Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Marija,

    Da, namerno sam optmista. Nisam nigde čuo da je tada uzeo najjaču dozu leka.

    Comment


    • Originally posted by Milutinov Tata View Post
      Poslednjih 10 GS na betonu: 3 titule, 4 povrede, 1 propusten, 1 diskvalifikacija i najraniji poraz na GS jos od 2006. Neverovatno.
      Pogodio si srz. s tim sto se radi o pet povreda a propusteni je vezan uz povredu. Od tih 6 povreda, tri su izvan kontrole:
      -USO 2016 (dozvoljavam da je jos uvijek bilo nejasno da je operacija neminovna)
      -USO 2019
      -AO 2021

      Ostale tri su posljedica odbijanja operacije plus imamo diskvalifikacija. Realno je da bi od ta 4 slema uzeo 2. (2 je uzeo Federer, jedan Nadal i 1 Tim)

      Comment


      • Originally posted by Srkisa View Post
        Kakve veze tehnologija ima sa duzinama karijera??Jedino ako mislis na rekete? Medicina je tu daleko bitnija
        Da mislim na reket. Tehnologija je u golfu i tenisu produzila karijere. Drveni reket je trosio ruku.

        Comment


        • Originally posted by Zile90 View Post
          Nazalost, slemovi se gledaju.Njegov rekord o broju nedelja nece niko spominjati, jer ce uvek da porede osvojene slemove, a u tome ne moze da ih stigne nikako.Za tebe je Novak najveci, za Rafine fanove Rafa je najveci isto tako i za Rogera, ali kada fanovi ne porede, onda se slemovi gledaju.Nadal ce osvojiti jos 2 do 3 slema, od toga dva RG-a i verovatno jedan US Open.Novak u sebi ima mozda jos jedan AO i Wimbledon.
          pa ti gledaj slemove,ko ti brani...vec su se spemale price kako broj slemova nije bitan,pravile nove tabele o broju nedelja...yadda yadda yea


          novak je najveci...
          Wizard

          Comment


          • Ja se nekako nadam da ova priča oko pucanja mišića je ishitrena. A Miloš mu je idealan protivnik da zacijeli tu povredu i pregura u narednu rundu.

            Comment


            • pa tacno bi se obesio da sam uzo taj plejer ES,jbt i onda se ovde pise kako novaka tretiraju kao ostale


              svako malo imaju STA JE BILO i redovno pustaju feda kako cmizdri,nadala kako razvaljuje novaka i serenu

              djokovica nista i nigde-reklamira se plejer,ne KIA roleks i ostali shitovi
              Wizard

              Comment


              • Goran kaze da danas nece trenirati, da ide na skener, sinoc je bio kasno, a da je tim vrlo nesiguran sto se tice dalje prognize. Znaci nije dobro spavao
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Da odlučuje o finalnom meču možda bi i imalo smisla. Sa povredom mišića suludo je razmišljati o 4 meča profesionalnog tenisa u 7 dana.
                  U tom stanju imao bi nula šansi na Orange Bowl turniru, a ne na jednom GS.
                  Rizikuje nastavaka karijere

                  Comment


                  • Kao neko ko je doživeo pucanje trbušnog mišića, nisam siguran da je Novak doživeo tu povredu.

                    Osnovne radnje, poput dizanja prazne čaše, koje zahtevaju minimum telesne motorike bile su prava agonija. Recimo da je supena kašika podignuta u "pogrešnom" pravcu izazivala probadanje jednako užarenom nožu po utrobi.

                    Trčati onako uz sve painkillere ovog sveta nije moguće sa takvom povredom. Pre bih rekao da je u pitanju gadno istegnuce koje se možda i može zalečiti uz činjenicu da neće biti na 100%, možda 70-80.

                    Oporavak od pucanja mišića trajao je dobrih tridesetak dana i koji dan preko toga.

                    A možda su ga i nakljukali raznim opijatima sa kojima se ja nisam sreo u slobodnoj prodaji
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by forum1nick View Post
                      Da odlučuje o finalnom meču možda bi i imalo smisla. Sa povredom mišića suludo je razmišljati o 4 meča profesionalnog tenisa u 7 dana.
                      U tom stanju imao bi nula šansi na Orange Bowl turniru, a ne na jednom GS.
                      Rizikuje nastavaka karijere
                      Ne vjerujem da rizikuje nastavak karijere, ali rizikuje ozbiljniju povredu. Nesto sto bi proslo za mjesec dana,proci ce za 3 mjeseca. To znaci gubitak forme itd. S druge strane, on nema velikog cilja do Uimbldona, a to je za 5 mjeseci.

                      Pitanje je koliko on moze da pruzi. Kretanje u FH stranu i FH ce da pate. Ja mogu zamisliti da i takava pobijedi Raonica, ali kako protiv Zvereva, Tima i Nadala?

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Ne vjerujem da rizikuje nastavak karijere, ali rizikuje ozbiljniju povredu. Nesto sto bi proslo za mjesec dana,proci ce za 3 mjeseca. To znaci gubitak forme itd. S druge strane, on nema velikog cilja do Uimbldona, a to je za 5 mjeseci.

                        Pitanje je koliko on moze da pruzi. Kretanje u FH stranu i FH ce da pate. Ja mogu zamisliti da i takava pobijedi Raonica, ali kako protiv Zvereva, Tima i Nadala?
                        Pa tako što možda stvari mogu da se poboljšaju vremenom. Prosto može da ispadne da možda uopšte nije ozbiljno. Male se šanse za to ali postoje.

                        Po tom principu igra i Nadal. Računa na to da će da se poboljša. Pričao je Rafa pred finale W 2008 da su ga toliko bolele noge da nije mogao da izađe da igra. Bio je ubeđen da će izgubiti. Izašao je i pobedio 3 2.

                        Prosto to je šampionski mentalitet. U široj slici nebtino je da li će ispasti sada ili u finalu. On samo ne želi da odustane.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                          On samo ne želi da odustane.
                          Logično, došao je po titulu (18-tu), ja bi odustala samo u slučaju da recimo, polomim ruku ili nogu, ili ebg, pukne mišić, a imam bolove koje nikedan lek na ovom svetu ne može da ublaži pa moram apsolutno da mirujem. Onda ćao zdravo, šta ću...Ali, ako mogu da nastavim, sve uz rizik za pogoršanje povrede i blabla, ja bi nastavila pa neka bude kako mora. Realno, nije mu preostalo još puno vremena ni šansi za GS titule.
                          Sve i da posle mora da pauzira do W, who cares?
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            Pa tako što možda stvari mogu da se poboljšaju vremenom. Prosto može da ispadne da možda uopšte nije ozbiljno. Male se šanse za to ali postoje.
                            Mozda.
                            Uzmi jos u obzir da on ni jedan poen ne moze da zaradi na ovom turniru.


                            Da li ti stvarno vjerujes Rafinim pricama?

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Pogodio si srz. s tim sto se radi o pet povreda a propusteni je vezan uz povredu. Od tih 6 povreda, tri su izvan kontrole:
                              -USO 2016 (dozvoljavam da je jos uvijek bilo nejasno da je operacija neminovna)
                              -USO 2019
                              -AO 2021

                              Ostale tri su posljedica odbijanja operacije plus imamo diskvalifikacija. Realno je da bi od ta 4 slema uzeo 2. (2 je uzeo Federer, jedan Nadal i 1 Tim)
                              A sada skontaj kako je nama Nadalovce svih ovih godina.

                              Inace oko povrede, kao bivsi sportista iskreno mislim da je nemoguce da je pokidao trbusni misic. Mozda neko vece istegnuce, al da je puko misic ne bi mogao disat, a ne doigrat jos 2 puna setova. Svakako lose za bilo kog sportista, narocito za Novaka jer se ovo desilo u njegovom dvoristu.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Meni je to generalno mit, vezana za Nadala i povrede. Uzmi Rg za primer, samo 2x nije bio full spreman (jednom nije bio u formi 2015. I jednom zbog povrede 2016.)

                                Sent from my SM-A505GN using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X