Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Na ovom turniru jedina dva ozb protivnika su Medvedev i Federer koji ne verujem da ce stici do finala. Dakle samo Medvedev. Federer opasan samo ako udje u finale. Tako da taj jedan meč valja odigrati kako treba.

      Ne verujem da Medvedev ima kvaliteta da pobedi Noleta. Prosto ovaj ima toliko nivoa igre da je to nerealno... Mnogo je teško igrati protiv Novaka u ovom delu sezone.

      Comment


      • Sta mi rade organizatori u Aziji, Novak u terminima ni tamo ni vamo, moram da jurim snimke da gledam. Uspeo sam juce da vidim mec sa Sapovalovim i generalno mi se svidelo ono sto sam video. Malo me zabrinuo pri kraju kada je mlatio desnom rukom, valjda je bila samo trenutna nelagoda. Bekhend i servisu su bili odlicni, sto sigerise da oporavak levog ramena ide zeljenim tokom. Verujem da moze preko Cicipasa, Grka mi ne deluje da ima nivo trenutno da se nosi sa fokusiranim Novakom..
        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
        30 consecutive match wins - Stands alone
        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

        Comment


        • I danas je posle jednog streca iz bh tresao desnu onako jako, a par puta tako da izgleda recimo kao da namesta rukav, majcu, tako da ne moze da se sa sigurnoscu kaze sta je tu bilo. Ali sa tom desnom cesto ima te neke reakcije tresenja od onda, tako da je to valjda sve oke.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Novinari su upitali Novaka šta se desilo tokom jednog riterna, kada je morao da se rastegne kako bi ga "dohvatio", te osetio bol u desnom laktu, upravo onom ga je u jednom trenutku odvojio od terena na šest meseci.
            "Da, osetio sam manju bol kada sam se previše rastegnuo. Ali, igrao sam posle i dubl i sve je bilo okej", istakao je srpski teniser.



            Ne znam kako je prevedeno ali ne sviđa mi se uopšte 😥😤

            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Da to je ta situacija bila. Potrazicu posle original izjavu, ali nije bilo reakcija posle tog istezanja, osim "namestanja rukava" odlicno i servirao i vracao one bombe 200+
              Nije mu nista.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Iz tvoje tastature u Božije uši. Ako nadješ original izjavu bilo bi lepo. Podeli sa nama 😀

                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                Comment


                • evo vam konferencija, mozda je tu nesto rekao

                  http://videos.tennis.com/m/ux1o9bSg/...?list=PYT1u8U8
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ima Novak velikih problema, tj.uopste nema odgovor na ovakav nivo protivnika. Bice ih tek.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nije kriticno,igra je tu,nije top ali je dobar,prvo mesto jbg,sta sad

                      Brine Cicpas koji je nenormalno dobro odigrao,valjda nece nastaviti tako

                      Comment


                      • Ne brine mene Grk, vec Novak koji evidentno nema odgovor kada protivnik podigne igru, zaigra snazno i brze. Pa on servis nije mogao da mu vrati, ubio ga kikom, dok Stefanos vracao Novakov opasno u dobrom delu drugog i prvom delu treceg seta.
                        Razocaravajuce, a i zabrinjavajuce da je vec karijera krenula nizbrdo.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ovo je veliko iznenadjenje. Doduse druga pobeda Cicipasa na betonu. Ali svakako veliko iznenadjenje. Nisam gledao ali po rezultatima Cicipasa ove godine reklo bi se da je razlika danas bila u motivaciji. Dečko se očigledno prilično naoštrio.

                          Comment


                          • Mensečini da Novak jednostavno nema više energije u sebi. Volja kao postoji, ali snage očito fali. Mladunci tek dižu svoj nivo, kulminacija će biti sledeće godine. Novak i ekipa neće moći da ih prate. Eventualno Nadal tu može da se ovajdi ako bude zdrav.

                            Comment


                            • Uvek je tu ta priča mladi stari bla bla. Bice jos dugo ona aktivna. Sada se kod Novaka i u porazima vidi kao i u pobedama da je glava ta koja presudjuje. Moguce i da ne moze ni on emotivno da se sastavi od onog finala Wimbledona. Ali suma sumarum igra u skladu sa formom tokom cele sezone. On se jeste spremao ali obzirom na povredu pitanje je da li su to one prave pripreme


                              Šta je tu je.

                              Edit:
                              Realno kad se pogleda svako ko kroči u bilo kom poslu u taj pozniji deo karijere prosto ne želi više toliko da se cima. Nole igra u skladu sa svim sto prica. Za njegov najbolji nivo je potrebno da se sve vrti oko tenisa, najbolji trening tehnike, najbolji trening kondicije, najbolja priprema taktike, disciplina, karantin itd. Ebe mu se da to radi u F8 Šangaja u 33.godini života

                              Ali igra pa kako bude.
                              Last edited by Ljubitelj tenisa; 11-10-19, 11:29.

                              Comment


                              • Polako
                                Tek je bio na “tehničkim” podešavanjima, ovo je realno prvi težak test posle pauze, nisam bila u prilici da gledam meč, ali po rezultatu ne bih baš rekla da ga je Cicko razbio u tri seta Bilo je tesno u drugom.
                                Sigurna sam da može mnogo bolje.
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X