Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Verovatno nisu objektivne ni ona ni Bojana ali sigurno nikoga ne teraju niti su nešto grube i slično. Nisu admini roboti, i oni imaju svoje ljubimce, prate ih po 10-15 godina, normalno da će emotivnije reagovati neko nekada.

    Kakav si navijač ako si objektivan, nikakav.

    Comment


    • Originally posted by Joker View Post
      De, de, svi smo nervozni zbog ove povredice, nemojte da se istresamo jedni na druge
      Sve će da se zaboravi ako je sa laktom sve u redu.

      Jokeru, ti si realno trebao da napises "Why so serious?".

      Comment


      • Teram te sa foruma, trazis za mene ban i prijavio si mi i post, jer sam ti rekla da ne znas da komuniciras?
        E svasta cu vala jos da procitam.
        Mnogo lose ta politicka korektnost utuce na vas. Nisam ti ja rod, ni pomoz'Bog pa da moram da pazim da se ne uvredis za svaku glupost, a ti mi se pri tom vrlo bezobrazno vec neko vreme obracas, posto ti nije ovo prvi put.

        To sta ja postavljam u sta verujem, sta mi se svidja, moja stvar, nikome nisam duzna nista da objasnjavam, kome se svidja-svidja, kome ne opet ok, normalno je sve to, ali ti verbalni napadi tipa "ti nista ne znas, a vidi mene kako sam pametan" i jos po meni osuo paljbu da ja tebe vredjam, to ovde ne prolazi.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
          Sve će da se zaboravi ako je sa laktom sve u redu.

          Jokeru, ti si realno trebao da napises "Why so serious?".

          Comment


          • I ima li neki strim ili nesto da se gleda taj njegov trening uzivo? Da ga gledamo sa zavojem, da nas stresira malo.

            Comment


            • E jeste, samo ti to jos fali da se jos vise stresiras -.-

              Ali evo, iz prve ruke, nema zavoj

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ma nemoj da me zezas!!!
                  Aj i mene ignorisi lebati

                  Ignoriu i receenice nisam ja uciteljica,al si bezbrazan i nije ti prvi put
                  Wizard

                  Comment


                  • A ko je tebi sta rekao???
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Pa ono quotano-nije na moj post?
                      Wizard

                      Comment


                      • Zasto bi bilo na tvoj post?
                        Gde se ti pomunjes u njemu?

                        Usla jutros i to je bila iznenadjena reakcija na Novakovo nocasnje stanje.
                        Svasta.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ако Ноле освои пехар, ја ћу те први пољубити и све опростити....
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne znam, ljudi, ja se ziv pojedoh nakon ovog poraza. Posle onakvog prvog seta, koji nas je sve uljuljkao.. mislili smo rutinska pobjeda.. do ovakvog potopa. Medo vezao trijumfe u MC i Cinciju nad Novakom. Uf, uf..

                            Sa druge strane, mozda je upravo ovakav šamar trebao Novako pred USO. Sto bi rekli, ko zna zasto je ovo dobro.. Da je nastavio u superiornom stilu do kraja i uzeo trofej, mozda bi malko digao nos na USO. Ovako, ova svjeza rana ce ga, nadam se, uciniti gladnim, ljutim, opreznim.. Ne znam, poludjeh...

                            Comment


                            • Ja sam zadovoljan ako nema nikakve povrede. Mali je popizdeo jer normalna igra mu nista ne donosi i poceo je da servira na sve ili nista. Novak je izgubio strpljenje ali i 700 bodova

                              Ne mora biti nužno loš ovaj poraz. Ali siguran sam da je Novak besan kao ris.

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                Ne znam, ljudi, ja se ziv pojedoh nakon ovog poraza. Posle onakvog prvog seta, koji nas je sve uljuljkao.. mislili smo rutinska pobjeda.. do ovakvog potopa. Medo vezao trijumfe u MC i Cinciju nad Novakom. Uf, uf..

                                Sa druge strane, mozda je upravo ovakav šamar trebao Novako pred USO. Sto bi rekli, ko zna zasto je ovo dobro.. Da je nastavio u superiornom stilu do kraja i uzeo trofej, mozda bi malko digao nos na USO. Ovako, ova svjeza rana ce ga, nadam se, uciniti gladnim, ljutim, opreznim.. Ne znam, poludjeh...
                                Ne jedi se,lik je odigrao fantasticno i sve ga je htelo,moglo je i drugacije biti

                                Izgublieno par bodova i to je jedina steta,zna se sta se broji to su Slemovi

                                Novak nije bio los,cak sta dobar,nije top,otprilike kao u Kataru pred Ao,samo da je povreda ok

                                Comment

                                Working...
                                X