Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sumnjam da će išta “izjaviti”
    Ono, čestitke Rodžeru, bio je bolji, nije me išao servis, a ni ritern, a ni noge, ni ruke... Ima takvih dana, ali sad ne bih o tome, bla bla bla ćao zdravo, neće reći ništa bitnije od toga
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Vratila se Olja.

      Aman nesto nije u redu sa nasim Noletom.

      Pa to se iz aviona vidi.

      Nemojte tako sad odmah paljbu, ponovice se 2018, zivi bili pa videli!!!!

      Jos nesto, 2 GS osvojio ove godine, i da-dao bi Roger ne znam sta da je uzeo Wimldon, a videli ste kako se radovao Roger veceras, kao da je osvojio GS( a rekao je sam da je ovo samo egzibicija

      Ejjj raduje se jer je pobedio Noleta, ali ceracemo se mi jos
      Last edited by Zoje; 14-11-19, 21:53.
      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

      Comment


      • Nadam se da ce se Nole sljedece godine vratiti sa vise energije, ne bih volio da ova rulja na tribinama dobije vise od ovoga veceras. Ziv bio Nole

        Comment


        • Napisah na temi Nitto finals ali da postujem i ovde:
          Danas nije Rodžer pobedio Novaka. Pobedila ga je malodušnost.
          Delovao je nezainteresovano i bezvoljno.
          Nešto mu je debelo smetalo da grize.
          Verovatno ona jedna, dve lopte protiv Thiema.

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Nadam se da ce se Nole sljedece godine vratiti sa vise energije, ne bih volio da ova rulja na tribinama dobije vise od ovoga veceras. Ziv bio Nole
            Živ bio 👏

            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by DinoFC View Post
              Nadam se da ce se Nole sljedece godine vratiti sa vise energije, ne bih volio da ova rulja na tribinama dobije vise od ovoga veceras. Ziv bio Nole
              Hoce, vratice se

              Uzdravlje i ziv bio
              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

              Comment


              • Originally posted by Zoje View Post
                Vratila se Olja.

                Aman nesto nije u redu sa nasim Noletom.

                Pa to se iz aviona vidi.

                Nemojte tako sad odmah paljbu, ponovice se 2018, zivi bili pa videli!!!!

                Jos nesto, 2 GS osvojio ove godine, i da-dao bi Roger ne znam sta da je uzeo Wimldon, a videli ste kako se radovao Roger veceras, kao da je osvojio GS( a rekao je sam da je ovo samo egzibicija

                Ejjj raduje se jer je pobedio Noleta, ali ceracemo se mi jos
                Nije to nikad rekao, samo su nasi novinari idioti i ne znaju da prevedu jednu najobicniju izjavu
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Novace, ako hoces prvo mesto sledece godine nemoj da pravis 2 meseca pauzu posle Australije i nemoj ez razloga da preskaces masterse. Mnogo je lakse bilo da je trenirao i da je igrao dobro na Amerkickoj turneji nego sada pod pritiskom.
                  Dva puta je puko, 2016. i sada. Nadam se da mu je to znak da se ne oslanja toliko na kraj sezone, iako mu odgovara taj deo sezone.

                  Federer ko Federer, videlo se po izjavi da je srecan sto ce Rafa da bude prvi a ne Novak. Ali ne brinem ja za to, i Rafa i Novak ce razbiti Rodzerove rekorde.

                  Comment


                  • 2.47 izuzetno naporan mec protiv Thiema,Juce nije ni trenirao, vrv razmisljao , vredi li satrati se.Odabrao je da nije. Posebno ako ima rizika od povrede.2020 zbog OI je njemu ocigledno mnogo bitna.

                    Videcemo kako ce je isplanirati sto se rasporeda tice, da li ce biti promena u timu
                    .
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Sranje 😣

                      Djokovic on elbow: I hope it’s nothing that will keep me away from Madrid. Pain was pretty sharp, but if it was anything serious, I wouldn’t be able to play. There was no issues later on. #NittoATPFinals

                      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Koji, onaj operisani? (Desni)?
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Pa da, valjda ga je iskrenuo prilikom jednog udarca u drugom setu.. Inace sto se tice izjave posle meca, klasicna genericka izjava, kao da je u igrici, pa bira jedan od odgovora.

                          Comment


                          • Zao mi je sto je Olja za povratak dobila ovo razocaranje.

                            1.
                            Ovo je strasno tezak poraz. Ocekivao sam da moze izgubiti ali ovakvom masakru se nisam nadao. Svejedno, to sto smo gledali nije takvo neobjasnjivo kako nam se cini.

                            2.
                            Glavni razlog za poraz je Federerov kvalitet. To je Rodzer u najboljem izdanju. Leprsav, agresivan, efikasan, nezaustvljiv... A sve bazirano na fenomenalnom servisu. Servis je precizan, raznovrsan, tezak za citanje. To stvara Novaku velike probleme, pogotovo na brzoj podlozi. I u proslosti smo imali slicne meceve. Barem dva puta u Sinsinatiju i jos i vise 2014. u Sangaju i 2015. u Dubaiu. U to vrijeme je Novak bio na vrhuncu i nije mogao da nadje odgovor. Oba puta sam rekao da je Rodzer odigrao najbolji mecu u karijeri. Mislim da sam bio u pravu. Nikada nisam vidi Rodzera da igra bolje nego tom prilikom u Dubaiu.

                            Danas je Federer bio vrlo blizu tog nivoa, ali danas Novak nije bio ni blizu onoga iz Dubaia.

                            3.
                            Danas je Federer stariji 4.5 godine. Nisam vjerovao da moze igrati na ovom nivou. Medjutim, determinisanost izazvana zeljom za revansom u Uimbldonu je ucinila da Rodzer izgleda kao dopingovan. To je drugi razlog za ovakav ishoc meca.

                            4.
                            Treci razlog je Rodzerova izuzetana takticka priprema za mec. On je savrseno citao Novakovu igru, i servis i kombinaciju udaraca koje Novak koristi. Uz to je Federer udarao jace nego obicno. Svak zna da je brzina udraca moze da poremeti Novaka.

                            5.
                            Pitanje je da li bi i mnogo bolji Novak uspio da pobijedi. Novak je jedino mogao pobijediti da oteze mec dok Federerov nivo ne padne. Takav nivo se tesko drzi duze od sat vremena.
                            Mec se ne moze otezati bez da se cuva sopstveni servis. A Novak je vec u trecem gemu poklonio servis sa dvije duple greske. To je cetvrti razlog za ovakav Novakov poraz. Dao je Federeru dodatni vjetar u ledja. Iza taga je samo cudo moglo spasiti Novaka.

                            Mark Peci je rekao da je na treningu Novak imao problema sa servisom. Koji je razlog? Da li poboljsavanje servisa koje radi sa Ivanisevicem? Da li nesto drugo? Federer je u svakom slucaju izbara da prima servis. To je za mene siguran znak da nesto ne stima sa Novakovim servisom.

                            6.
                            U Novakovoj igri danas nisu funkcionisale 3 stvari. Servis, BH paralela i neobjasnjivi padovi koncetracije koji su vodili do poklanjanja poena. Ovdje ne mislim na zadnj gem. Ove padove koncetracije objasnjavam time sto je Novak znao da nema nivo koji mu treba. Inace sva tri elementa su donekle skripala i protiv Tima, pogotovo u drugom dijelu meca. U jednom trenutku su dali statistiku koja pokazuje da Novak ne samo da igra BH paralelu rjedje, nego je udara u prosjeku 10 kilometara sporije nego u Parizu.

                            Bilo kako bilo, Novak je od starta znao da su mu male sanse. To ga je cinilo nervoznim. Zato je onako olako poklonio servis u 3. gemu. Federer ga je zapravo imao u prvom gemu drugog seta ali ga je ispustio. Mislim da je Federer tada choknuo. U dva naredna return gema je Novak ugozavao Federerov servis, dosao je do brejk lopte koju je Federer maestralno spasio. Iza toga se Novak predao.

                            (Ne mislm da je Novak posebno lose returnirao kad se uzme u obzir da igra sa Federerom i da nije vjerovao u sopstvenu pobjedu.)

                            7.
                            Odredjeni djelovi Novakove igre su bili odlicni. Zato mislim da se radilo o povredi koja utice samo na neke udarce. Ono drzanje za lakat potvrdjuje da nesto nije bilo u redu. Ako je tako, onda povredu treba prvo zalijeciti.

                            8.
                            Kompletna Novakova sezona iza Australije je razocarnje. Naravno, postoji par izuzetaka od kojih je Uimbldon najveci. Ali i tamo je Novak igrao losije od ocekivanog. Svejedno, mislim da je debelo prerano za paniku. Sto god je razlog, on sada ima par mjeseci da sredi stvari.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              6.
                              U Novakovoj igri danas nisu funkcionisale 3 stvari. Servis, BH paralela i neobjasnjivi padovi koncetracije koji su vodili do poklanjanja poena. Ovdje ne mislim na zadnj gem. Ove padove koncetracije objasnjavam time sto je Novak znao da nema nivo koji mu treba. Inace sva tri elementa su donekle skripala i protiv Tima, pogotovo u drugom dijelu meca. U jednom trenutku su dali statistiku koja pokazuje da Novak ne samo da igra BH paralelu rjedje, nego je udara u prosjeku 10 kilometara sporije nego u Parizu.
                              Takoreci nista danas nije funkcionisalo u Novakovoj igri sem donekle FH. Servis i retern su posebno bili ocajni, kasnio je uvek korak za lopticom, bez energije i zelje, mentalno nije bio u mecu. Uglavnom je statirao dok se mec odvijao mimo njega. Mozda je u pitanju povreda, mozda neki privatni problemi ali on glavom danas nije bio u mecu. Izgubio bi i od Beretinija. Propustena je velika sansa da svoju tenisku zaostavstinu podigne na jos veci tj. najveci nivo.

                              Comment


                              • Originally posted by skeptik View Post
                                Takoreci nista danas nije funkcionisalo u Novakovoj igri sem donekle FH. Servis i retern su posebno bili ocajni, kasnio je uvek korak za lopticom, bez energije i zelje, mentalno nije bio u mecu. Uglavnom je statirao dok se mec odvijao mimo njega. Mozda je u pitanju povreda, mozda neki privatni problemi ali on glavom danas nije bio u mecu. Izgubio bi i od Beretinija. Propustena je velika sansa da svoju tenisku zaostavstinu podigne na jos veci tj. najveci nivo.
                                Nije bas tako. U dugim razmjenama je imao totalnu nadmoc. Nazalost ih je bilo malo. Imao je i izvanrednih returna ali previse rijetko. Par poena poslije dropa na mrezi su bili izvanredni. Jedan ili dva pasin udraca. Jako dobro je igrao u gemu u kojem je dosao do BL. Doduse, Federer je bio losiji u tom gemu.

                                Federer je fenomenalno servirao. Kljuc je preciznost. Podloga je brza nego obicno.
                                Last edited by NI; 14-11-19, 23:13.

                                Comment

                                Working...
                                X