Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baš zanimiva ova razprava

    https://www.menstennisforums.com/thr...-covid.992382/

    Da li je Nole osječao posljedice COVIDA? Šata kažete Novakovi fanovi na tu temu?

    Comment


    • Originally posted by Joker View Post
      Mogu li je rezervisati za mene, ali cu to tek za nekih 10-ak dana? Da mi neki joshmor ne bane i ukrade ideju.
      a da,ideja nije ukradena sa big3 twitter naloga
      Wizard

      Comment


      • a,pa lol,pobrisan mi poruka

        no,isporucena je brzom postom na PP
        Wizard

        Comment


        • Stalno pravis ovde neku predstavu i spustas sve na licni nivo.

          I u pp moras da budes pristojan i one su podlozne sankcijama, jer mogu da se prijave.
          Nista lose nije uradio za ovakvu tvoju reakciju.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • vi kad nemate valjan argument,onda frljate da je nesto licni nivo...



            isto cesto koristite frazu provokacija...e pa ja se eto pozivam na tu provokacju-procitao sam ono lupetanje tamo i ne znam sta je tu zanimljivo,narocito fedovom navijacu-novak radi isto sto i on-kako biva stariji,skarcuje poene,to radi i nadal...



            E Toq
            Wizard

            Comment


            • Kada si bezobrazan i drcan, i jos se kao nekome podsmevas, pravis predstavu, u jednoj totalno nevinoj stvari, to je spustanje na licni nivo, posto ne znas.

              Naravno da ti je obrisano kada vredjas coveka i sizis bzvz.
              Pa sta ako je postavio, on nije provokator, mogao si normalno i lepo da kazes da ti se ne svidja, a ne da odredjujes gde ce ko sta da pise i na kraju, on je Rafin navijac.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • kako sam ga uvredio?jos ako je rafin navijac,tek onda nisam


                i smanji malo te uvrede meni,ponovila si to dva puta u dva posta...jbt,ono ni bojana ne bi obrisala

                a kad smo vec kod bojane,pogledaj malo kako se vodi fan tema,probaj tamo da uputis na taj forum i tako neku nedotupavnu diskusiju

                vec je bio razapinjan zbog kovida i vakcina i sad se ovde opet nacinje isto...
                Wizard

                Comment


                • Originally posted by Beocca View Post
                  kako sam ga uvredio?jos ako je rafin navijac,tek onda nisam


                  i smanji malo te uvrede meni,ponovila si to dva puta u dva posta...jbt,ono ni bojana ne bi obrisala

                  a kad smo vec kod bojane,pogledaj malo kako se vodi fan tema,probaj tamo da uputis na taj forum i tako neku nedotupavnu diskusiju

                  vec je bio razapinjan zbog kovida i vakcina i sad se ovde opet nacinje isto...
                  Ne d'o Bog na bojanuBG da se ugleda. Naopako. Sve i da može da se ugleda, lako je voditi fan temu gde ima samo jedan fan.

                  Comment


                  • Treba Novak nekog ozbiljnog trenera da dovede, nekoga ko moze nesto novo da mu ponudi, jer ovako ce ici tesko protiv mladih lavova, pa i na slemu.Treba lepo covek Borisa ili Lendla da angazuje na 3 godine i posveti se maksimum samo sportu, ali znamo svi da nema nista od toga.Bice premija osvojiti jos jedan GS.

                    Comment


                    • Originally posted by jacques9 View Post
                      Baš zanimiva ova razprava

                      https://www.menstennisforums.com/thr...-covid.992382/

                      Da li je Nole osječao posljedice COVIDA? Šata kažete Novakovi fanovi na tu temu?
                      Preformulisao bih pitanje "U kojoj mjeri je Novak osjecao posljedice COVIDA?"

                      To je nemoguce znati. Mozda ni sam Novak ne zna tacno. Istina je da se mnogo ljudi lakse umaraju mjesecima poslije COVIDA. Ne vidim razloga zasto Novak ne bi bio jedan od njih. Ako ima te prduzene posljedice infekcije (long covid), koliko one umanjuju njegovu kondiciju, 1%, 5%, 10%? Tri stvari zamagljuju sliku.

                      1.
                      Prvo, Novak vec godinama mijenja stil igre tako da skracuje poene. To je razumljivo, presao je tridesetu. Ipak, u kriticnim poenima ne bi se ustrucavao da ide na dugu razmjenu. Poslije restarta sezone, u dva kriticna trenutka, na brejk loptama, i protiv Sonega i protiv Medvedeva je iz neobjasnjivih razloga krenuo na skracivanje poena. Nije htio da igra dugi poen cak kad je to i bilo logicno.

                      2.
                      Na RG-u, gdje su uslovi bili jako spori i gdje je Novak najvise koristio dropove, mnogi igraci koji udaraju jace su imali problema da zavrse poene. Zato mislim da dropovi nisu bili zbog nedostatka kondicije. Novak nije izgubio finale od Nadala zato sto nije mogao izdrzati razmjene, nego zato sto je Nadal bolje napadao. U polufinalu je Novak izmorio mnogo mladjeg Cicipasa, a ne obrnuto.

                      3.
                      Mnogi znaju da je najefikasniji nacin protiv Novaka rani napad sa sto snaznijim udarcima. Ko god ima takave udarce kao Tim, to obilato koristi. Novakov jednin nacin da odgovori je da sam ranije predje u napad sto vodi skracivanju poena.

                      Protiv Borne u Becu mi je djelovao da ima puno kondicije. Sljedeci mec protiv Sonega je bio ispraznjen. Protiv Medvedeva je digao ruke poslije samo 40 minuta.

                      Sve u svemu, ne bih iskljucio da Novak ima vrlo blagi oblik "long covida". AKo je tako, nadam se da ce problem brzo prevazici.

                      Comment


                      • Konformizam je jako teško iskoreniti... Nažalost.

                        Nadal eno ga puca od kondicije. Sabio Medvedeva na kondiciju.

                        Comment


                        • Originally posted by jacques9 View Post
                          Baš zanimiva ova razprava

                          https://www.menstennisforums.com/thr...-covid.992382/

                          Da li je Nole osječao posljedice COVIDA? Šata kažete Novakovi fanovi na tu temu?
                          Znaš kako, nije to suludo
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Preformulisao bih pitanje "U kojoj mjeri je Novak osjecao posljedice COVIDA?"

                            To je nemoguce znati. Mozda ni sam Novak ne zna tacno. Istina je da se mnogo ljudi lakse umaraju mjesecima poslije COVIDA. Ne vidim razloga zasto Novak ne bi bio jedan od njih. Ako ima te prduzene posljedice infekcije (long covid), koliko one umanjuju njegovu kondiciju, 1%, 5%, 10%? Tri stvari zamagljuju sliku.

                            1.
                            Prvo, Novak vec godinama mijenja stil igre tako da skracuje poene. To je razumljivo, presao je tridesetu. Ipak, u kriticnim poenima ne bi se ustrucavao da ide na dugu razmjenu. Poslije restarta sezone, u dva kriticna trenutka, na brejk loptama, i protiv Sonega i protiv Medvedeva je iz neobjasnjivih razloga krenuo na skracivanje poena. Nije htio da igra dugi poen cak kad je to i bilo logicno.

                            2.
                            Na RG-u, gdje su uslovi bili jako spori i gdje je Novak najvise koristio dropove, mnogi igraci koji udaraju jace su imali problema da zavrse poene. Zato mislim da dropovi nisu bili zbog nedostatka kondicije. Novak nije izgubio finale od Nadala zato sto nije mogao izdrzati razmjene, nego zato sto je Nadal bolje napadao. U polufinalu je Novak izmorio mnogo mladjeg Cicipasa, a ne obrnuto.

                            3.
                            Mnogi znaju da je najefikasniji nacin protiv Novaka rani napad sa sto snaznijim udarcima. Ko god ima takave udarce kao Tim, to obilato koristi. Novakov jednin nacin da odgovori je da sam ranije predje u napad sto vodi skracivanju poena.

                            Protiv Borne u Becu mi je djelovao da ima puno kondicije. Sljedeci mec protiv Sonega je bio ispraznjen. Protiv Medvedeva je digao ruke poslije samo 40 minuta.

                            Sve u svemu, ne bih iskljucio da Novak ima vrlo blagi oblik "long covida". AKo je tako, nadam se da ce problem brzo prevazici.
                            Hvala ti NI na stručnom odgovoru.

                            Beocca moje pitanje nije bila provakacija. Covid je ozbiljna stvar. Postavio sam to pitanje jer sam očekivao da imate na tu temu kakvu insidersku infomaciju u slučaju da je Novak srbskim novinarima pregovorio na tu temu.

                            Comment


                            • Originally posted by jacques9 View Post
                              Hvala ti NI na stručnom odgovoru.

                              Beocca moje pitanje nije bila provakacija. Covid je ozbiljna stvar. Postavio sam to pitanje jer sam očekivao da imate na tu temu kakvu insidersku infomaciju u slučaju da je Novak srbskim novinarima pregovorio na tu temu.
                              Moj odgovor nije strucan. COVID je ozbiljna bolest i o njoj mogu meritorno da sude sam doktori a ja nisam jedan od njih. Moj odgovor je manje ili vise dobra spekulacija jednog informisanog amatera.

                              Comment


                              • Originally posted by jacques9 View Post
                                Hvala ti NI na stručnom odgovoru.

                                Beocca moje pitanje nije bila provakacija. Covid je ozbiljna stvar. Postavio sam to pitanje jer sam očekivao da imate na tu temu kakvu insidersku infomaciju u slučaju da je Novak srbskim novinarima pregovorio na tu temu.
                                no,da privedemo ovo kraju-dolaze i mladji i jaci,jace udaraju,treniraju...

                                novak nije jedini bio kovid pozitivan ni teniser,ni sportista uopste,i ronaldo i simona su bili... i da ne idem dalje i pitanje se moglo postaviti na drugoj temi



                                a srpski novinari inace zadnji saznaju vesti,pri tom mislim na prave novinare,ne ove zutace
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X