Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Weltschmerz View Post
    14 finale u 2015 godini. Novi rekord.
    http://www.tennisnow.com/News/2015/N...-in-Paris.aspx
    Novak je sad i na prvom mestu sa 8 masters finala, a na drugom mestu sa 6 finala četiri imena - jednom Federer, jednom Rafa i 2x Nole.
    Last edited by Novak GO!; 07-11-15, 22:06.
    I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

    sigpic

    Comment


    • Koliko vam pomaže to što se družite sa Vavrinkom i što ponekad trenirate zajedno?

      - Ne verujem niti da mi pomaže niti odmaže, poznajemo se jako dobro i nema apsolutno nikakvih nepoznanica u našoj igri. Sa njim imam najbolji odnos od svih tenisera na Turu, a imali smo mečeve za pamćenje, posebno ovde u Parizu. Od njega sam pretrpeo možda i najveći poraz u karijeri ove godine na Rolan Garosu. Koliko god me to bolelo, uveče smo seli, pričali i šalili se. Prvenstveno smo ljudi, ali posao je posao. Kada izađemo na teren želimo samo jedno, a to je da pobedimo - kaže Novak za "Blic".


      http://sport.blic.rs/Tenis/282759/No...-smo-se-salili

      Comment


      • 14 finala u godini nije rekord ali 14 uzastopnih finala jeste. apsolutni rekord u open eri. koliko sam upratio.

        Comment


        • Originally posted by talicni View Post
          14 finala u godini nije rekord ali 14 uzastopnih finala jeste. apsolutni rekord u open eri. koliko sam upratio.
          Uzastopna finala , vratili smo se sve do 1977 god Naravno ova tableta je napravljena pre finala Bersija

          Last edited by p3dJ4; 08-11-15, 00:34.

          Comment


          • Originally posted by Bulevarac View Post
            Koliko vam pomaže to što se družite sa Vavrinkom i što ponekad trenirate zajedno?

            - Ne verujem niti da mi pomaže niti odmaže, poznajemo se jako dobro i nema apsolutno nikakvih nepoznanica u našoj igri. Sa njim imam najbolji odnos od svih tenisera na Turu, a imali smo mečeve za pamćenje, posebno ovde u Parizu. Od njega sam pretrpeo možda i najveći poraz u karijeri ove godine na Rolan Garosu. Koliko god me to bolelo, uveče smo seli, pričali i šalili se. Prvenstveno smo ljudi, ali posao je posao. Kada izađemo na teren želimo samo jedno, a to je da pobedimo - kaže Novak za "Blic".
            Wawa i deluje kao neki meca dobrić

            CJKbSRyWUAAp_HJ.jpg
            I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

            sigpic

            Comment


            • Sve do juce nosih se mislju kako je Novaku pun kufer tenisa za ovu sezonu te da posao u Parizu odradjuje tek reda radi.
              A onda naletim na ovo svedocenje jednog ljubitelja igre iz Pariza.
              "Bio sam na turniru u Parizu i želeo sam da sa vama podelim jednu priču. Sedeo sam sam, tribine su bile ispražnjene pet minuta posle pobede Đokovića, koji je nekoliko puta izgubio servis protiv Simona. Pitao sam radnika obezbeđenja da li zna ko će trenirati, rekao mi je da će Conga biti uskoro tu i odlučio sam da čekam. Čekao sam usamljen kada je Đoković, u opremi za mečeve, promolio glavu kroz vrata i izašao na teren. Delovao je veoma uznemireno, promenio je opremu i pronašao nekoliko loptica pored stolice predviđene za sudiju. Počeo je da servira, a kada je promašivao, bio je veoma besan na sebe. Nije to bio samo profesionalni teniser okružen pratnjom, mislio sam da ovo podelim sa svima jer sam zadivljen nivoom posvećenosti. Bilo je ovo veliko iskustvo, samo ja i 'broj 1' koji vežba servis 10 minuta, pre nego što je bilo ko drugi uočio da on trenira".

              Proslo je dobrih 24 sata od citanja ovog svedocenja a mene i dalje ne napusta pomisao znaju uopste li Novakovi protivnici sa kim imaju posla i protiv kakvog posvecenika izlaze na teren?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Da li si odgledao jedan ceo Safinov mec u zivotu? Ovo nema veze sa teniskim erama i konkurencijom, vec samo pitam vezano za Safina i njegovu igru.
                Naravno, sve ove vaznije. Za USO skidam kapu, unakazio je velikana Samprasa. Sve ostalo je mediokritet. Jedan Nisikori je po meni bolji igrac. Cak i ono polufinale iz AO '05 nije nista specijalno, jednostavno nacin igre je smesan u poredjenju sa ovim sto neki igraju danas. Dobar Vavrinka bi ga oduvao, dobar Mari udavio a kod Noleta ne bi ni zakoracio u teren, kod Nadala da ne pricam.. Svaki mec u kojem igraci stoje na baselajnu i konstantno ulaze u teren je spektakularan i pun vinera(i naravno u tom slucaju sitni detalji odlucuju pobednika). Zalosno je sto vecina ljudi koriste kao reper nekog suvog talenta bas taj jedan mec(odlinco odigran, tu nema sumnje, narocito posle 2-1 us setovima za Feda)
                A ono iz finala 2002 je cista sprdnja.
                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • Bravo Novace neverovatan si, pises istoriju svakim novim mecom, titulom!!!
                  Covek, covek koji nije uzgubio niti jedan bod iz prosle godine!!!
                  Zdrav si !!!

                  Comment


                  • Cetvrti put osvaja masters u Parizu, treci put za redom Svaka cast Nole
                    Moram ovu sliku da ponovo postavim iako je vec postavljena tako bre Nole, selimo se brzo u London, idemooooo
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment




                    • Idemoooo
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment



                      • Comment


                        • Boring

                          Comment


                          • Novaku tripleta a za mene prva 1000 u scudu
                            Samo nastavi ne dovrseno legendo

                            Comment


                            • Od 2011 do nakon Pariza 2015

                              Nole vs fed + rafa

                              GS: 9 vs 1+5=6
                              WTF: 3 vs 1+0=1
                              Masters: 21 vs 7+9=16
                              YE#1: 4 vs 0+1=1
                              Sedmice: 185* vs 17+63=80
                              ITFchamp: 5 vs 0

                              Nole vs fed + rafa + marej

                              GS: 9 vs 1+5+2=8
                              WTF: 3 vs 1+0+0=1
                              OI: 0 vs 0+0+1=1
                              Masters: 21 vs 7+9+5=21
                              YE#1: 4 vs 0+1+0=1
                              Sedmice: 185 vs 17+63+0=80
                              ITFchamp: 5 vs 0

                              H2H

                              No1e vs fed: 15-8 (+WO)
                              GS: 6-2
                              WTF: 2-0 (+WTF)
                              masters: 6-4
                              ATP500: 1-2
                              finala: 8-3 (+WO)
                              ...

                              No1e vs rafa: 15-7
                              GS: 4-4
                              WTF: 1-0
                              masters: 8-3
                              ATP500: 2-0
                              finala: 13-5
                              ...

                              No1e vs marej: 17-6
                              GS: 6-2
                              WTF: 1-0
                              OI: 0-1
                              masters: 9-2
                              ATP500: 1-1
                              finala: 7-4
                              ...

                              ukupno nole vs big4: 47-21 (+WO)

                              GS: 16-8
                              WTF: 4-0 (+WO)
                              OI: 0-1
                              masters: 23-9
                              ATP500: 4-3
                              finala: 28-12 (+WO)



                              ukupni poeni (od 2011 do nakon Pariza 2015):

                              No1e 65455
                              fed 39740 (nole ga premasuje za 65%)
                              rafa 40825 (nole ima vise za 60%)
                              marej 34175 (nole ga premasuje za 92%)
                              Last edited by talicni; 08-11-15, 17:41.

                              Comment


                              • Originally posted by Fića View Post
                                Naravno, sve ove vaznije. Za USO skidam kapu, unakazio je velikana Samprasa. Sve ostalo je mediokritet. Jedan Nisikori je po meni bolji igrac. Cak i ono polufinale iz AO '05 nije nista specijalno, jednostavno nacin igre je smesan u poredjenju sa ovim sto neki igraju danas. Dobar Vavrinka bi ga oduvao, dobar Mari udavio a kod Noleta ne bi ni zakoracio u teren, kod Nadala da ne pricam.. Svaki mec u kojem igraci stoje na baselajnu i konstantno ulaze u teren je spektakularan i pun vinera(i naravno u tom slucaju sitni detalji odlucuju pobednika). Zalosno je sto vecina ljudi koriste kao reper nekog suvog talenta bas taj jedan mec(odlinco odigran, tu nema sumnje, narocito posle 2-1 us setovima za Feda)
                                A ono iz finala 2002 je cista sprdnja.
                                Ne znam šta si gledao kada tako pises o njemu. I u koliko mislis da ga ljudi samo pamte po dva meča. Ali ne bih sada u Novakovoj temi da diskutujem o tome, reči ću ti samo jer nisam siguran da si upućen, da su NOvak i MArat odlicni prijatelji, i da Safin ništa negativno o Novaku nije pričao tokom tog famoznog intervijua već je iznosio svoje mišljenje i poredio ovu i prošlu tenisku dekadu. Novaka je uzimao samo kao reper za odredjene stvar a to smo mi zadrti i što sve što iole nije u superlativima a vezano je za Novaka uzimamo kao. Ličnu i najgoru uvredu, e to je nas problem. U stvari moj nije jer ne gledam na stvari tako već generalno Novakovih navijača ovde a i šire.
                                Suviše sam sada razdragan ovim sestim mastersom u godini da bi se udubljivao u ovu tematiku, ali verujem da ti je jasno na šta mislim, štaviše verujem da se i slazes sa mnom jer si ipak jedan od razumnijih ovde koliko sam stigao da primetim.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X