Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sinoc sam slusao nesto o vecersasnjem mecu i na americkim i na kanadskim TV stanicama, opasno se "preti", prica o Raonicu koji nikada nije igrao bolje, kako je najdominantnije izgledao od svih u prva 4 kola, da nikada nije bolje servirao, da ne moze niko da ga brejkne. Otprilike se i provlaci da Novak ima "previse" lakih trijumfa i da tako nece biti ovog puta. Novak je uvek nalazio nacin da ga slomije, dobio je dosta TB koje su igrali (Raonic je jedini dobio u Rimu u polufinalu 2014), a nekako mirise da ce se igrati bar jedan TB, to mora dobiti i prelomiti mec. Poslednji duel u Sinsinatiju je bio dosta gust, ali Novak je tog dana igrao nastavak meca protiv Dimitrova, pa nesto kasnije protiv Raonica. Samo da se ne unervozi ako ne bude mogao da napravi brejk.
    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
    30 consecutive match wins - Stands alone
    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

    Comment


    • Originally posted by Milutinov Tata View Post
      Sinoc sam slusao nesto o vecersasnjem mecu i na americkim i na kanadskim TV stanicama, opasno se "preti", prica o Raonicu koji nikada nije igrao bolje, kako je najdominantnije izgledao od svih u prva 4 kola, da nikada nije bolje servirao, da ne moze niko da ga brejkne. Otprilike se i provlaci da Novak ima "previse" lakih trijumfa i da tako nece biti ovog puta. Novak je uvek nalazio nacin da ga slomije, dobio je dosta TB koje su igrali (Raonic je jedini dobio u Rimu u polufinalu 2014), a nekako mirise da ce se igrati bar jedan TB, to mora dobiti i prelomiti mec. Poslednji duel u Sinsinatiju je bio dosta gust, ali Novak je tog dana igrao nastavak meca protiv Dimitrova, pa nesto kasnije protiv Raonica. Samo da se ne unervozi ako ne bude mogao da napravi brejk.
      Novak je 9:0 protiv Milosa, 7:0 na hardu. U setovima je 21:2, 16:1 na hardu. U TB 6:1, 4:0 na hardu. Imali su samo 3 izjednacena meca. Rim 2014, WTF 2016. (najizjednaceniji, Novak je dobio dva TB 6 i 5) i Sinsinati 2018. Sve govori da ne bi trebalo biti problema.

      Medjutim, ne bi bilo dobro da Novak olako udje u mec. Prvo, Raonic bolje servira nego ikada. Drugo, njegov BH je bolji nego ikada. Trece, Milos bi trebao da udje bez opterecenja u mec. (Zapravo price na kanadskim TV stanicama odmazu Raonic. Dizu ocekivanje.) Cetvrto, Vavrinka je svima pokazao kako treba server da igra sa Novakom. Naravno Raonic nema Stenov BH.

      Ja sam malo nervozan prije tog meca. Mogu lako zamisliti da prvi set ide u TB, a ako bi Milos dobio TB, bilo bi gusto.

      Novak treba da servira kao u dosadasnjem toku turnira. To je vazan element pritiska na Raonicev servis. Mora da bude fokusiran. Takav je bio u svim dosadasnjim mecevima. Konacno, Novak je uvijek jako dobro citao Milosev servis. Nadam se da Raonic nije nista dodao svom servisu sto bi ucinilo da ga Novak losije cita.

      Comment


      • Video sam protiv Cilica da mu je bekhend bio dosta stabilniji i cesto ga je slobodno koristio. Mada naravno kada ga ide servis, uz dobar rezultat, onda se u ruka opusti. I mene brine taj prvi set i eventualni TB.

        Sto se lokalnih televizija tice, mora se tako, treba naterati narod da se budi u 3 ujutru i gleda tenis . Ja sam malo bio iznenadjen kako su sinoc pricali o mecu, nekako su zanemarili prethodne duele i probleme koje Raonic ima sa Novakom, ali su to naravno napomenuli, medjutim kao sto napisah vise su hteli da istaknu kako je to "nerealno" i da Raonic nije toliko slabiji od Novaka.

        Novakov servis je kljuc, ako ga lako drzi, bice lakse i na drugoj strani kada bude primao servise. Samo me brine ako mu Raonic spuca par asova na BL, da ne upadne u destruktivni mod pa olako izgubi svoj servis u narednom gemu.
        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
        30 consecutive match wins - Stands alone
        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • 1:0 [emoji173]

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • ...

              3:0 ♥️ Olja 😎

              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Kakav covek!! [emoji173][emoji173][emoji173]


                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ako ko zna kako eksploatisati sve Raoničeve mane onda je to Novak. Brze promene pravca u razmenama, forsiranje bekenda, teranje na udarce iz trka i fantastični ritern koji dubinom oduzima vreme za reakciju i demaskira slabosti u radu nogu.
                      Videćemo hoće li u četvrtak imati trening ili meč.
                      sigpic

                      Comment


                      • Novak je danas bio fantastican. Jedino sto mu mogu zamjeriti u prva dva seta je promasena brejk lopta BH slajzom.

                        U trecem mu je intenzitet pao. To je normalno. Medjutim, cim je u TB trebalo, ponovo je digao igru.

                        Uvijek se pribojavam Federera. Previse je puta dobio Novaka kad sam mislio da nema sansi.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Novak je danas bio fantastican. Jedino sto mu mogu zamjeriti u prva dva seta je promasena brejk lopta BH slajzom.

                          U trecem mu je intenzitet pao. To je normalno. Medjutim, cim je u TB trebalo, ponovo je digao igru.

                          Uvijek se pribojavam Federera. Previse je puta dobio Novaka kad sam mislio da nema sansi.
                          Kad je to tačno bilo, ti porazi kad si mislio da nema šansi?

                          Comment


                          • 37. polufinale GS
                            8. polufinale AO
                            50. meč sa Rodzerom


                            Samo nek se cifre dodaju, ma množe šta dodaju [emoji41]
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Bem ti rabotu nisam mogao da gledam. Kada ima repriza na ES?
                              Čestitke ljudini na pobedi!

                              Comment


                              • Sad imas na ES2, ali drugi set je pri kraju
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X