Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I mislim nije lepo kada te neko nesto pita, a ti se pravis Tosa
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Izvinjavam se. Sad vidim da nije zvanicna stranica.

      Comment


      • Ok i posumnjala sam na tako nesto.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Kako bi bilo lijepo kad bi Nole na AO imao podrsku publike slicnu onoj na ATP cup.. Daaaavno sam jos govorio odje, a i prije ovog foruma, da je budala sto nema neku svoju malu armiju navijaca. Nesto slicno Delpu.. Tolike milione imas, a toliko se patis sa neprijateljskom publikom kroz karijeru, sam protiv svih, a igras sport u kom se svaki glas sa tribine cuje i utice, sto znaci da ti ne treba puno ljudi. Platis, brate, ljudski neki kontigent fanova, podijelis intrukcije kad i sta da rade i cao. Imas ventil neki na mecu, sto je mnogo bitno.

          A ovo sve pricam iz razloga sto bi on bukvalno crkavao na terenu za pobjedu. Jeste da je borba za svoju zemlju doprinijela takvom motivu, ali ja sam uvjeren da je on tako zapaljiv.. to se vidi...

          Comment




          • https://www.tennis.com/pro-game/2020...edvedev/86834/
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • 1R Štruf
              2R Ito
              3R Đere/Evans
              1/8 Lajović/Švarcman
              1/4 Cicipas/Bautista Agut
              1/2 Federer
              F Nadal

              Ponedeljak,verovatno dnevni termini

              Comment


              • пешке до титуле!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by ognjen View Post


                  Spoiler
                  Ljudi je l' ovo krajnje desvo Vemić? Nisam ga davno videla,nekako mi prop'o...

                  Elem, žreb je odličan ali se plašim iz dva razloga...
                  Prvi je da se Novak ne ušuška sa mišlju ovo je laganica pa da ga neko ne iznenadi...
                  Drugi je Federer....sa jedne strane je odlično što je on tu, kod Novaka u polovini a sa druge ne valja iz razloga što će verovatno (kao i obično) on sve igrati u noćnom terminu, dok će Noletu zapasti dnevni termini...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Ljudi je l' ovo krajnje desvo Vemić? Nisam ga davno videla,nekako mi prop'o...

                    Elem, žreb je odličan ali se plašim iz dva razloga...
                    Prvi je da se Novak ne ušuška sa mišlju ovo je laganica pa da ga neko ne iznenadi...
                    Drugi je Federer....sa jedne strane je odlično što je on tu, kod Novaka u polovini a sa druge ne valja iz razloga što će verovatno (kao i obično) on sve igrati u noćnom terminu, dok će Noletu zapasti dnevni termini...

                    Nece biti bas svaki. Bice pomešano.

                    Comment


                    • Na osnovu zreba, ako sve bude po "planu" pretpostavljam da ce Federer igrati 1/8 finala uvece, a Novak 1/4 finale. Prva 3 kola ce ih iskombinovati. Na Novaku je da ga niko ne iznenadi prve nedelje, nakon toga "opustajucih" rivala nema.
                      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                      30 consecutive match wins - Stands alone
                      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                      Comment


                      • N° 17!

                        Comment


                        • Zeleno, volim te, zeleno


                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            Nece biti bas svaki. Bice pomešano.
                            Da,guraće Novaka posle Federera - da zatvara program...
                            Ne znam šta je gore, to ili igranje u dnevnim terminima...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Još malo zelenog...

                              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • jel to prvi put igra u zelenoj kombinaciji?

                                Comment

                                Working...
                                X