Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Šta misliš pod tim ?
    Od promene terena čisto malo da podseti i Novaka i Sema na meč sa Andersonom, do neprognozirano mnogo kiše, dve smaračice koje su im prethodile, jedne lopte u TB koja da je otišla u Novakov poen..., do opuštenog Kverija i prekida... Ne razumem zašto prekid doživaljvate kao sreću po Novaka. U trećem setu bi u normalnom toku Sem bio pod većim pritiskom.
    Last edited by Novak GO!; 01-07-16, 20:37.
    I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

    sigpic

    Comment


    • Sve to što si naveo moglo bi da ga uznemiri i poremeti koliko i šiške kada mu padnu na čelo.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • To su stvari koje mogu da poremete čoveka.
        I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

        sigpic

        Comment


        • Novak GO
          Mislim da Novaku sve to zajedno jako smeta, ali nekako je čudan. Kretanje, ponašanje...
          Kao da ga zaoboli uvo za meč.
          Ovde je nešto ozbiljnije u pitanju.
          Neki problem van terena u kombinaciji sa svim stvarima koje si ti naveo i vidimo rezultat.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • I protiv Andersona prošle god je izgledao ravnodušno. Bzvz vam je taj štos da učitavate intimne razloge u njegovu igru.

            Ja sam inače prestao da pratim nakon 1:1 u drugom* setu, kao što rekoh i meni dođe da grizem zbog nanizanih događaja. A još je počela užasno da me iritira Semova faca.
            Last edited by Novak GO!; 01-07-16, 20:46.
            I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

            sigpic

            Comment


            • Novak mnogo cudan. U svakom slucaju ovaj poraz ce mnogo lakse da podnese nego sto bi podneo prosle godine od Andersona. Taj mec je bio mnogo bitan. Da je tada izgubio, verovatno bi Roger osvojio Wimbledon, i onda pitanje da li bi onako igrao u Americi protiv Novaka...Ono sto je najgore, sto mislim da ga eventulani poraz ne bi uopste pogodio, a ni to nije dobro...

              Edit: A sto svi pominjete problem van terena, deluje da ga ima. Ne secam se kada su ga zadnji put roditelji ovoliko pratili. Ceo Rim, pa ceo Roland Garros i sada ceo Wimbledon...

              Novak takodje, evidentno nije motivisan. I nazalost, ne vidim kako ce to da se promeni tako lako. Cak i porazom. Zato , ako Novak izgubi, mislim da je dobro da Endi osvoji titulu. Priblizio bi se samo na 800 poena razlike na race listi.

              Iako je i ove godine jako dobar, iako je osvojio Roland Garros, mislim da od sledece godine treba da razmislja o promeni turnira koje ce da igra. Mislim da previse energije(psihicke, fizicke,...)trosi od Australian opena do sezone sljake. To je njemu omiljen deo sezone, i tesko mu je da propusti neki od turnira Dubai, Indian Wellsa i Miami. Medjutim, mislim da bi to bila prava odluka. Pogotovo ako bude bio ovoliko dobar kao sada. Mozda je najbolja odluka da ne igra Dubai, i da odmara do Indian Wellsa, a tu, da dodje u nesto slabijoj formi. Ove godine se vec od sezone sljake videlo zasicenje. Dobro, tu ne racunam Roland Garros. U svakom slucaju odluku treba da donese u zavisnosti od rezultata. Sledece godine ce vec da ima 30 godina, i treba da cuva svoje telo.
              Last edited by 147; 01-07-16, 21:07.

              Comment


              • Toliko je puta u karijeri imao odlaganje mečeva, zbog loših vremenskih uslova, zbog toga što se prethodni otegnu i sl...
                Na drugom terenu po veličini na jednom GS u ovom slučaju na terenu br.1 on očekuje i zna da će igrati sigurno jedan meč, kao i svi vodeći, kao i uvek.
                Toliko puta meč nije mogao da završi na vreme, pa je prebačen u drugi dan, a o protivniku koji igra sjajno , udara, pusti ruku da ne govorim..

                Sve to je toliko puta doživeo i radio u tim uslovima da prosto nije bilo rezona, bar zbog svega nabrojanog, da se prošeta u drugom setu iz ćoška u ćošak terena i da ne uradi ništa. To je ono samo što me muči. Tankovanje nije, jedino možda emotivna ispražnjenost, ali da ga toliko Kveri takne i izbaci je ne površinu... Ne znam.
                Last edited by miloolja; 01-07-16, 21:02.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Što bi Novak rekao: bad day in the office.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Toliko je puta u karijeri imao odlaganje mečeva, zbog loših vremenskih uslova, zbog toga što se prethodni otegnu i sl...
                    Na drugom terenu po veličini na jednom GS u ovom slučaju na terenu br.1 on očekuje i zna da će igrati sigurno jedan meč, kao i svi vodeći, kao i uvek.
                    Toliko puta meč nije mogao da završi na vreme, pa je prebačen u drugi dan, a o protivniku koji igra sjajno , udara, pusti ruku da ne govorim..

                    Sve to je toliko puta doživeo i radio u tim uslovima da prosto nije bilo rezona, bar zbog svega nabrojanog, da se prošeta u drugom setu iz ćoška u ćošak terena i da ne uradi ništa. To je ono samo što me muči. Tankovanje nije, jedino možda emotivna ispražnjenost, ali da ga toliko Kveri takne i izbaci je ne površinu... Ne znam.
                    Ovaj drugi set i statiranje u njemu jeste glavolomka. I los kakav je bio u prvom imao je sansu da jako dobrom protivniku cak ukrade set. Ako je vec uvideo da se mec ne moze zavsiti veceras ,zasto je pozurio da izgubi drugi. Da je barem usporio malo, potrudio se da ne olaksa protivniku ..
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Sve to je toliko puta doživeo i radio u tim uslovima da prosto nije bilo rezona, bar zbog svega nabrojanog, da se prošeta u drugom setu iz ćoška u ćošak terena i da ne uradi ništa. To je ono samo što me muči. Tankovanje nije, jedino možda emotivna ispražnjenost, ali da ga toliko Kveri takne i izbaci je ne površinu... Ne znam.
                      Nije ga Kueri takao nego stavio pod velikim pritiskom. Kueri je strasno servirao i generalno imao strasan tajming. Koliko je pogodio return vinera? Koliko je puta skoro polovolejom dobio poen sa osnovne linije. Kad tome dodas 5 sati cekanja, dobila si situaciju koja zahtijeva veliki emotivni napor. Novak nije bio u stanju da pruzi taj napor danas.

                      Tek cemo da vidimo sto ce biti sutra.

                      Comment


                      • A organizatori još nisu izbacili program za sutra
                        Mogu misliti koliko i to frustrira igrače kada sam ja već na ivici da po...besnim
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Izasao raspored za sutra. Nole igra prvi mec od 13:00 po nasem
                          http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/schedule/
                          Po meni malo cudna odluka

                          Comment


                          • @Marija81, citirala si svoj post posle RG, vidis osecala si da ovako nesto moze da se desi, kao i svi mi.
                            Opet, nista strasno.
                            Mec jos nije gotov, sutra je novi dan.
                            Idemooo Noleeeeeeee
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Zašto? Misliš da je bolje da je od 11:00h?
                              Imaju lufta, jer se i u nedelju igra, prvi put još od 2004e, pa zato organizatori nisu "žurili".

                              Originally posted by Pertla View Post
                              @Marija81, citirala si svoj post posle RG, vidis osecala si da ovako nesto moze da se desi, kao i svi mi.
                              Opet, nista strasno.
                              Mec jos nije gotov, sutra je novi dan.
                              Idemooo Noleeeeeeee
                              Ma znam da ako neko može do preokreta to je Nole, ali mi opet nešto ne da mira.
                              Šta god bilo rezultatski i na ovom WB najbitnije je da je zdrav i da su ok stvari i ljudi koji ga okružuju , ne bi li i glava "proradila".
                              Last edited by Marija81; 01-07-16, 22:46.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Nije ga Kueri takao nego stavio pod velikim pritiskom. Kueri je strasno servirao i generalno imao strasan tajming. Koliko je pogodio return vinera? Koliko je puta skoro polovolejom dobio poen sa osnovne linije. Kad tome dodas 5 sati cekanja, dobila si situaciju koja zahtijeva veliki emotivni napor. Novak nije bio u stanju da pruzi taj napor danas.

                                Tek cemo da vidimo sto ce biti sutra.
                                Nije sporan I set gde je pružao kakav takav otpor, enigma je II set, gde nije ni pokušao ništa.
                                Naravno, niti je mašina, niti čovek bez problema, bez lošeg dana, druga je stvar što smo mi navikli da je on drugačiji, nalik mentalnom čudovištu... prosto drugi set nisam znala kako tačno da ga opišem, sada posle nekoliko sati mogu da kažem da je stav zabrinjavajući.. možda jer je toliko atipičan za njega... u pošlosti nekoj tamo viđeno, ali zaboravili smo je.

                                Dal i je neko video Jelenu i roditelje na tribinama?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X