Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po ovima sa B92 ugrožen mu je nastup na RG. Nije mi jasno kako su došli do toga ako nije odrađen pregled magnetnom rezonancom.
    B92: Đokoviću ugrožen nastup na RG? http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=838551

    Comment


    • Napumpan naslov.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        Igrao je iz čistog inata. Sa bandažom do lakta, bez opcije da radi šakom, bez top spina kojim bi razvalio taj nedorasli bh protivnika i opet bio na pragu dobitka seta. Meni dovoljno.
        Da, bio je na pragu...da je malo vise verovao u sebe, mislim da bi uzeo taj set pa mozda i mec jer bi ga adrenalin gurao dalje. Ali nigde nije bilo pozitivne energije- tim je izgledao kao da je dosao na sahranu, na drugoj strani Federer, publika (u stvari "domaca") uz Federera...
        Da je od pocetka gubio to bi bilo mnogo podnosljivije nego ovako kad je bio na pragu dobitka seta. Covek razmislja koliko malo je falilo
        Naravno moguce je da bi posle dobijenog prvog seta ipak previse osjecao bol i izgubio. Ne mozemo to sad saznati...

        Ne bih da previse pricam o tome jer me ipak najvise brine povreda...al eto

        Comment


        • Originally posted by Weltschmerz View Post
          Po ovima sa B92 ugrožen mu je nastup na RG. Nije mi jasno kako su došli do toga ako nije odrađen pregled magnetnom rezonancom.
          Kako ti nije jasno?

          Citali su ovaj forum i malo dodali!

          Comment


          • RG nije izoliran i sam za sebe, pa dodjes direktno i udjes u formu. Bitna je cela sezona sljake, zato je takav i raspored Mastersa. Ako je imao povredu nije smeo igrati MC. Iskreno se nadam da nije preterano ozbiljno, da ce nekih 10 do 15 dana biti dovoljno za oporavak, i mora da igra Rim. Bas zeznuta ova sezona sljake, dva najbolja igraca Rafa i Novak, van ritma, svako zbog svojih razloga. Kako li ce sve to izgledati do RG ko zna, a i sam RG.

            Comment


            • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Neka se samo on oporavi.. sve drugo je nebitno..
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Originally posted by SonjaFan View Post
                  Da, bio je na pragu...da je malo vise verovao u sebe, mislim da bi uzeo taj set pa mozda i mec jer bi ga adrenalin gurao dalje. Ali nigde nije bilo pozitivne energije- tim je izgledao kao da je dosao na sahranu, na drugoj strani Federer, publika (u stvari "domaca") uz Federera...
                  Da je od pocetka gubio to bi bilo mnogo podnosljivije nego ovako kad je bio na pragu dobitka seta. Covek razmislja koliko malo je falilo
                  Naravno moguce je da bi posle dobijenog prvog seta ipak previse osjecao bol i izgubio. Ne mozemo to sad saznati...

                  Ne bih da previse pricam o tome jer me ipak najvise brine povreda...al eto
                  Povreda je ovde najbitnija, tj, da nije nista sto bi Noleta udaljilo na duze staze od igranja.
                  Bio na pragu, ali treba preci prag, a to malo je falilo, je ustvari-mnogo je falilo.
                  Nole pokusao u 1 setu, po meni i to je greska, bolovi sve jaci i onda video i sam da ne treba da forsira, nego da odigra mec i tu je kraj price.
                  Bitno je da se sto pre utvrdi prava dijagnoza i sprovedu terapije,sve ostalo je sada nebitno.
                  Nek je sa srecom Nole
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Večeras i ujutro ide na pregled, valjda će biti informacija o čemu se tačno radi i koliko je ozbiljno.
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by SonjaFan View Post
                      Da, bio je na pragu...da je malo vise verovao u sebe, mislim da bi uzeo taj set pa mozda i mec jer bi ga adrenalin gurao dalje. Ali nigde nije bilo pozitivne energije- tim je izgledao kao da je dosao na sahranu, na drugoj strani Federer, publika (u stvari "domaca") uz Federera...
                      Da je od pocetka gubio to bi bilo mnogo podnosljivije nego ovako kad je bio na pragu dobitka seta. Covek razmislja koliko malo je falilo
                      Naravno moguce je da bi posle dobijenog prvog seta ipak previse osjecao bol i izgubio. Ne mozemo to sad saznati...

                      Ne bih da previse pricam o tome jer me ipak najvise brine povreda...al eto
                      Delim tvoju zabrinutost oko povrede nadajući se da njena težina ne prelazi u višu kategoriju. Ne mogu ti rečima opisati koliku dozu tuge mi je donela ta povreda. I to baš u trenutku njegove igračke zrelosti, pune spreme, maksimalne motivacije, u trenutku kada nema doraslog protivnika. Nepravda do neba, koju ničim nije zaslužio.
                      Oko meča ovoga puta, što je redak slućaj, nemamo saglasje.
                      Novak ovaj meč nije mogao dobiti pa da su mu adrenalin levkom gurali kroz grlo. Nije bio sposoban da udara ni blizu mogućnosti, a inat koji ga je izveo na teren nije mogao da pokrije loše aspekte povrede. On danima nije trenirao, ko zna koliko je sna imao, dok je o nervnoj napetosti i stresu iluzorno i govoriti. Kada je u glavi košmar noge slabije slušaju čime nameštanje na udarac nije idealno i kada dođe do udarca oseti bol. Potom pokuša ponovo i opet bol. Nema u takvoj situaciji ni t od tenisa, samo bol i nada da će prestati. Nije prestao, nego se povećavao, mutio um, kočio noge, oduzimao snagu.
                      Ostaje samo da se nadamo da će buduće vesti dobro doneti. Biće dobro, verujmo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne znam da li je u pitanju losa karma ili sta vec ali Beker je definitvno veliki baksuz za Novaka.

                        Comment


                        • "Nisam želeo da predam meč, jer bi ljudi onda počeli da pričaju razne stvari o meni... To je glavni razlog. Ovim sam pokazao moju snagu ili šta god da sam to imao. Jednostavno sam želeo da ostanem do kraja na terenu", zaključio je Đoković.
                          Mnogo me je razocarao ovom izjavom. Kralju ako ti ne shvatas koliko si u stvari snazan i koliki si sampion onda je to tuzno. Ja sam uvek bio za vitestvo ali mi stvarno nikada nije bilo jasno sta ima ponosno u tome kad ostanes terenu i dozvolis da te protivnik nabije. Da, Nadal je bas ispao smeker dok ga je Wawrinka punio a ovaj pravio bolne i tuzne grimase. Bas si ispostovao publiku ili koga vec , koji su uzivali u velicanstvenim poenima dok si ti setao.
                          Naravno nisam za predavanje u poslednjem gemu i na mec lopte a la Tipsarevic zonfa ali sklanjaj mi se sa TV-a ko god da si ako ne mozes da igras, sta ja(ili bilo ko) imam od toga sto gledam tvoje(koji god teniser ili sportista da je u pitanju) grimase.
                          Al eto mogu i da razumem da je nekima to trip, al nemoj mi izjavljivati ovim sam pokazao moju snagu ili sta god da sam to imao. Sta pricas bre ti?
                          Dosta poteza u poslednje vreme mi nisu jasni, neki su mi krajnje imbecilni, al boze moj, ja stvarno ne mogu znati kroz sta on prolazi niti imam iskustva u to j sferi. Valjda ce se to sve jednog dana razjasniti, a do tada se nadam da ce sebi sto manje naskoditi
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Pa jel je to rekao? Nisam ništa čitala. Neverovatan poriv ima da se pravda (pa eto i nama nekako) i na kraju da objašnjava svoje postupke. Uradio je tako. Tačka.
                            Pa i ako je rekao. Njegova stvar. Što manje ćeš/ćete da ga ceniš/cenite?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Pa i ako je rekao. Njegova stvar. Što manje ćeš/ćete da ga ceniš/cenite?
                              Pa onda nek prica sta oce, ne razumem? Ja na njega ne mogu da gledam kao na robota a ne mozes ni ti. Nije on covek-titula pa da samo zapisujem i radujem se sa onime sto je osvojio. Zabole me i da ne osvoji vise nikad nista, al nemoj da pljuje po sebi i da sebi steti.
                              Mogu da ti garantujem da kad bi morao iskreno iz srca da odgovori sta bi uradio da bi rekao da posle prvog seta zeli da preda mec i da bi tako uradio
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Težak dan..
                                Nažalost deo sporta su i povrede.. Ne može niko biti jači od njih.. Pa ni Novak.. Do sada se dobro borio sa istima.. Nadam se da će i ubuduće..
                                Svaka podrška ljudini i brzo ozdravljenje..
                                P.S. o meču ne vredi, očigledno je zašto..

                                Comment

                                Working...
                                X