Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post


    Respect! Genijalno!

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • 15 asova uopste nije lose
        Toliko ih nije lupio od proslogodisnjeg polufinala Vimbldona sa Nadalom (23)
        a na dva dobijena jos od 2012. na istom terenu protiv Hjuita (16) OI London

        prizeljkivao sam Iznera u sledecem kolu, drzim da je on bolji sparing za Kirgosa i Federera od Buste

        Comment


        • Majica otkida kako je dobra

          Comment


          • Originally posted by cssr View Post
            15 asova uopste nije lose
            Toliko ih nije lupio od proslogodisnjeg polufinala Vimbldona sa Nadalom (23)
            a na dva dobijena jos od 2012. na istom terenu protiv Hjuita (16) OI London

            prizeljkivao sam Iznera u sledecem kolu, drzim da je on bolji sparing za Kirgosa i Federera od Buste
            Ali I 5 duplih,mnogo.59 procenata ubacaj prvog,50 pr osvojenih poena na drugi.Plus Querrey je daleko trenutno od dobre forme.Meni se cini kao da ponovo radi na skracivanju pokreta za servis kao AO2018 eksperiment,koji se neslavno zavrsio.Shvatam I da lakat mora da cuva.Kick servis nekada odlican gotovo da nema.Slazem se za Isnera a protiv Buste prilika da stima Fh,Bh takodje rastimano deluju.Mozda sam previse kriticna za prvi mec nakon mesec dana,promene podloge,u uslovima za igru koji su njemu tradicionalno nepovoljni kako u potpunosti nije I vrv nece moci da resi probleme sa disanjem u istim.Emocije koje je na terenu pokazao su pozitivne,to je on..
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Mnogo je kad tuku, sala ali super je sinoc bio. W je igrao prakticno bez servisa, ne osporavam da treba da radi jos na istom a i kik servis(koji ja inace mnogo volim, stvarno ga Nole negde izgubio)i jos da nastimuje neke "stvari" i naravno idemo dalje

              Inace, msm da sam pisala da po meni moze i u pizami da igra, samo nek bude rezultata,.
              Onomad kad su Tipsa i Nole igrali , Tipsina kombinacija je fenomenalna
              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

              Comment


              • Originally posted by Lanas View Post
                Majica otkida kako je dobra
                Ne bi bilo lose da je otkida npr. kao na AO, msm na kraju turnira
                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                Comment


                • Originally posted by 147 View Post
                  KOliko bi dobro bilo da te natpise 40:15 nose na sledecem mecu Novak-Fedeer, ali samo malo vece da donesu, da ih Rodzer dobro vidi
                  Haha ja inace mislim da ce u sledecem njihovom mecu neko nekog da pokida. Mislim da nece biti drame kao u zadnja njihova 2 okrsaja. Federer je strasno ljut, tako da ce ili biti superioran ili ce da zasrlja, a Novak da ga iskaznjava i ispljaska, kao Rafu na AO.

                  Comment


                  • Originally posted by Joker View Post
                    Haha ja inace mislim da ce u sledecem njihovom mecu neko nekog da pokida. Mislim da nece biti drame kao u zadnja njihova 2 okrsaja. Federer je strasno ljut, tako da ce ili biti superioran ili ce da zasrlja, a Novak da ga iskaznjava i ispljaska, kao Rafu na AO.
                    Novak ne moze da razbije Rogera u 2 dobijena seta. Roger servira dovoljno dobro da se to ne dogodi. Na Grend Slemu vec moze da bude malo ubedljivije.

                    Roger servira dobro a Novak hvata formu za 2 meča....

                    Rafu može da razbije jer je to beton i Nadal ne moze da se brani.

                    Comment


                    • Originally posted by Maxx-a View Post
                      Ali I 5 duplih,mnogo.
                      Od tih pet ako se ne varam tri su bile u 1.gemu
                      znamo da Novaku treba nesto vremena da dosegne radnu temperaturu
                      Izner bi izmedju ostalog pogodovao i zbog vecernjeg termina, ovako opet ide kacket na glavu sutra

                      u slucaju novog dizanja pehara Novaku bi ovo bila cak sedma odbranjena masters hiljadarka
                      Rafa je sad u Kanadi dosao do cetvrte koliko ih ima i Rodzer

                      i samo zbog toga bi volio da je na drugoj laksoj strani kostura ali sta da se radi.. ionako posle prethodno osvojenog turnira bi sve ovo u ostatku sezone trebalo da nam dodje kao luk i voda.. iako rekordi prakticno čuče iza svakog ćoška

                      Comment


                      • Čuvaj te želje za US Open jer Novak od US Opena prošle godine, svaki Slem, autoput u finale...

                        Comment


                        • Al se ova dvojica nasli


                          https://www.instagram.com/p/B1NiaA-o...d=phdsghsnwvf5

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Dobra igra Đokovića a dobra igra i Karena Buste. Ima Novak šta da popravlja do kraja turnira ali deluje da je na izuzetnom putu u pogledu igre. Izuzetno me raduje agresivna odbrana iz špage, tj. kontranapad. Previše defanizvno se branio u poslednje vreme.

                            Prokomentarisao bih i po mom mišljenju lažnu predstavu Rogera koji želi da izbegne Novaka. Mnogo bi bilo +5. Pritom verujem da se nije naročito spremao za ovaj turnir, videćemo dalje.

                            Comment


                            • Dakle, prestize Konorsa i stize Lendla, deli sa njim trece mesto [emoji41]

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Kareno-Busta je bio odlican jucer, narocito u drugom setu. Novak je sampionski odigrao mec. Drzao je potreban nivo, pogotovo u kriticni trenutcima. Dobor je pazio da se stvar ne otegne. Svejedno, dvije stvari su se pokazale problematicnim.

                                Prvo, agresivan FH punom snagom na brzom hardu probija Novakovu odbranu. To se znalo od ranije i to je jucer Spanac odlicno koristio. Drugo, u razmjenama duzim od 9 udaraca je bilo 15:6 za Bustu. On je odlican sa osnovne linije i birao je pravi trenutak da u dugoj razmjeni napedne. Svejedno, 15:6 mi sugerise da Novak ima problema sa kondicijom. To dvoje je ucinilo da je Novak imao samo 36% dobijenih poena na drugom servisu u drugom setu.

                                Comment

                                Working...
                                X