu, ali taj intervju nije dostupan, tj. nije besplatan.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Bild je smece, Kurir i Informer nivo cesto sto se sporta tice, Kiker je pouzdan.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja bih najvise volio Samprasa jer bi se znalo da je tenis prioritet, Pit se nikad ne bi igrao sa ugledom, to je vrhunski takmicar, pobjednik i ne bi bilo zajebancija.

                        No kako je Novaku kliknulo da mu tenis nije najvaznija stvar na svijetu, isto tako moze da mu klikne i da postane najvaznija stvar na svijetu, tako da sto se sportskog aspekta tice treba se nadati, jer povrede nisu razlog pada, tijelo ga ne izdaje i samo to je vazno. Ako on i ovakav stize do finala Slema i WTFa zasto ne bi sa malo boljim odnosom prema tenisu osvajao najvece turnire, realno je to.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Bild je smece, Kurir i Informer nivo cesto sto se sporta tice, Kiker je pouzdan.
                          Slazem se ja da je Bild smece, ali ovo je intervju, a ne neki njihov clanak
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            S druge strane, priznajem da nisam uzeo u obzir da je Sampras bio Novakov idol. To mnogo znaci. To moze da poveca Novakovu motivaciju.
                            Definitivno Sampras bi bio najbolje resenje za Novaka u ovom trenutku. Mislim da bi cak imao vise autoriteta kod Novaka od Bekera. Kurijer bi definitvno bio najgora opcija, i tada teorije zavere vise ne bi bile samo teorije, nego gorka realnost. Ipak najrealnija opcija, samo Vajda i u se, i u svoje kljuse.

                            Comment


                            • Ali sva prica Bekerova ide od Rolan Garosa, kao da je Novak tada obrnuo igricu i nece vise da se cima i prelazi misije sa strane. AKo je tako ispada da bi mnogo bolje bilo da nije uzeo Pariz jos par godina.
                              sigpic

                              Comment


                              • Moguće da je Djokovic negde imao u planu da je najkasnije ovo" ta" godina.
                                Onakva nervoza sa kojom je došao na šljaku , nikada do tada kod njega nije bila viđena ..
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X