Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prelak mec sinoc, ocekivano, Nisioka bez ikakvih mogucnosti da zacini mec, Ito je onaj drugi set odigrao "svemirski" za svog sunarodnika. Mada ima i do Novaka, valjda je svu nervozu izbacio u drugom kolu. Gledao sam otprilike set i po Svarcmana protiv Ducija, tu se Argentinac i nije proslavio, ali sam propustio drugi deo prvog seta i citav drugi tako da nemam kompletan utisak o igri. Mislim da na ovoj podlozi Svarcman ne sme da bude ozbiljna pretnja, ali ocekujem dosta razmena i mnogo vise teskih gemova na Novakov servis.
    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
    30 consecutive match wins - Stands alone
    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

    Comment


    • sad bi trebalo do kraja nole da igra na rla vecernje termine, ajde da vidimo

      Comment


      • Ma šanse nema, posle Rogerovih 4h skoro sam siguran da igra poslednji.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Posto je histerija porasla nakon danas, ocekujem Novaka jednom u nocnom 4R ili QF, oba puta nikako kao sto bi trebalo biti.

          Comment


          • Sa vremenskom prognozom kao što je za naredne dane potpuno odgovara Novaku da igra poslednji meč dana sa Švarcmanom. QF će već biti od 19.30 po njihovom

            Comment


            • Protiv Švarcmana ogromna je verovatnoća da će to biti dnevni termin. Za dalje bi po svakoj logici trebao igrati u noćnom terminu mada i tu treba staviti ogradu jer logika nije nešto čime se vode organizatori kada određuju raspored.
              sigpic

              Comment


              • Novak protiv Svarcmana sigurno vecernji termin. Mislim meni odgovaraju dnevni, ja se ne bunim, taman da odgledam pred spavanje , ali ipak bi 3 u nizu po danu bilo previse. Dan favorizuje malo brzu igru, to bi Novaku protiv Svarcmana odgovaralo.
                Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                30 consecutive match wins - Stands alone
                3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                Comment


                • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                  Dan favorizuje malo brzu igru, to bi Novaku protiv Svarcmana odgovaralo.
                  Apsolutno!

                  ---------
                  Nefer ste prema Federeru. U vecernjem terminu se stavljaju igraci koji su atraktivniji publici. Svidjalo se to nekome ili ne, najveca teniska zvijezad na planeti je Rodzer Federer. Njega publika najvise voli. Od Federerove popularnosti svako u svijetu tenisa ima koristi. Naravno, niko vise od njega i Mirke.
                  Last edited by NI; 24-01-20, 21:07.

                  Comment


                  • protiv Nisioke novi najbrzi servis gem (45sec) drugi set *5-2

                    ponovo 16 asova, poravnan licni rekord kod meceva dobijenih sa 3:0

                    Code:
                    Asovi/duple   vs        turnir    servis gemova  poena odservirao
                      16   (1)  Berdych   WB 2013. QF     16+1TB         89
                      16   (5)  Ito       AO 2020. 2R     13             64
                      16   (2)  Nishioka  AO 2020. 3R     13             62
                    Svarcman, po meni buduci Top 10 clan, nije zahvalan protivnik za prvu nedelju GS-a ali ako ponovi dosadasnje serversko izdanje nema sta da brinemo, dok ce Milos dobro doci za treniranje riterna pred samu zavrsnicu turnira.
                    Novak sa Dijegom ima tri od tri, iako su poslednja dva duela otisla u odlucujuci set, oba na sljaci..RG i Rim

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Apsolutno!

                      ---------
                      Nefer ste prema Federeru. U vecernjem terminu se stavljaju igraci koji su atraktivniji publici. Svidjalo se to nekome ili ne, najveca teniska zvijezad na planeti je Rodzer Federer. Njega publika najvise voli. Od Federerove popularnosti svako u svijetu tenisa ima koristi. Naravno, niko vise od njega i Mirke.
                      Ali ne i na AO ...Koliko me sećanje služi publika koja dolazi na AO mahom više voli Novaka, Rodžera organizatori guraju...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Jesi ti gledala Milmana danas??

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Koliko me sećanje služi publika koja dolazi na AO mahom više voli Novaka.
                          mozda u italiji..

                          Comment


                          • Opet ustajanje sabajle za Novaka. Očekivano ali nejasno. Vikend je, publika će stići sve da vidi. Mogao je i Federer u po bela dana.

                            NI, nije tvoj rezon jedini na zemaljskoj kugli. A pritom je i netačan. Ne rukovode se oni samo time. Siguran sam da top 3 igrača budu pitani kad im odgovara da igraju. Pa ako se slože svi da svima odgovara onda super. Ako ne, prave se kompromisi.

                            U kom to univerzumu je Nadal manje atraktivan od Kirjosa? Nemoj samo da mi napišeš da je Kirjos domaći igrač i ima prednost, jer sam video Milman kakvu podršku je dobio od domaće publike.

                            Comment


                            • Originally posted by cssr View Post
                              protiv Nisioke novi najbrzi servis gem (45sec) drugi set *5-2

                              ponovo 16 asova, poravnan licni rekord kod meceva dobijenih sa 3:0

                              Code:
                              Asovi/duple   vs        turnir    servis gemova  poena odservirao
                                16   (1)  Berdych   WB 2013. QF     16+1TB         89
                                16   (5)  Ito       AO 2020. 2R     13             64
                                16   (2)  Nishioka  AO 2020. 3R     13             62
                              Svarcman, po meni buduci Top 10 clan, nije zahvalan protivnik za prvu nedelju GS-a ali ako ponovi dosadasnje serversko izdanje nema sta da brinemo, dok ce Milos dobro doci za treniranje riterna pred samu zavrsnicu turnira.
                              Novak sa Dijegom ima tri od tri, iako su poslednja dva duela otisla u odlucujuci set, oba na sljaci..RG i Rim
                              Protiv Nisioke je imao 17 asova.
                              I da dodam samo da je protiv Strufa imao 14 uz 3 duple.... 47 asova u tri meca. Lepo.

                              Kirjos je mnogo popularniji od Milmana, a Rafi odgovaraju vise dnevni mecevi valjda....ako sam dobro razumela Ljubitelja.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Pa ja mislim da nije nuzno najbolje uveče. To važi samo kad je vrućina. Idalje je rana faza turnira. Igrali su po 1000 mečeva na Touru. Rafi ili Novaku protiv Buste ili Nišioke ništa ne znači podloga, da li odskače ovako ili onako.

                                Kirjos je mnogo popularniji od Milmana ali ne i od Rafe sa 19 Slemova i KIA sponzorom. Verujem da su ipak Nadala pitali da li želi uveče ili poslednji preko dana.

                                Comment

                                Working...
                                X