Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Eto Aleksa, uvek moraju da dođu neki pametnjakovići da nam kvare zabavu....ovo je tema Novaka Delije...o ostalima pišite tamo ako smete...
    I goku...bez ružnih epiteta prema drugima...sačuvaj to za sebe....

    Poslato sa HTC
    Pa ako je tema Novaka Djokovica,a defakto jeste, sta se onda pominju koji klinac ostali? (Mancester, Zvezda)?
    Gokaro, to je pesma: "Uzalud trud, dzaba vam sve, Arapi, Rusi pomoc drzave" itd itd ... izguglaj malo ako te ne mrzi, videces poucna pesmica...

    Sad ce da pocne. Gazi Novace od starta!
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Kako tebe žena trpi, nije mi jasno..što voliš sa mnom da se raspravljaš, čudo jedno....

      Pomenula nikoga nisam, poimence...osim Novaka kao No.1...navija za Zvezdu, ceni Manču, meni je važan današnji dan... i nisam ništa u negativnom kontekstu napisala..ali onda se tebi i gokari nije dopalo, pa ajd da.... kažeš nešto...

      Novak Delija uzeo prvi gem!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Pa ako je tema Novaka Djokovica,a defakto jeste, sta se onda pominju koji klinac ostali? (Mancester, Zvezda)?
        Gokaro, to je pesma: "Uzalud trud, dzaba vam sve, Arapi, Rusi pomoc drzave" itd itd ... izguglaj malo ako te ne mrzi, videces poucna pesmica...

        Sad ce da pocne. Gazi Novace od starta!
        Ok, našao sam na YT, a ja sam mislio na onu Vujoševićevu izjavu posle prošlogodišnjeg finala plej ofa: Džaba vam novci moji sinovci.

        Originally posted by miloolja View Post
        Eto Aleksa, uvek moraju da dođu neki pametnjakovići da nam kvare zabavu....ovo je tema Novaka Delije...o ostalima pišite tamo ako smete...
        I goku...bez ružnih epiteta prema drugima...sačuvaj to za sebe....
        Mislio sam da je to simpatičan nadimak, ali dobro, prihvatiću sugestiju.
        Last edited by goku; 18-04-15, 15:41.

        Comment


        • Novak

          Idemo dalje... mislim i na Berdiha
          Last edited by miloolja; 18-04-15, 16:39.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Kako igra pa ovo je milina
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Divota
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • odavno nisam ovako uživala u Novakovom tenisu..
                a bila sam spremna da prežalim MC, sve sa ciljem osvajanja onoga što ne smem glasno ni da izgovorim..
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Otkud znam Olja valjda me tvoji postovi inspirisu.
                  Gazi Novace REDNO!
                  Slazi samo!
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Danas ocekujem da konstrukcija nadvisi destrukciju, da odlicna tehnika nadvlada manjkavu, da lucidnost nadvisi sablon, da majstorstvo prevlada golu fizicku snagu, da pobedi tenis.
                    #Idemo
                    Zelim da ti odam priznanje za vrhunsku anticipaciju rezultata meca, kao i za nadahnutu izrazajnost same sustine teniske igre
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Nadigrao ga u svemu, od snage do igracke ineligencije, fantasticna partija naseg sampiona
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Kako volim ovakvo, ovako kad ga melje. Idemo Nole ulepsao si mi dan.
                        Kralj sljake Novak Djokovic ;)
                        Pozdrav od srca za sve Novakovce ;)

                        Comment


                        • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Na WH Djoković od danas prvi favorit.

                            http://sports.williamhill.com/bet/en...nt-Winner.html

                            Comment


                            • Nije se Novak nešto pretjerano fizički istrošio na ovom i prethodna dva turnira, prisutan je samo mentalni umor o kojem on često priča, mislim da ne bi trebalo ništa da se preskače, za RG potrebna je što bolja priprema na šljaci i par kvalitetnih mečeva, ima dovoljno vremena za malo odmora prije Madrida i Rima onda opet nekoliko dana prije RG, biće tu vremena za odmor sad treba da se igra
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Miran sam bio danas. Obicno budem strasno nervozan kada Novak igra protiv Nadala ali danas sam bio nekako cudnovato miran. Valjda zato sto me je Novak navikao na to da nikada nije kraj dok on ne kaze da je kraj pa se ne bih uplasio ni da je Nadal uzeo prvi set ali Novak njemu nije dao sansu za tako nesto pa je moj mir bio opravdan. Novaku svaka cast za ovo izdanje i samo mogu da mu pozelim da ga povrede zaobidju i da konacno ode po taj RG da podigne taj trofej i da zavrsi tu famoznu pricu zvanu ''Pa kad ce vise taj RG.'' Verujem da ce uskoro i taj dan doci a kad on bude dosao ne verujem da cu biti miran, tek kada budem video Novaka kako dize taj trofej kako ponosno peva Boze pravde e tada cu biti miran. Nakon toga vise nista nece moci da se trazi od ovog coveka a i sada malo sta mozemo da trazimo od njega, on radi ono sto voli on uziva u tome i tera nas da uzivamo sa njim. Ovo je njegova a i nasa prica, on nas je uvukao u nju i tera nas da idemo do kraja te price sa njim.

                                Necu nista posebno da analiziram sutrasnji mec. Neka igra kako igra do sad i trofej je neminovnost.

                                Samo napred Novace samo napred do kraja .
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X