Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas znaci kvote po zavrsetku danasnjih meceva. Jucer sam gledao kvote po zavrsetku jucerasnjih meceva. Nema veze sa Nadalom. Kvote za Cicipasa i Federera su losije nego jucer. I Nadal biljezi pad alki mali.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Danas znaci kvote po zavrsetku danasnjih meceva. Jucer sam gledao kvote po zavrsetku jucerasnjih meceva. Nema veze sa Nadalom. Kvote za Cicipasa i Federera su losije nego jucer. I Nadal biljezi pad alki mali.
      Iskreno i meni je to anomalija, mislio sam da je Federeru porasla sansa nakon jucerasnjeg meca, bice zanimiljivo sve u svemu.

      Comment


      • Niko nije javio kladionicama da ova podloga savrseno odgovara Fedu, nego su i oni u zabludi i misle da je spora.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Protiv Itoa podloga mi je zaličila na Bersi. Visok odskok i imas brdo vremena da stigneš sve udarce.

          Kladionica ne znam šta gleda ali kad se udje u top 16 bice očigledno.

          Comment


          • Postoje 2 moguce opcije

            1.Vremenska prognoza najavljuje mirno oblacno vreme bez daska vetra,a juce je najavljivala sunce toplo i vetar...
            2.Rogera strefio isijas u medjuvremenu i javio Craigu da intervenise kako zna i ume ponovo,ali ovaj kaze ne mogu vise brt jedino da ti urucim trofej odma

            Comment


            • [emoji7]

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Priča o kvotama je samo posledica priče o kraju jednog prijateljstva inače veoma bliskih poslovnih saradnika.
                On, Krejg Tili iz samo njemu znanih razloga na krajnje drzak i podmukao način opravio je podlogu koja postaje spora noćom.
                To ne bi krajem njegovog mučkog delanja negoli svom sada već bivšem prijatelju inače veoma bliskom poslovnom saradniku iz čiste zlobe i pakosti dodeljuje termine baš u vreme kada mrak obavije Melburn grad.
                Kladioničari kao većma obaveštena sorta samo reagovaše shodno datoj situaciji.
                Last edited by pecaros; 23-01-20, 15:03.
                sigpic

                Comment


                • nema nedostizne loptice

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Priča o kvotama je samo posledica priče o kraju jednog prijateljstva inače veoma bliskih poslovnih saradnika.
                    On, Krejg Tili iz samo njemu znanih razloga na krajnje drzak i podmukao način opravio je podlogu koja postaje spora noćom.
                    To ne bi krajem njegovog mučkog delanja negoli svom sada već bivšem prijatelju inače veoma bliskom poslovnom saradniku iz čiste zlobe i pakosti dodeljuje termine baš u vreme kada mrak obavije Melburn grad.
                    Kladioničari kao većma obaveštena sorta samo reagovaše shodno datoj situaciji.
                    A inace, to je prva podloga u istoriji tenisa na koju uticu vremenske prilike, nevidjeno nesto
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Kako bih ja volio jednom da te vidim bez te (lazne) skromnosti i ostalih Fedjinih diplomatskih atributa i jednostavno nedje da odvalis: "Znas sta.. dzabe vam kakva god podloga da bude, Rodzer ce da ga samelje ovog puta! " Cisto da se rasplamsaju malo navijacke strasti, a ti stalno nesto gasis i ublazavas..

                      Comment


                      • Originally posted by Joker View Post
                        Kako bih ja volio jednom da te vidim bez te (lazne) skromnosti i ostalih Fedjinih diplomatskih atributa i jednostavno nedje da odvalis: "Znas sta.. dzabe vam kakva god podloga da bude, Rodzer ce da ga samelje ovog puta! " Cisto da se rasplamsaju malo navijacke strasti, a ti stalno nesto gasis i ublazavas..
                        Na forumu neces nikad, ali uzivo sa ljudima koje dobro znam, to je vec druga prica
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Zato što po svom geografskom položaju Švajcarci nisu kur*eviti. Tako i njihovi navijači, čak i srpski. Dok sa druge strane Novakovi itekako jesu i imaju velike sreće što im Novak to svojom karijerom omogućava. Jednom i Srbi da se kur*e sa velikim razlogom.

                          Comment


                          • U ova 3 meča kada Novak servira prvi servis na T liniju uglavnom bi se na semaforu pokazala brzina 197 km/h.
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X