Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    Pa onda nek prica sta oce, ne razumem? Ja na njega ne mogu da gledam kao na robota a ne mozes ni ti. Nije on covek-titula pa da samo zapisujem i radujem se sa onime sto je osvojio. Zabole me i da ne osvoji vise nikad nista, al nemoj da pljuje po sebi i da sebi steti.
    Mogu da ti garantujem da kad bi morao iskreno iz srca da odgovori sta bi uradio da bi rekao da posle prvog seta zeli da preda mec i da bi tako uradio
    Normalno da ne gledam na njega kao robota. Ali osuđivati nešto što nam je drugačije ili strano ili suprotnog od naših nekih načela... ne razumem.
    Mogu da kažem da mi se ne dopada što to radi i govori, ali da me razočarao... to ne.
    Malo mi je bezveze ako jedno radi, a drugo priča, kao i što kaže ova navodna rečenica koju si postavio (ništa dok ne vidim original trasnskipt, ako je uopšte ona sa intervjua)..ali opet to svi oni rade, nikada nećeš čuti šta je zapravo u njihovim glavama ili štabu. Onda je bolje u tom slučaju možda da ćuti, ali nije lako svima da se nose sa tim teretima. Danas se vrlo dobro videlo, na 5:2 u drugom koliko se nervira zbog cele situacije. Ne možemo da se stavimo u njegovu kožu nikako.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • - mogao je komotno da pokloni rodzeru w/o u finale ali je ipak ispostovao i publiku i protivnika pa se pojavio na terenu. i na tome mu svaka cast!

      - ovo danas me je neodoljivo podsjetilo na polufinale sinsinatija 2011. sa berdihom, kada je "polovni nole" zahvaljujuci odustajanju ceha ipak zavrsio u finalu sa marejom, koje je ujedno bilo i posljednji negov predat mec.

      - da je iskoristio jednu od set lopti vjerovatno bi na cist adrenalin odigrao sledeci set ili dva i mozda (naglasavam, mozda) dobio mec i zavrsio u finalu u kom, uvjeren sam, ne bi imao nikakvih izgleda sa onako raspolozenim prvim reketom svajcarske.
      ovako, prakticno je odstatirao 2.set sto moze biti dobra odluka ako gledamo stvari na duze staze..

      - meni nevjerovatno zvuci podatak da nole ima 0:3 h2h sa rodzerom u monte karlu! ovo danas, u normalnim okolnostima je glatka (ponavljam, glatka) pobjeda u 2 seta, ali avaj.. zato je i bio onako nevoljan. siguran sam ce mu se vec nedje vratiti al otom potom.....

      - u trecem setu meca berdih - garsija lopez uhvatio sam sebe da navijam za spanca racunajuci da bi mu novi w/o (tomas povr. ne bi izasao) pred mec sa federerom nikako ne bi pogodovao... ovako, ispalo je totalno suprotno....


      Originally posted by Weltschmerz View Post
      Po ovima sa B92 ugrožen mu je nastup na RG...
      b92 se odavno pretvorio u najcrnji tabloid.. dupe bi dali za rejting ili koji klik vise...
      naravno da garos ne dolazi u pitanje, ostaje samo da fino isplanira rezim rada u sledecih mjesec dana.

      Originally posted by NI View Post
      c) Kvari H2H sa Federerom. Konsekvence - nikakve, u Vladanovim ocima su konsekvence katastrofalne
      nista, lovimo i dalje. cak je ovako i zanimljivije ;-)
      ako je za utjehu u dubaiju 2011. smo ga tukli za sat i 12min. a on danas nas ovako "rovite" 1:15 ;-)
      Last edited by cssr; 19-04-14, 22:38.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Normalno da ne gledam na njega kao robota. Ali osuđivati nešto što nam je drugačije ili strano ili suprotnog od naših nekih načela... ne razumem.
        Mogu da kažem da mi se ne dopada što to radi i govori, ali da me razočarao... to ne.
        Malo mi je bezveze ako jedno radi, a drugo priča, kao i što kaže ova navodna rečenica koju si postavio (ništa dok ne vidim original trasnskipt, ako je uopšte ona sa intervjua)..ali opet to svi oni rade, nikada nećeš čuti šta je zapravo u njihovim glavama ili štabu. Onda je bolje u tom slučaju možda da ćuti, ali nije lako svima da se nose sa tim teretima. Danas se vrlo dobro videlo, na 5:2 u drugom koliko se nervira zbog cele situacije. Ne možemo da se stavimo u njegovu kožu nikako.
        Boli mene uvo za moja nacela ako je on ( Djokovic) prirodan i radi ono sto je u njegovoj biti. Ne bih ja imao problem u zivotu da znam da je on ostao danas na terenu zbog sebe i svojih nacela
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Možda jednostavno nije želio da sebe ponovo dovede u situaciju da ljudi pljuju po njemu zbog predaje, jednom je prošao kroz to, i možda ne bi mogao da podnese ponovo.... Jednostavno je takav i kraj!
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post
            Boli mene uvo za moja nacela ako je on ( Djokovic) prirodan i radi ono sto je u njegovoj biti. Ne bih ja imao problem u zivotu da znam da je on ostao danas na terenu zbog sebe i svojih nacela
            Svi smo mi različiti. Ko zna šta sve njega muči i sa kakvim se vetrenjačama bori, verovatno sa sobom najviše. To što voli da se drugima dopadne i da ga ljudi prihvate i vole... ebi ga, to je on...
            Da li je zbog svojih načela ostao ili nije, kao što govori ta izjava... kod mene ne pravi problem, a ni razliku. Druga stvar da li bih ja tako uradila. Što opet ne znači da nemam drugih mana koje ne bi čovečanstvo baš lako svarilo.
            Kapiram šta hoćeš da kažeš, samo mi je zvučalo previše grubo.
            I šta ćeš sad da radiš? Manje da ga ceniš, nećeš da ga gledaš? (Samo sam radoznala)
            Last edited by miloolja; 19-04-14, 23:51.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              I šta ćeš sad da radiš? Manje da ga ceniš, nećeš da ga gledaš? (Samo sam radoznala)
              Sto se tice cenjenja, svakako cu ga manje ceniti ali to je smesno i neznatno manje, jer jedan postupak ne moze ni da okrnji ono sto je on izgradio i koliko ga volim.

              Sto se tice gledanja, ja njega mnogo manje gledam od RG prosle godine, sto zbog sopstvenog nerviranja sto zbog stvari koje se desavaju njemu. Jednostavno ne vidim da nesto preterano uziva na terenu, a ovaj sport je meni uzivanje i sreca, pogotovo dok pratim njegovu karijeru i ako cu da ga gledam kako se grci, kako je nezainteresovan, kako je indisponiran, neka hvala.

              On sa pola gasa izdominira na koliko vec turnira za redom na kraju sezone i pozove Bekera u pomoc?! Mnoge stvari mi tu nisu jasne i to mi se nimalo ne svidja, ali naravno kao sto ti kazes, mi nemamo pojma kroz sta on prolazi i ne trebamo ga osudjivati zbog svakog postupka koji se nama ne svidi.
              Ponavljam, ja samo zelim da u ovom periodu kroz sta god da prolazi, da sto manje nasteti sebi i onome sto je izgradio u svojoj bogatoj karijeri i zivotu
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • @ccsr
                Ipak je Delpu predao poslednji mec u SF DC2011 taj famozni mec, za koji Zika nikako da razluci da je Delpo a ne Isner
                2006 u tri seta, predao mec 2008, cuveni incident" be quiet " se desio u MC , logicno- danas nije bilo sanse da preda ili da W/O
                Last edited by Maxx-a; 19-04-14, 23:07.
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Ako sutra naletite na neke nove informacije (a nadam se da će ih biti, i to onih vedrih) ako možete da okačite ovdje (znam da uvijek okačite, ali za svaki slučaj da ipak zamolim)
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • @Prskaj, razumem te al` mislim da si prestrog.
                    Ne zelim da dublje ulazim u poraz i povredu... JER ziv i zdrav covek = samo je to vazno.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Borisov twitt prije meča, sad mi ima smisla.
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Sta se desava sa Novakom, kakva je priroda povrede? Koliko ce trajati oporavak? Zna li neko nesto o tome?
                        Kakav je on lik to je strasno, sta je koji klinac i izlazio juce na teren ?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Da ga ne bi osudjivala javnost, koja ce ga svakako osudjivati sto god da uradi. Oni koji ga ne voli jos ga vise ne vole, oni koji ga vole jos ga vise vole(kapa dolje sto je ostao na terenu i pored povrede i te fore), jedino je prskaju pao za 0.000048795220655286%
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Sta se desava sa Novakom, kakva je priroda povrede? Koliko ce trajati oporavak? Zna li neko nesto o tome?
                            Kakav je on lik to je strasno, sta je koji klinac i izlazio juce na teren ?
                            Boris Becker ‏@TheBorisBecker 20m

                            To the #NoleFam ! I can NOT speak about his injury ! Nole will say something when he is ready ! @DjokerNole
                            SignaturE se cheka ...sigpic

                            Comment




                            • Hristos Vaskrese prijatelji! Mira, srece, ljubavi i zdravlja vama i vasim najmilijima! I ja sam proveo prelepo jutro sa porodicom hvala vam svima na podrsci i ljubavi! #Nolefam

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X