Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To sto si grobar moze da ti bude samo +
    Pusti ti ovu "malu" "crvenu" i njene price
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ubedjen sam da je ova danasnja taktika Bekerovo delo 100%.
      Da se samo Novak pitao sigurno bi bilo to neka drugacija igra ali odlucio je poslusati Borisa.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment





      • Spoiler
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Originally posted by AIRBORNE View Post
          Ubedjen sam da je ova danasnja taktika Bekerovo delo 100%.
          Da se samo Novak pitao sigurno bi bilo to neka drugacija igra ali odlucio je poslusati Borisa.
          Tek je sada proradila neka hemija, voledu se
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by AIRBORNE View Post
            Ubedjen sam da je ova danasnja taktika Bekerovo delo 100%.
            Da se samo Novak pitao sigurno bi bilo to neka drugacija igra ali odlucio je poslusati Borisa.
            Bekerova logika je da sa na GS-u igra 7 meceva u 3 dobijena seta, dakle jako puno tenisa. Zato treba cuvati energiju.
            Last edited by NI; 26-01-15, 15:27.

            Comment


            • Luksemburžanin je poražen od najboljeg igrača sveta sa 3-0 u osmini finala Australijan opena.

              On je rekao da je očelivao težak duel, ali da je bilo veoma teško igrati protiv, kako je rekao, ’najboljeg igrača sa osnovne linije u ovom trenutku’.

              Miller:

              „Da, nije bilo lako. Znao sam i pre meča da će biti teško. On je verovatno najbolji igrač sa osnovne linije u ovom trenutku. Pokušao sam da igram agresivno. Ali, nije bilo lako stizati do mreže protiv njega. Mislim da sam ipak uspeo. Ali, odigrao sam možda jedan ili dva loša servis gema u meču i to je bilo dovoljno protiv Novaka.“
              100% je u pravu.

              ----------------------------------------

              Raonic:

              "Igram za prilike da se sastanem sa najboljim igračima na velikim turnirima. Samo hoću priliku za meč sa njim, nebitno na kojoj podlozi i na kom terenu. Imam šansu protiv bilo koga u narednoj rundi", rekao je Raonić.

              Osmi teniser sveta izjavio je da smatra da je unapredio igru u odnosu na prethodne mečeve sa svetskim brojem jedan.

              "Mislim da se bolje krećem nego tada i osećam da mogu da pobedim, samo moram to da pokažem na terenu. Kao i uvek, koncentrisaću se na moju igru i pobrinuti se da sve bude kako treba“, istakao je Raonić.
              Novace cuvaj se!

              Comment


              • Novak lakše dođe do 1/4f GS no što ja odem po hleb i novine...

                Comment


                • Dodje Nole do 1/4f AO, ceka ga Milos sa sve servisima
                  Nadam se da ce dobro gadjati u pertle, idemo Noleee
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • ako izgubi od raonica nek batali tenis (sav kredit raonicu, ali nije kadar). njemu felisijano 'milfhunter' lopez uzima 2 seta EJJJJJ covek koji je nesto bolja verzija misela ljodre.


                    prihvatam da izgubi od igraca koji mogu da igraju na visokom nivou kao npr. nadal ali od ove boranije ako gubi onda stvarno nema smisla

                    Comment


                    • Originally posted by nikola_bg View Post
                      ako izgubi od raonica nek batali tenis (sav kredit raonicu, ali nije kadar). njemu felisijano 'milfhunter' lopez uzima 2 seta EJJJJJ covek koji je nesto bolja verzija misela ljodre.


                      prihvatam da izgubi od igraca koji mogu da igraju na visokom nivou kao npr. nadal ali od ove boranije ako gubi onda stvarno nema smisla
                      A Nadal i Federer nisu kao gubili od kako ti napisa "boranije" i sta trebali da batale tenisali nekako mi ovo nelogicno sto napisa
                      Milos "boranija", ne bih se slozila
                      Svi igraju tenis, lepo napisa Zikai jos kao da se posebno motivisu protiv Noleta

                      Srecno Nole
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Gde su:

                        jagodica,
                        Vanja,
                        Miljan...?

                        Miličica i D na kvadrat...odustale odavno od nas... a sada i Vladan
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Petra View Post
                          A Nadal i Federer nisu kao gubili od kako ti napisa "boranije" i sta trebali da batale tenisali nekako mi ovo nelogicno sto napisa
                          Milos "boranija", ne bih se slozila
                          Svi igraju tenis, lepo napisa Zikai jos kao da se posebno motivisu protiv Noleta

                          Srecno Nole

                          sve su to bre dobri teniseri, tu se ne postavlja pitanje. ali igrac koji ima igru da bude jedan od najboljih na svetu i poseduje sve udarce NE SME da izgubi na grend slemu od igraca koji je od njega inferiorniji po pitanju kretanja, forhenda, bekenda, pa cak i voleja.

                          Comment


                          • Nikola zaboravio si servis. Sitnica.

                            Ja sam prilican optimist kad sam procitao Milosevu izjavu da moze da pobijedi Novaka. Njemu moze samo da se zalomi pobjeda.

                            Comment


                            • Originally posted by nikola_bg View Post
                              sve su to bre dobri teniseri, tu se ne postavlja pitanje. ali igrac koji ima igru da bude jedan od najboljih na svetu i poseduje sve udarce NE SME da izgubi na grend slemu od igraca koji je od njega inferiorniji po pitanju kretanja, forhenda, bekenda, pa cak i voleja.
                              Sve je to ok., sto si napisao, ali ja bih rekla -bilo bi zaista cudno da izgubi sa svim svojim kvalitetima, ali...uvek ima to ali...sport je to..ma daleko bilo
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Originally posted by Petra View Post
                                Sve je to ok., sto si napisao, ali ja bih rekla -bilo bi zaista cudno da izgubi sa svim svojim kvalitetima, ali...uvek ima to ali...sport je to..ma daleko bilo
                                "To je sport" je po meni najgluplji izgovor svih vremena, a vi kako hocete ...
                                Last edited by Sandugp; 26-01-15, 22:46.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X