Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrlo si bezobrazan u svojim pokusajima provociranja.
    Nemam vremena a ni zelje da se upustam. Citirao si me , u suprotnom ne bih nista odgovorila na pametovanje
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Da bi pobedio u tenisu moraš osvojiti poslednji poen.
      Možeš igrati neverovatno dobro kroz meč, možeš praviti čuda na terenu ali se na kraju sve svede na taj poslednji poen.
      Pored znanja potrebna je velika snaga volje i puna koncentracija za dobiti baš taj poen i pobediti.
      Kako se postaje pobednikom po ko zna koji put demonstrirao nam je Novak Đoković.
      Mentalni džin savremenog sporta.
      sigpic

      Comment


      • Ee da da, ne mogu jos da dodjem sebi, kakva je on ...ne mentalna gromada, stencuga jedna ogromna...booo u onom neprijateljskom grotlu, sa igrom koja ga (sve nas -.-) onoliko mucila ceo celcati mec. Pa mislim stvarno neverovatno! Kada sam ja i svi mi posle bili ko izduvani baloni, ne mogu da pretpostavim kako je njemu bilo jos imao milion obaveza, intervjua, konferenciju, W bal..al valjda ga drzao i adrenalin.
        Stvarno to divljenje samo raste svaki put
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Maxx-a View Post
          Citirao si me , u suprotnom ne bih nista odgovorila na pametovanje
          I opet cu, u koliko osetim potrebu da nesto napisem vezano za tvoj post. U koliko mi se svidi/ne svidi nesto sto pises, u koliko budem zeleo ili budem u mogucnosti.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Opusti se Sandu, uzivaj malo

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              I ja isto pisem ono sto vidim i kako vidim.
              Ne moras nista da me molis. Niti da se slozis sa onim sto pisem, niti da uvazis. Preskoci ako te nervira.
              O ponasanju publike i pisemo. Da nisi mozda ocekivala nekakav drugaciji scenario?
              svaki put kada je na Noletov servis bilo gusto, tipa 15:30, 30:30, oni su vikali skoro do pred sam servis kako bi ga dekocentrisali, što im je i pošlo za rukom
              Ne zaslužuje Vimbldon epitet - gospodski. Od naredne godine obavezno da ide primerak bontona uz kartu

              Kako biste podneli da je drugačiji ishod bio? Ja teško
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Najmanji problem je navijanje, to je i ocekivano na kraju, vec divljanje.
                Odlican tekst.

                https://twitter.com/ozmo_sasa/status...811971584?s=19
                "Nedaleko od nas sedeli su fudbaleri Čelsija David Luiz i Marko Alonso – oni su bili među retkima koji nisu urlali na svaki Federerov poen i na svaku grešku Đokovića" - ipak je bilo i gospode na tribinama
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Originally posted by Nerealan View Post
                  svaki put kada je na Noletov servis bilo gusto, tipa 15:30, 30:30, oni su vikali skoro do pred sam servis kako bi ga dekocentrisali, što im je i pošlo za rukom
                  Ne zaslužuje Vimbldon epitet - gospodski. Od naredne godine obavezno da ide primerak bontona uz kartu

                  Kako biste podneli da je drugačiji ishod bio? Ja teško
                  Ja jos teze. Ali tako je kako je. Znali smo svi da ce tako biti.
                  Medjutim najbitnije je biti veliki u pobedi, a ne zajedljiv i ne likovati.
                  Takav je bio Novak, takvi treba da budemo i mi.
                  Potenciranje svega toga nista dobro doneti nece, a sto je jos bitnije - nista ni promeniti nece.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • off

                    a jel neko moze meni da objasni taj termin gospodskog tenisa na koji sam nekoliko puta naleteo bas na ovom forumu...msm,elegantan mogu da scontam,al gospodski ne mogu,pa molim neku dobru dusu da me prosvetli
                    Wizard

                    Comment


                    • Federer igra ubedljivo najlepše ali za razliku od Džordana koji je bio i najbolji ovaj to nije ni u svojoj eri. Obojica će ga pregaziti. Nadal i Novak. Hajde da se ne zezamo Novak sledeće 3 godine samo po AO da uzima, i sad USO i stigao ga, Nadal samo 2 RG.

                      S tim što Novak ima komplet masterse, imaće više nedelja kao broj jedan, imaće više završnih, i bolji medjusobni, i na 20-20-20 on bi bio najbolji od trojice.

                      Comment


                      • Ma i na 16-18-20 je najbolji
                        Vimbldon je Novakov i sada dok Federer igra, kad se povuče ne znam ko će moći da mu parira, ja i tu očekujem barem titulu u narednim godinama, sada sve zavisi od planova Novakovih, ali mislim da će i on ići na to da ostavi statističarima neoboriv dokaz da je najveći ikada
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                          Federer igra ubedljivo najlepše ali za razliku od Džordana koji je bio i najbolji ovaj to nije ni u svojoj eri. Obojica će ga pregaziti. Nadal i Novak. Hajde da se ne zezamo Novak sledeće 3 godine samo po AO da uzima, i sad USO i stigao ga, Nadal samo 2 RG.

                          S tim što Novak ima komplet masterse, imaće više nedelja kao broj jedan, imaće više završnih, i bolji medjusobni, i na 20-20-20 on bi bio najbolji od trojice.
                          Tačno da bi po argumentima bio najbolji, ali bi opet javnost vecinski smatrala Rogera. Odavno sam ja pričao sa Nadalovcima o tome, i da ga Rafa ili sada Novak nebitno prestignu, radiće taj marketing i taj lobi Rogerovom, opet će biti većinski najbolji.
                          Jbg, nažalost je tako.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Federer jeste popularan kao djavo ali kad se svi povuku oni su potonji, više ne prodaju karte i tv prava i za surovi kapitalizam nebitni, guraće se oni koji trenutno igraju jer kao što nove generacije sportista dolaze tako i nova generacija publike dolazi.

                            Danas kad pričaš nekom klincu o zubi Ronaldu ili Zidanu on te gleda u fazonu brate što bi mene trebalo da boli stojko za te metuzaleme, zašto me uopšte smaraš sa njima.

                            Kao kad je mene ćale smarao sa Krojfom i Maradonom a ja sam bio u fazonu to ono tada i sada nije isti sport.
                            Last edited by Chiwwi; 15-07-19, 10:42.

                            Comment


                            • Federer mozda ima 20 Slemova ali ono sto su mu ucinili najpre Rafa, a onda i Novak je za anale. Bukvalno su mu obojca unakazile karijeru, skinuli mu milion slemova.

                              Terorizirao ga i Rafa, al ono sto mu je Novak uradio od 2010 do sad je... Koliko finala, koliko tesnih mexeva je otislo na Novakovoj strani, to je fkt za anale, pisace se knige i snimace se filmove o tome.

                              O Novakove mentalne snage je izlisno pricati, lik kao da je rodjen negde u Nemackoj i bacen na Balkanu da bude Balkanac, nemam drugo objasnenje.

                              Rekao sam ranije, ako Rafa ne bude mogao prestici Rogera, zelim da to bude Novak, jer stvarno je lik sve postigao u najtezoj eri ikada, bez nimalo lake konkurencije, morao je krv pisati cele karijere. A i zagotivio sam ga previse u zadnjih godina, na pocetka moram priznati da me nervirao, wl dobro mladji je bio, energicniji pa mozda i zato mi na zivce isao, al otkad je dobio Stefana mislim da sam ga zagotivio previse.

                              Nek samo bude zdravlja, ide on preko 21-22 slemova siguran sam.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Dobro Jutro Dobri Ljudi



                                Najduze VB finale ikad (4:57)

                                5. Wimbledon pineapple

                                5. vezana pobjeda nad Rodzerom, naj niz u njih medjusobnim

                                7. vezani dobijeni tajbrejk u GS finalima, poslednji ispusten jos u finalu WB'15

                                40. pobjeda u pet setova (30-10)

                                20. finale vs Federer (14-6)

                                48. duel vs Federer (26-22)

                                48. pobjeda protiv svajcarskog igraca (26x Federera, 19x Vavrinku, 2x Kjudinelija i 1 Laksonena)

                                75. Atp titula, od cega cak 72% iz kategorije Velikih

                                260 nedelja tj tacno 5 godina na ATP tronu

                                500 bodica ispred Nadala na rejs listi, kao i 1665 ispred RF .. ostali nebitni

                                871 Atp pobjeda, preskocen Agasi 870 na sedmoj poziciji u open eri po tom pitanju

                                15 od 16 mejdzora uzeo tukavsi nekog iz velike 4-ke + tamo nekog Delpotra u naponu snage na proslom USO

                                Prvi put stize do GS finala bez Top20 pobjede, kao ranije i Andi, Rafa, Rodzer na WB i RG ... al ko to pamti

                                sprecio Rodzera da prvi put uzme GS preko dvojice iz Big 3 .. a sto su uspjeli Nole Rafa Delpotro i Vavrinks

                                opet nije uzeo slem bez izgubljenog seta

                                Spoiler





                                Comment

                                Working...
                                X