Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nera View Post
    Sto godina sam na ovom forumu i i dalje se slabo snalazim. Uvećajte, nema druge
    Ako se gleda decenijski, najbolji je do sada od svih koji su igrali. Ali sumira se kad se zavrsi karijera. Siguran sam da deda igra samo da sačuva rekord.

    Comment


    • Solidan mec protiv Nisioke, voljan momenat je tu, bilo je i dobrih poteza. Rutinska pobeda bez mnogo trosenja nakon maratonskog gema za brejk za 3-1 u prvom setu. Monfis je od Nisioke izgubio pa pretpostavljam da nece biti ozbiljan rival sutra.
      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
      30 consecutive match wins - Stands alone
      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

      Comment


      • Novače, srećna nam slava, na mnogo godina!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Neka je srećna i da ste živi i zdravi sa porodicom.

          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Srecna vam slava

            Comment


            • Srecna vam slava
              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

              Comment


              • Hvala i u moje i u Novakovo ime

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Steta, par dobrih meceva Novaka, bili smo tako blizu da dobijemo i nastavimo turnir. Sigurno mu nije lako posle svega, bas nekako sumoran zavrsetak sezone.
                  Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                  Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                  30 consecutive match wins - Stands alone
                  3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                  Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                  Comment


                  • Ovaj DC je morao da se igra bar sedmicu kasnije. Preveliki je ovo napor za tenisere na kraju sezone.

                    Comment


                    • Igra čovek na KRSNU slavu kao mašina, dva dana, dva meča za redom, posle svega što se desilo i neće jednistavno, ne može sam protiv Rusije.
                      Viktor koliko je doneo da se osvoji DC u Areni toliko je sad upropastio sve.

                      Sa jedne strane možda je i bolje ovako jer bi opet morao da igra i singl i dubl.

                      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Nikad Novak nije mogao sam, kada su i drugi bili na nivou, bilo je rezultata. Velika steta za ovo danas, dao je trenutni max, bio je odlican, bas se naprzio, ali eto...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Surova je njegova karijera. Nadam se da ce odustati od Mubadale. To je za manje od mesec dana. Ne znam kad misli da se odmori.

                          Utisak cele sezone ipak je Wimbledonsko finale od kojeg se Novak jedva nekako oporavio i smogao snage za još 2 trofeja. Sa druge strane Roger se žestoko potrošio.

                          Nadam se da će Nole uzeti 2 i po nedelje odmora. To je minimum.

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Jel ovo ode Ivanišević nisam se baš zabrinuo, mislim da mu nije ni trebao.

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                Jel ovo ode Ivanišević nisam se baš zabrinuo, mislim da mu nije ni trebao.
                                Bila neka vest ili nesto drugo?

                                Comment

                                Working...
                                X