Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je dobro za motivaciju.

    Nemojte umanjivati pobedu Zverevu.

    Comment


    • Originally posted by Larisa View Post
      Ne vredi Olja, ne jedi se.
      Nedelju dana dok ne utihnu, tu boga nema.
      Ne vredi ne mogu da se naviknem

      A daj boze da igraju nesto rekreativno sa drugarima vikendom eventualno.
      Misim kapiram skroz da im se ne dopada, kome se pa dopada ovo Novakovo izdanje, pogotovu posle sinocnog performansa, ali ova retorika... bokte, posle dizanja u zvezde...tras!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
        Ovo je dobro za motivaciju.

        Nemojte umanjivati pobedu Zverevu.

        Ko umanjuje? Ovo je Novakova fan tema pa o njemu i pričamo
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ili se dize u nebesa da je masina, svi pali u trans zbog uspeha od juna, a onda kiks, na koji jma pravo, neprijatan al jbg... dokaz da nije masina, onda se odmah prave spkulacije, poredjenja (sto je tek besmisleno) i ostale neke opservacije koje nisu bas prijatne.
          Ima 31 godinu, valjda ste se do sada navilkli na rolerkoster, koji voze svi, samo zavisi kojim ociima gledate.
          Potpisujem ali "takvi SMO" zato ja odlazim na pauzu samovoljno da ne napravim sranje bezbeze i odem tudjom voljom.

          Olja to i tebi savetujem.
          Originally posted by Vladan View Post
          Dakle ovdje opet Sjeverna Koreja? Ne smijemo reci sto nam se ne svidja? Niko ne pljuje Novaka ali dzaba prica, ovdje svakako vise necu pisati, posto ili necete da citate ili jednostavno vasa mala osjecanja ne mogu to da izdrze.
          Vladane nije Koreja ovde ne mislim konkretno na tebe ali za Boga miloga FAN teme ostalih tenisera su mrtve, po par postova, zabranjeno je pisanje svega i svacega, raznih pisanija posle poraza dok se ovde sav brlog skupi i skraba sta stigne.

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Novak je i dalje najdominatniji igrac na turu i nema konkurenciju koja ce ga ugroziti u dogledno vreme ako ga zdravlje posluzi. Svi ostali bljesnu pa nestanu, nedostaje im konstantost. Dosadno je malo kad si na vrhu. Videcemo sta ce doneti sledeca sezona. Mora neko da odskoci i da ga malo prodrma.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Dakle ovdje opet Sjeverna Koreja? Ne smijemo reci sto nam se ne svidja? Niko ne pljuje Novaka ali dzaba prica, ovdje svakako vise necu pisati, posto ili necete da citate ili jednostavno vasa mala osjecanja ne mogu to da izdrze.
              Prvo, nemoj da vredjas, jer ne znam da je tebe neko.

              Drugo, sto se nalazis, jel si imenovan?

              I trece, jel imas prava da pises po tebi ono sto mislis da je ispravno? Sto Severnoj Koreji osporavas to isto?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Dakle ovdje opet Sjeverna Koreja? Ne smijemo reci sto nam se ne svidja? Niko ne pljuje Novaka ali dzaba prica, ovdje svakako vise necu pisati, posto ili necete da citate ili jednostavno vasa mala osjecanja ne mogu to da izdrze.

                Da li misliš da je ovo normalno na fan temi i da mu je tu mesto?

                Originally posted by Fića View Post
                Novaka treba da je sramota. Predati se na ovakav naci ne dolici nikome a kamoli gs osvajacu. Ovo je brukanje epskih razmera. Finale W'13, Wtf '16, Rim '17 i sad ovo. Ku*cobolja od pocetka do kraja kao da igra neku egzibiciju. Ubedjen sam da bi povredjeni Nadal razbio krakatog veceras. Ovo je stvarno dno dna.. nemam reci..
                Tebe Vladane razumem i poštujem ono što napišeš iako se u poslednje vreme ne složimo baš oko svega.Ali ovo iznad je zaista sramota napisati.
                Reći za Novaka (njegovu igru ili ponašanje) ovako nešto je u najmanju ruku bezobrazno.Posebno kada dolazi od nekoga ko ga je do pre par meseci slao psihijatru i postavljao mu razne dijagnoze. Kao da jedva čeka poraz pa da oplete.

                Tačno je Novak je delovao u par navrata malodušno ali ne znamo šta se krije iza toga.
                U par navrata je treskao ruku (nadam se da nije ništa strašno)...
                Verujem da ga je to vuklo u nervozu, a odatle u greške.
                Ali ne sme se Saši osporiti da je odigrao čitav turnir pa i ovaj meč protiv Novaka odlično.
                Od taktike do udaraca.

                Osim ovoga Novak je u ovoj sezoni( a setimo se kako je počela) uradio daleko više nego što smo očekivali,a i nego što je i sam očekivao.
                Sada polako, da proslavi slavu,da se odmori pa na AO.
                Last edited by Marija81; 18-11-18, 20:35.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Lijepo piše u množini, tako da nije samo Fića.

                  NI je kriv, sinoć je pisao da je bio 2016 i da mu izgledao kao protiv Nishikoria, znamo šta se desilo poslije. Jedini pravi krivac je NI.

                  Comment


                  • Sećam se onih njegovih crnih mački sa RG 2015.

                    Što zna čovek da izmaleriše ne zna niko.[emoji4]

                    Comment


                    • Mec me je iznenadio na mnogo nacina. Nazalost, u jednome nije.

                      1.
                      Mislio sam da Zverev ne moze da pobijedi Novaka na betonu. Jos i vise me iznenadilo da Zverev moze da ga pobijedi tako sto ce ulaziti u razmjene. Mislio sam da mu je najbolje da lupa, kao sto je radio u Rimu. Kao sto je radio Vavrinka. Inferiornost u razmjenama je ujedno glavni razlog Novakovog poraza. Bilo je puno dugih razmjena. U pocetku ih je dobijao Novak a potom Zverev. I to je bila vododelnica sredinom 1. seta. Sasa je poceo da dobija razmjene. Razlog? Novakov nedostatak kondicije. Jesu li to posljedica prehlade, isto se desilo protiv Kacanova, ili godina? Ne znam.

                      Novakova nesposobnost da izdrzi duge razmjene se nije pokazala u prethodnim mecevima. Izner, Cilic i Anderson ne mogu da isprate razmjenu od 15+ udaraca. A u prvom mecu sa Zvereovom, Sasa je jako puno grijesio.

                      2.
                      Da budu stvari gore, razmjene su isle uglavnom na Novakov servis. Na Zverevov nisu mogle ici jer je on fantasticno servirao. Imao je 88% ubacenog prvog u prvom setu. Novak je poceo odlicno, kao i Zverev. I do 4:4 smo imali fantastican mec. Do tog trenutka je Novak imao samo 2 neiznudjene greske. Slicno kako je bilo u mecu u grupi. Samo sto je tada Zverev pukao u 9. gemu a danas Novak.

                      No, i pored toga sto je Novak igrao odlicno, postojala su dva problema (osim Sazinog 1. servisa). Prvo, Zvereve je dobro citao Novakov servis pa je Novak dobijao malo lakih poena. To nije imalo slicnosti sa ostalim mecevima u Londonu. Drugo, Novak je bio premalo agresivan. Gdje je nestao FH iz prijasnjih meceva? Zasto danas nije funkcionisao? Novak nije imao dan? Sasa je igrao preduboku? Ili je Novak mozda vjerovao da Sasa mora poceti da grijesi u razmjenama. Bilo kako bilo, razigrao je Sasu a sebi potkopao samovjerenjem.

                      3.
                      Tako smo usli u 9 gem koji je odlucio. Novak je izlaskom na mrezu pokusavo da dobije jedan poen. Ali to je bilo jako lose. Drugi poene je Sasa dobio izvanrednim izlaskom na mrezu. Imali smo 30:30. I onda dvije grube greske Novaka. Greske porazenog igraca. Igraca koji ne vjeruje u sebe i svoju sposobnost da pobijedi protivnika. Sasa je lako odservirao za set.

                      Nazalost, u drugom setu se Novakov kolaps ubrzao. Imao je 15 neiznudjenih. Nije pomoglo ni to sto mu je Sasa poklonio brejk. Ni u jednom trenutku tokom drugog seta Novak nije vjerovao da moze da dobije. Kao da smo u proljece ove godine.

                      4.
                      Nacin na koji je izgubio strasno brine. Pitali smo se koliko je blizu Novaku iz 2015. Sada znamo. Prilicno je daleko.

                      5.
                      U jednome me mec nije iznenadio. Ovo je najmanje 5. put u zadnje tri godine da Novak lako gubi finalni mec vaznog turnira poslije odlicne partije u polufinalu. Tri puta je taj pad forme i zelje za pobjedom bio neshvatljiv:

                      -WTF 2016. u polufinalu pobjedjuje Nishikorija 6:0, 6:1. U finalu protiv Marija je bio blijed.
                      -Rim 2017. u polufinalu pobjedjuje Tima 6:0, 6:1. U finalu protiv Zvereva bezvoljan.
                      -Jucer pobjedjue Andersona 6:2, 6:2 igrajuci maksimalno fokusirano i intezivno. Danas se raspadne poslije 9 gemova, nesposoban da uzme Sasin poklon u 2. setu.

                      Pravilo se jasno nazire! Gotovo sam siguran da ce se slicno desiti opet. Objasnjenje za to pravilo je tesko naci.

                      PS1
                      Vidim da mene mnogi krive. S pravom. Medjutim, ono sto se desilo u finalu RG 2015. i finalu USO 2016. nema veze sa ovim veceras. Zverev se ponudio u 2. setu! Vavrinka je bio bolji sto je vrijeme odmicalo, a Novak je ucinio sve da preokrene situaciju.

                      PS2
                      Ne znam sto da mislim o njegovom mech-up sa Zverevom. Dva puta je Sasa bio jako los a dva puta fantastican dok je oba puta Novak bio anemican. Hocemo li imati konacno pravi mec izmedju njih dvojice?
                      Last edited by NI; 18-11-18, 20:56.

                      Comment


                      • Glupo je ne dozvoliti kritiku, pa makar to bila i fan tema. Zaista glupo.
                        A pogotovo sto ove kritike niti su vulgarne, ni zlonamerne ni provokativne....
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ko ne dozvoljava kritiku?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Znamo da Olja, Marija, Cacanin #teamNorthCorea. A gospodja Marija umesto da mi cestita zbog cinjenice da sam pre vremena, jos pre par godina postavio dijagnozu tzv sportske depresije kod Novaka, sto je on i potvrdio u intervju za Rts, tj da ga je izmedju leta '16 i pocetka '18 bolela ona stvar da l ce da pobedi ili izgubi, ona me sada ovde kudi.. ali dobro nisam ja razmazen do te mere da ne prihvatam ovakve kritike.
                            Nazalost ova dva poraza protiv mladunaca bacaju veliku senku na Novakove uspehe u ovoj '18. Ne samo cinjenica da je izgubio, nego da nije ni mrdnuo malim prstom da nekako spreci poraz tokom ta dva finalna meca. Ali dobro, sta je tu je.. Vec vidim kako Novak kaska kada treba da obori neke vazne rekorde.. Vìidim kako sa 19 slema u svojoj 35oj gubi protiv nekih padobranaca tipa Sapovalov, Cipiripas itd itd..
                            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                            https://ibb.co/cD1Xnq

                            Comment


                            • Manje cugaj tu lozu i pazi malo sta pises.
                              Ne mislis valjda da je zezanje u S.K.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Fića View Post
                                Znamo da Olja, Marija, Cacanin #teamNorthCorea. A gospodja Marija umesto da mi cestita zbog cinjenice da sam pre vremena, jos pre par godina postavio dijagnozu tzv sportske depresije kod Novaka, sto je on i potvrdio u intervju za Rts, tj da ga je izmedju leta '16 i pocetka '18 bolela ona stvar da l ce da pobedi ili izgubi, ona me sada ovde kudi.. ali dobro nisam ja razmazen do te mere da ne prihvatam ovakve kritike.
                                Nazalost ova dva poraza protiv mladunaca bacaju veliku senku na Novakove uspehe u ovoj '18. Ne samo cinjenica da je izgubio, nego da nije ni mrdnuo malim prstom da nekako spreci poraz tokom ta dva finalna meca. Ali dobro, sta je tu je.. Vec vidim kako Novak kaska kada treba da obori neke vazne rekorde.. Vìidim kako sa 19 slema u svojoj 35oj gubi protiv nekih padobranaca tipa Sapovalov, Cipiripas itd itd..
                                Je li i lakat bio posljedica depresije?

                                Comment

                                Working...
                                X