Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Neko je gledao prilog na BBC, sa W, prikazali kako Novak trenira i da izgleda loše, nenaspavano i izmučeno.
    Samo da mu je dobro (fizički, psihički... sve oko njega..), nebitno ostalo.
    Sue Barker kaze da na zagrevanju Novak ne izgleda i ne udara lopticu kao da se oseca dobro
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Dobija Novak lagano. Mark my words. ;)
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Previse Viskovic pominje neke stvari koje se mozda desvaju, a mi ne znamo i ne treba da znamo za njih.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Bas tako Olja...
          Ajdeee Noleee

          Kako ga vadi servis sad!!!

          Comment


          • Nije bolestan, neki porodicni problem vjerovatno, jer Viskovic jasno kaze mozda ima neki problem za koji javnost ne zna niti treba da zna.
            sigpic

            Comment


            • Da, da nesto oko njega. Zabrinuti smo samo jako.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Visko treba da cuti, Baki ne pricaj mnogo breeee!!!

                Idemooo Nole.

                Comment


                • Originally posted by tea View Post
                  Pokusavam sebe da ubedim da se ne nerviram ako Novak danas izgubi (a mislim da hoce, nazalost,polako,verujemo u Noleta, samo pozitivno), jer da me je neko pitao pre RG-a da li bih pristala da osvoji RG uz rano ispadanje na W, pristala bih odmah. jos nije kraj meca, verujem
                  Kompletirao Slemove, sto mu je bio cilj godinama, i ne moram da nas podsecam sta sve je prosao na tom putu, nanizao 4 GS titule, ugasio tenis tako reci. Prosto je moralo doci do emotivnog praznjenja. Naravno da ce mi biti zao ali nije toliko strasno koliko bi bilo prosle godine, pretprosle itd. Ovaj put ne mora da leci pariske rane.

                  Sta god bude, idemo Novace, daj sve od sebe.

                  Nek je on samo zdrav, idemoooo Noleeeeeeeeee
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Al` koja glupost... "kao cuvas Novaka" pa narodu natuknes, u fazonu i ne treba da znate...
                    Satro ti imas exkluzivu, veliko si mudo, ti si treci prsten Novakovog tima

                    Bas me Visko iznenadi .
                    Ako vec cuvas Novaka, onda sve sto moze pokrenuti insinuacije, navodnice, natuknice = zakljucaj jebem mu misa.
                    Sta sad` ce "babi" koja gleda tenis i pravi ustipke biti lakse sto Novak gubi od Sema zato sto je npr. mali Stefan pao sa bicikla i malo razbio glavu...
                    Cuti Visko, ko zaliven = tako se to radi a pricaj o kisi i cvecu.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Sta je sada Visko rekao?
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Sta je rekao?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • ne znam, ukljucila sam se na pola recence, zato pitam
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Opet prica bez potrebe po meni!!!
                            Tipa na treningu je delovao ocajno, nimalo zaintreresovano, nervozno...

                            Comment


                            • Pa sta je tu lose rekao? Ajde ne preterujte, svi mi trazimo i gledamo najmanji znak sta mu je, zapravo kako mu je.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Obratite pažnju kako odigrava BH. Levo rame me brine.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X