Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Fico, o ovima sto ja pricam oni ga gledaju na po 5,6 turnira godisnje (jbg zive i rade u normalmim zemljama), sigurno nisu juce zvizdali, a danas hoce da prodaju kartu.
    Recimo ta iz Kanade, devojka ima do 25 po mojoj proceni, ide redovno na AO, Sangaj, W, neke turnire po Americi, logicno Kanada i evo sad WTF...
    A ova iz Bugarske (nju bad licno znam), radi u Nemackoj u hotelu, vec 2 godine ide HC+AO, onda Stuttgart (recimo na dan, dva), W na nedelju dana, ceo Bazel i ceo WTF...

    Ja sam tad imala srece sto je Stuttgart u pitanju, gde imam rodjake, drustvo, pa mi nije propala nedelja, ali da sam u nekom gradu gde ne znam nikog, moguce da bi i ja prodala kartu i to vreme iskoristila da se setkam po gradu

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    Pazi, nemoj da shvatis pogresno, ali nema nikakve veze sad Federer. Da sretnem sad nekog lika koji ima para i da mi kaze "ej ja idem u martu za Ameriku da gledam Noleta, pa u julu do Pariza na Rg itd itd, pa u Aziju na jesen.." ja bi mu rekao da je obicna budala.. To je meni suludo. I da imam pare za bacanje to nikada ne bih radio, iako volim da gledam Djokovica i navijam strasno za njega. Ja ne znam da l ti ljudi koriste godisnji odmor za takva putovanja ili sta, ali meni je to va pameti.. Opet, nevezano za koga neko navija. Imao sam druga koji je stalno putovao vozom(100 km) do bg da gleda partizan i stalno sam mu govorio da je teska budala. Ja sam licno dva puta gledao Novaka uzivo (dc i cf Rima '13) i mozda odem negde sledece godine (Rg ili W)..i to je to od mene. Mislim takav sam, ne mogu da smislim da neko moze da obidje pola sveta svake godine i spuca godisnji odmor i nekoliko hiljade evra da bi gledano nekog sportistu. Vrv i da mi je Nole brat retko kad bi ga pratio na turnirima..

    Kuca, fotelja, loza, cigarica, mir.. 1000 evra ustedjenih..
    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

    https://ibb.co/cD1Xnq

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ja sam pratila tenis pre, praticu i posle, samo sigurno necu skupljati pare da idem da gledam uzivo, trosicu na druge stvari.
      A za tebe nisam sigurna koliko ces pratiti kad Djokovic ode u penziju

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      Kaže stara poslovica:čovek je gospodar samo izgovorene reči.. A sećam se tvoje konstataciije kako ćeš pratiti tenis kada RF završi karijeru.. Tako da ono..

      Fića
      Naravno.. Pazi priču gde devojka ide da ga prati po turnirima u Kanadi,AO, Londonu.. Kakvo nemanje ikakve poente u svome životu..

      Comment


      • O licnim afinitetima, zeljama i ostvarivanju istih je totalno besmisleno analizirati i cucati u sitna crevca, javice se uvek njih 100 sa razlicitim. Svako je "lud" na svoj nacin i trosi svoje novce kako hoce, a osudjivati druge, jer ne rade zaboga isto sto i ja, tek je besmisleno.
        Uostalom odes na W ili RG da vidis jos nesto ne samo tenis ili Novaka, vec paket jedan
        A on ga jos osvoji...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Fića View Post
          Pazi, nemoj da shvatis pogresno, ali nema nikakve veze sad Federer. Da sretnem sad nekog lika koji ima para i da mi kaze "ej ja idem u martu za Ameriku da gledam Noleta, pa u julu do Pariza na Rg itd itd, pa u Aziju na jesen.." ja bi mu rekao da je obicna budala.. To je meni suludo. I da imam pare za bacanje to nikada ne bih radio, iako volim da gledam Djokovica i navijam strasno za njega. Ja ne znam da l ti ljudi koriste godisnji odmor za takva putovanja ili sta, ali meni je to va pameti.. Opet, nevezano za koga neko navija. Imao sam druga koji je stalno putovao vozom(100 km) do bg da gleda partizan i stalno sam mu govorio da je teska budala. Ja sam licno dva puta gledao Novaka uzivo (dc i cf Rima '13) i mozda odem negde sledece godine (Rg ili W)..i to je to od mene. Mislim takav sam, ne mogu da smislim da neko moze da obidje pola sveta svake godine i spuca godisnji odmor i nekoliko hiljade evra da bi gledano nekog sportistu. Vrv i da mi je Nole brat retko kad bi ga pratio na turnirima..

          Kuca, fotelja, loza, cigarica, mir.. 1000 evra ustedjenih..
          Meni je to skroz ok, upoznas druge ljude, druge gradove, druge kontinente i na tim putovanjima ne moze da ti bude lose.
          Eto, zamisli ta sto ide na 3 nedelje u Australiju, pa njoj nikako ne moze biti lose, jednostavno je nemoguce
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Uzasno izdanje, nisam ovo ocekivala...ili bolje da kazem opet je uspeo neprijatno da me iznenadi. Pa nije odavno.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Bas me briga za poraz,ali nacin na koji je izgubio je ZABRINJAVAJUCI

              Comment


              • Bojao sam se posle jucerasnje pobede i nestvarne igre protiv Kevina ali nisam hteo da baksuziram... Odlican Zverev u prvom setu maestralan, Novak bez servisa. Sanse su bile u drugom setu ali opet nije bilo servisa i malo srece da ga SLOMI. Jednostavno Novak nije imao ONAJ poen koji bi ga vratio.
                Bice bolje na AO, odlicna, nestvarna polu sezona je za nama.

                No1 !!!



                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                Last edited by cacanin; 18-11-18, 19:42.

                Comment


                • Čudna je to glava..Sad odmor pa napad na GS.. Očigledno mu jedan dan odmora više prija(iako je na tri seta)..
                  Srećna Nova godina!

                  Comment


                  • Novaka treba da je sramota. Predati se na ovakav naci ne dolici nikome a kamoli gs osvajacu. Ovo je brukanje epskih razmera. Finale W'13, Wtf '16, Rim '17 i sad ovo. Ku*cobolja od pocetka do kraja kao da igra neku egzibiciju. Ubedjen sam da bi povredjeni Nadal razbio krakatog veceras. Ovo je stvarno dno dna.. nemam reci..
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • Da je izgubio u mecu protiv Federera u Parizu, da je tako igrao i izgubio pa svaka cast, dao si maksimum i to je sto je, ali ovo se precesto vidja od Novaka tokom karijere u finalima i bas izgleda lose. Opet moram Nadala, gubio je i gubice ali nikad da ne da sve sto ima.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sezona nije nista manje losa i pored poraza,2 slema i Yeno1,sjajna sezona,ali zasto se predao onako sada??

                        Comment


                        • Ajmo nova anketa. Da li vas je razocaralo Novakovo ponasanje u mecu sa Zverevim ? Da vidimo koliko su verni Novakovi navijaci.

                          Comment


                          • Slažem se s Vladanom, sramotan pristup meču. Brine malo što otresa ruku, ali nadam se da je tu sve ok, to bi bio jedini izgovor za ovo danas.

                            Comment


                            • Meni ne bi ni to, ako ima bilo kakav problem posteno je ne igrati, a ovako izaci revijalno mi je bas strasno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Da je izgubio u mecu protiv Federera u Parizu, da je tako igrao i izgubio pa svaka cast, dao si maksimum i to je sto je, ali ovo se precesto vidja od Novaka tokom karijere u finalima i bas izgleda lose. Opet moram Nadala, gubio je i gubice ali nikad da ne da sve sto ima.
                                Dao je i ovde maksimum TRENUTNI.
                                Originally posted by Fića View Post
                                Novaka treba da je sramota. Predati se na ovakav naci ne dolici nikome a kamoli gs osvajacu. Ovo je brukanje epskih razmera. Finale W'13, Wtf '16, Rim '17 i sad ovo. Ku*cobolja od pocetka do kraja kao da igra neku egzibiciju. Ubedjen sam da bi povredjeni Nadal razbio krakatog veceras. Ovo je stvarno dno dna.. nemam reci..
                                Fico kakav ti problem privatni imas druze da ga lecis sa Novakom na forumu?
                                Originally posted by notorious View Post
                                Slažem se s Vladanom, sramotan pristup meču. Brine malo što otresa ruku, ali nadam se da je tu sve ok, to bi bio jedini izgovor za ovo danas.
                                To i mene brine, FH nigde ni servisa a ruku je par puta otresao.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X