Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ha, imam za sva tri dana u obe sesije, ali necu moci sva tri, imam neka posla za vikend. Fora u svemu sto nisam zbog obaveza ni trazila karte, a dobila od...bivseg
    Radi on nesto sa tata Srkijem i Fondacijom, pa pretpostavljam samo odakle mu, i nadam se da ih je kupio [emoji58]
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Dobar ti taj bivsi, kad tako deli karte do kojih je skoro nemoguce doci

      Ja idem u nedelju, obe sesije, pa ako budes tada tamo, pusti poruku
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • A valjda sam ja dobra

        Hocu

        I da, mislim karte uopste nisu kod mene [emoji38]
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ha, imam za sva tri dana u obe sesije, ali necu moci sva tri, imam neka posla za vikend. Fora u svemu sto nisam zbog obaveza ni trazila karte, a dobila od...bivseg
          Radi on nesto sa tata Srkijem i Fondacijom, pa pretpostavljam samo odakle mu, i nadam se da ih je kupio [emoji58]
          Ako nećeš da ideš na neku, prodaj meni. Hoću da vodim kevu.

          Dam ti lovu a ti je proslediš bivšem. Ako mu do sada nije jasno što je bivši, mislim da će mu tada biti.

          Comment


          • Nije mi jasan Novak. Nisam ocekivao od njega da ce biti protiv odrzavanja Us Opena. Mislim da bi njemu odgovaralo da se igra bez publike. Bolje da nema publike nego da svi navijaju protiv njega. Bio bi veliki favorit za titulu. Plus bi gotovo sigurno bio prvi do kraja godine.

            Ovako ako se ne igra Us Open, verovatno ce da se odigra cela sezona na sljaci, a u toj situaciji ce vrlo verovatno da izgubi prvo mesto posto sam gotovo siguran da ce bodovanje da bude takvo da njemu ne odgovara. Tipa da se ne skidaju poeni sa turnira koji nisu igrani. Znam da je to totalno suludo, ali ne bi me cudilo da tako izglasaju u ATPu. Onda Rafi ne bi skinuli velikih 3000 poena iz Montreala i Us Opena koji itekako mogu da budu bitni ko ce biti prvi u sledecih godinu dana.

            Sa druge strane logicno je da Rafa izjavljuje kako mu se ne igra u Americi. Znam da je zdravlje na prvom mestu, ali posle toga treba gledati svoje interese. Naravno postoji mali rizik, ali ne moze covek da se zatvori godinu dana u cetiri zida. Da se Novak toliko plasi od virusa, ne bi organizovao ovaj tur plus pozivao publiku, kada je virus jos uvek prisutan. Da li ce situacija u Americi za 2 meseca biti bolja nego sada u Srbiji? Tesko je reci, ali ide leto, tako da je odgovor mozda i da.

            I jos nesto. Roland Garros je povukao bezobrazan, ali vrlo pametan potez odlaganjem turnira za kraj septembra i pocetak oktobra. Mnogima bi odgovarao daj termin, pa vrlo verovatno i Us Openu. Dve nedelje nisu malo u tom periodu, i mozda bi Us Openu odgoralo tada se igra. Logicnije bi bilo pomeriti Us Open za malo, nego igrati Roland Garros u tom periodu. Zbog svega ovoga se nadam da organizatori Us Opena nece tek tako da odusanu od turnira i cele turneje. Ako virus i dalje bude harao naravno da ne treba nista da se igra. Ako ne, nadam se da ce da se igra na betonu u Americi.
            Last edited by 147; 05-06-20, 15:53.

            Comment


            • Dje je on to rekao da je protiv odrzavanja USO? Vidio sam onu njegovu izjavu o rigoroznim uslovima predvidjenim za USO, ali to da je protiv odrzavanja turnira.. nisam.

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                Dje je on to rekao da je protiv odrzavanja USO? Vidio sam onu njegovu izjavu o rigoroznim uslovima predvidjenim za USO, ali to da je protiv odrzavanja turnira.. nisam.
                Dobro nije to rekao, ali nisam ni ja rekao u svom postu da je on to rekao. Slazem se da sam mogao bolje da izrazim. Dakle, iako nije rekao da je protiv odrzavanja Us Opena, iz njegovog intervjua, da se nagovestiti da je skeptican. Mislim da mu nije potrebno da daje takve intrvjue. Znam da se on ne pita toliko mnogo da li ce se turnir odrzati ili ne, ali ne mislim da je veliki problem sto on nece moci da bude na Menhetnu ili gde vec hoce ako dodje do toga da se turnir igra. Da imaju samo jednog pratioca jeste mali problem, ali vec sa 3 osobe mislim da ne bi trebalo da bude velikih problema. Dakle, mislim da ne treba da prestvalju celu situaciju kako toliko nehumanu kako on to radi. Ali dobro, njegovo pravo, ja na to gledam mahom sa sportskog aspetka.
                Last edited by 147; 05-06-20, 16:24.

                Comment


                • Originally posted by 147 View Post
                  Nije mi jasan Novak. Nisam ocekivao od njega da ce biti protiv odrzavanja Us Opena.
                  Originally posted by Joker View Post
                  Dje je on to rekao da je protiv odrzavanja USO?
                  Originally posted by 147 View Post
                  Dobro nije to rekao, ali nisam ni ja rekao u svom postu da je on to rekao.
                  Brate, pocinjes da nas veslas kao Bojana. Nemoj ovo da radis, molim te.

                  Comment


                  • Originally posted by Joker View Post
                    Brate, pocinjes da nas veslas kao Bojana. Nemoj ovo da radis, molim te.
                    Rekao sam da nisam ocekivao od njega da ce biti protiv odrzavanja Us Opena. Cisto logicki, to znaci da u nekom trenutku u proslosti ja nisam mislio da ce on biti protiv odrzavanja turnira. Odatle ne mozes da zaklucis da li je on za ili protiv odrzavanja turnira u ovom trenutk..

                    Slicno ako ti neko kaze "Nisam ocekivao da ces da dobijes trojku iz hemije" to ne znaci da si ti dobio trojku iz hemije. Ti si mozda dobio keca pa ti neko kaze " Nisam ocekivao da ces da dobijes trojku iz hemije...
                    Spoiler
                    ali sam se nadao da ces da dobijes barem dvojku


                    Opasna je Bojana, kada diskutujes sa njom moras da budes jako pazljiv. Zato i mi ostali se polako navikavamo na takvu diskusiju, gde mora da se bude precizan prilikom pisanja. Ok necu vise da budem takav, slazem se da je bezveze i da je veslanje, ali samo sam hteo primer da dam.
                    Last edited by 147; 05-06-20, 16:46.

                    Comment


                    • Originally posted by 147 View Post
                      Opasna je Bojana, kada diskutujes sa njom moras da budes jako pazljiv. Zato i mi ostali se polako navikavamo na takvu diskusiju, gde mora da se bude precizan prilikom pisanja. Ok necu vise da budem takav, slazem se da je bezveze i da je veslanje, ali samo sam hteo primer da dam.
                      Eto pozitivne stvari od svih ovih diskusija, ucite se da se precizno izrazavate
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • E ne racunajte na ovog Crnogorca, tako mi te vase "preciznosti".

                        Cus, veli: "Nisam ocekivao da ce Novak biti protiv odrzavanja USO", pa onda: "Nisam ja ni rekao da je on rekao da je protiv.." hahah

                        Nesto mi na'm pade sad ona Seseljeva: "Znaju li ti kuci da si peder?"

                        edit: Inace, 147, ti si RandomFan na mtf, a?
                        Last edited by Joker; 05-06-20, 18:29.

                        Comment


                        • Zaista ne pratim sta se desava, bilo bi lepo da me neko uputi u brojeve u Evropi i SAD vezano za virus.

                          Ono sto sam video da je Novak rekao, preneto preko SK teksta deluje prilicno samouvereno da ce se igrati od septembra sljaka. Po mom misljenju to znaci nastavak sezone. Ne verujem da ce da igraju malo sljaku pa da preskoce ostatak sezone i da cekaju januar.

                          Kako god bilo mislim da ce Novak svakako biti u dobroj formi. Neka se odigraju Rim Madrid i Rolan Garos, Novak ostaje prvi verovatno. Kad se vrati beton on ce zabetonirati to prvo mesto i cao.

                          Vazno da se igra.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            Zaista ne pratim sta se desava, bilo bi lepo da me neko uputi u brojeve u Evropi i SAD vezano za virus.

                            Ono sto sam video da je Novak rekao, preneto preko SK teksta deluje prilicno samouvereno da ce se igrati od septembra sljaka. Po mom misljenju to znaci nastavak sezone. Ne verujem da ce da igraju malo sljaku pa da preskoce ostatak sezone i da cekaju januar.

                            Kako god bilo mislim da ce Novak svakako biti u dobroj formi. Neka se odigraju Rim Madrid i Rolan Garos, Novak ostaje prvi verovatno. Kad se vrati beton on ce zabetonirati to prvo mesto i cao.

                            Vazno da se igra.
                            Jedino ako se budu skinuli poeni sa svih turnira koji se nisu igrali ove godine, ili ako se recimo racuna 50% tih poena. Inace ako se poeni ne budu skidali za turnire koji se nisu igrali ove godine, ili ako krenu da se skidaju prvo poeni iz Indian Wellsa, pa Miamija posle dve nededlje i tako dalje( tj. da se poeni gledaju zadnje 52 nedelje kada je tur bio AKTIVAN), onda po meni Nadal ima lepu sansu da pretekne Novaka.

                            Nadal je prosle godine cak bio gori od Novaka u Madridu i Rimu (osvojio 240 poena manje), a na RGu je Nadal u plusu 1280. Koliko god da sam navijac Novaka i nekad pristrasan, sigurno da nije favorit Novak da osvoji vise poena od Rafe na ova dva turnira. Tako da pitanje je ko bi bio favorit da bude prvi posle te sezone na sljaci ( ako teortski gledamo da Nadal brani oko 1000 poena vise od Novaka a Novak ima 360 poena vise na listi), ali recimo da bi bilo 50:50( A i tih 50% je mozda mnogo za Novaka). Ako se pak prvo igra beton u Americi, onda bih rekao da su sanse minimum 80:20 u korist Novaka. Nadam se da primecujes razliku.

                            @Joker Zasto tako mislis? :P
                            Last edited by 147; 05-06-20, 19:02.

                            Comment


                            • A nesto sam zabagovao, nema veze..

                              Comment


                              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                                Ako nećeš da ideš na neku, prodaj meni. Hoću da vodim kevu.

                                Dam ti lovu a ti je proslediš bivšem. Ako mu do sada nije jasno što je bivši, mislim da će mu tada biti.
                                Ma nema sta da ti prodajem, to je dzabe za mene, samo mislim da ako ja ne idem, tj. na koje ne idem, da vodi sestricine ili koga vec. Ali obecavam da cu da se potanko raspitam mada mislim da ti jedna nista ne znaci...

                                Zar nece biti jos jedna tura prodaje
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X