Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Како ми би супер вест са слема: у једном дану Ноле побеђује, а Рафа губи меч... као да сам добио на лото!
    sigpic

    Comment


    • Nadam se da svi grijesimo oko te "formalnosti" od polufinala Medo-Cici. Bas bih volio da se iskomate u 5 setova, pa jos kad bi Cici izasao kao pobjednik.. I onda u finalu Novaku da preda mec posle treceg gema zbog grceva.

      Comment


      • Originally posted by Nesic View Post
        Samo?
        Po mome samo, ali postoje dva velika faktora neizvjesnosti.

        Prvi, to je Novakova povreda. Njegov FH skripi. Koliko to moze da se popravi.

        Drugi, kako ce Medo izdrzati pritisak.

        Comment


        • Originally posted by Joker View Post
          Nadam se da svi grijesimo oko te "formalnosti" od polufinala Medo-Cici. Bas bih volio da se iskomate u 5 setova, pa jos kad bi Cici izasao kao pobjednik.. I onda u finalu Novaku da preda mec posle treceg gema zbog grceva.
          па нисмо од јуче! обично то тако и буде ... као са оним Кевином, па Федерер у завршном турниру изашао да се извини публици и још пуно примера
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Nesic View Post
            Samo?
            Ja cak mislim da je Medo favorit, nekih 60%.Prosto Novak ne zna sta sa njim da radi i nema game plan.Neverovatno mi da kladionice podizu Novaku sanse, a dobice najgoreg moguces protivnika.

            Comment


            • Kako je jak jinx na ovoj temi
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Kako je jak jinx na ovoj temi
                Sada stvarno nije jinx, jer ja ne znam kako Novak njega moze da dobije.Ono je mucno gledati kako ne ume protiv njega.Nesto sumnjam da ce Medu pritisak da pojede, nije to Zverev.Ima on vec jedno finale GS-a iza sebe, tako da stvarno mislim da ce dobiti taj mec 3-1.

                Comment


                • Originally posted by Zile90 View Post
                  Sada stvarno nije jinx, jer ja ne znam kako Novak njega moze da dobije.Ono je mucno gledati kako ne ume protiv njega.Nesto sumnjam da ce Medu pritisak da pojede, nije to Zverev.Ima on vec jedno finale GS-a iza sebe, tako da stvarno mislim da ce dobiti taj mec 3-1.
                  Jinx je sto je vec Medvedev u finalu po vama
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Jinx je sto je vec Medvedev u finalu po vama
                    Cici ce biti prazan, a i Medo je za njega nocna mora.Set ako otkine bice veliki uspeh.Ovaj nije normalan kako igra.

                    Comment


                    • Ma daj... ko može Novaku da uzme AU Open sada posle svega što je prošao...

                      Comment


                      • Originally posted by Zile90 View Post
                        Cici ce biti prazan, a i Medo je za njega nocna mora.Set ako otkine bice veliki uspeh.Ovaj nije normalan kako igra.
                        Malo se udaljavamo od teme, ipak je prikladnije za AO topic.. Ali ja mislim da taj tvoj rezon moze da ide u oba pravca. Moze biti da ce Cici biti prazan, ali samo fizicki. Sa druge strane, nema igraca na turu koji ima veci motiv da porazi Meda od Cicija. Bas se ne podnose nikako, maltene mrze, tako da mislim da ce Cici i sa jednom nogom gurati koliko idje moze, samo da obori svog nemezisa.

                        Comment


                        • Novaku je prioritet sutra ne potrošiti se i dočekati to finale zdrav koliko je to moguće. A onda kom obojci kom opanci.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Sutra pamet u glavu i samo polako..

                            Comment


                            • Ja uopste nemam dilemu da cemo u nedelju videti Novaka na maksimumu, a samim tim je nebitno ko bude sa druge strane.

                              Ako bih vec mogao da biram onda Medvedev, on nema sansu protiv Novaka u takvom mecu. Morate da razumete da to nece biti finale Sinsinatija ili Pekinga vec finale u Melburnu na 3 dobijena seta. U ovoj fazi karijere Novaka, gde je sav fokus na tome, verovatno cemo gledati najboljeg Novaka.

                              Comment


                              • Originally posted by Nesic View Post
                                Ma daj... ko može Novaku da uzme AU Open sada posle svega što je prošao...
                                Igrac koji mu nikako ne odgovara i koji je u brutalnoj formi.Novak kada je bio fit i u najboljoj formi zivota je na jedvite jade uspeo da ga dobije.Prosto covek igra tenis koji te frustrira, a jak je u glavi.

                                Comment

                                Working...
                                X