Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by proudNolee View Post
    "Za mene najgori poraz nije ne uspeti, vec ne pokusati uopste"
    On je danas pokušao i ja to poštujem, ljudi će uvijek naći razlog da mu nešto zamjere, da nije izašao na teren rekli bi uplašio se, da je predao rekli bi folirant, ljudi su tu da pričaju
    To bi rekli samo oni koji ne vole Novaka a takvih je mnogo, to su uglavnom oni objektivni.

    Čeka se svaka sitnica Novaka pa da se ospe paljba po njemu. Sjetite se samo onog poena u meču sa Marejem ne tako davno koliko se prašine diglo a milion puta se desi greška sudije u nekim drugim mečevima pa se ne obraća pažnja.

    Volio bih da takve stvari ne utiču mnogo na Novaka.

    Comment


    • Originally posted by proudNolee View Post
      "Za mene najgori poraz nije ne uspeti, vec ne pokusati uopste"
      On je danas pokušao i ja to poštujem, ljudi će uvijek naći razlog da mu nešto zamjere, da nije izašao na teren rekli bi uplašio se, da je predao rekli bi folirant, ljudi su tu da pričaju
      Svi ti maliciozni i zluradi ‚‚komentatori" ranijih predaja uzrok su današnjeg izlaska na teren. Jedan od pripadnika te grupacije bio je i današnji protivnik.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by kreso34 View Post
        Nek se ne naljuti nitko, ali ispao je budala što je izašao na teren...
        Zasto bi se ljutili. To je tvoje iskreno misljenje.

        Ja imam drukcije misljenje, ali da li je to problem?

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Da je srece tako bi bilo, mec jednostavno ne bi postojao i to bi bio i prilican udarac za Federera posle jucerasnjeg mucenja.
          Izašao je da proba , video da ne ide a nazad se nije moglo. Bio sam za predaju već posle jučerašnjih vesti nakon meča. Novak i tim odlučili su da igra pa šta bude. Odluka je nažalost bila pogrešna. Idemo dalje, peglaćemo se još.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            Svi ti maliciozni i zluradi ‚‚komentatori" ranijih predaja uzrok su današnjeg izlaska na teren. Jedan od pripadnika te grupacije bio je i današnji protivnik.
            Upravo to, to je i sam Novak rekao:

            "Nisam želeo da predam meč, jer bi ljudi onda počeli da pričaju razne stvari o meni... To je glavni razlog. Ovim sam pokazao moju snagu ili šta god da sam to imao. Jednostavno sam želeo da ostanem do kraja na terenu", zaključio je Đoković.
            Last edited by proudNolee; 19-04-14, 18:10.
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Zasto bi se ljutili. To je tvoje iskreno misljenje.

              Ja imam drukcije misljenje, ali da li je to problem?
              Ma kakvi, ni najmanje. Ali volio bih čuti kako je bilo dobro što je izašao, dozvolio poraz, a možda i riskarao povredu.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Novak se previse trudi da ljudima ugadja, previse ga zanima sto ko misli o njemu, previse emocija ulaze. A treba da misli o sebi i sto je najbolje za njega.
                Tu se slažem, ali on je jednostavo takav, ne može i ne treba da se mijenja, znam da bi promjena za njega bila bolja, da počne da misli samo na sebe i batali šta drugi pričaju i žele, ali to onda ne bi bio on
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Originally posted by proudNolee View Post
                  Upravo to, to je i sam Novak rekao:

                  "Nisam želeo da predam meč, jer bi ljudi onda počeli da pričaju razne stvari o meni... To je glavni razlog. Ovim sam pokazao moju snagu ili šta god da sam to imao. Jednostavno sam želeo da ostanem do kraja na terenu", zaključio je Đoković.
                  Igrao je iz čistog inata. Sa bandažom do lakta, bez opcije da radi šakom, bez top spina kojim bi razvalio taj nedorasli bh protivnika i opet bio na pragu dobitka seta. Meni dovoljno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odlucio je da igra ,misljenja sam da cak nazalost vise zbog spoljih faktora, mozda i varke od sinoc da je povreda podnosljiva, pritisaka od povlacenja sa meca, imao je ranije slicnih situacija, kada je razapet na stub srama za te predaje, to ga prati i dalje i ostace tako. A takav je, jednostavno stalo mu je do misljenja vecine.. Koliko je to dobro ili lose za njega mora znati jedino on.
                    Sto se meca tice, tesko da moze biti zaboravljen, kako, pa evo dovoljno je pogledati velicanje protivnika,jednako kao sa Rafom na AO, no sve je to manje bitno, niti je za utehu ,samo da se on oporavi.. bas je nesrecna okolnost da nije mogao iskoristiti ovu formu... a jos veca ako se odrazi na ostali deo sezone.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Novak se previse trudi da ljudima ugadja, previse ga zanima sto ko misli o njemu, previse emocija ulaze. A treba da misli o sebi i sto je najbolje za njega.

                      Nekada nije morao o tome ni da razmishlja,shta ce ko rec' i mislit',ali sad kad je praktichno najbolji igrach na svijetu o svemu tome mora itekako da se vodi rachuna,izashao je,probao dobit' mech,nije ishlo i zdravo djaci,ako je neshto ozbiljnije a nadam se da nije,zelim mu shto brzi oporavak,mishljenja sam da nije ozbiljna povreda,ali tenis je takav,chesto i mali zulj zna da uchini da chitav mech ode u pogreshnom smjeru.
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Bas sam tuzna.
                        Ne zbog poraza,nego zbog povrede, kakav peh, nikom ne pozeleti!!!

                        Najvaznije da povreda nije ozbiljna,da se oporavi, da pazljivo odabere turnire na kojima ce igrati a onda ce sve vec biti lakse.
                        Oporavi se Nole, to je najvaznije, a onda....
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Originally posted by kreso34 View Post
                          Ma kakvi, ni najmanje. Ali volio bih čuti kako je bilo dobro što je izašao, dozvolio poraz, a možda i riskarao povredu.
                          Nacelno

                          To je bila riskantna odluka, a kod riskantnih odluka je najveznije pravilno procijeniti potencijalni rizik i potencijalnu dobiti.

                          Isto je tako vazno da se, ako stvari krenu dobro, zna da su krenule dobro na racun potencijalnog rizika koji se nije materijalizovao. Vazi obratno, ako stvari krenu lose, one su krenule lose zbog potencijalne dobiti koja se nije materijalizovala.




                          Konkretno u ovoj odluci

                          Rizici su bili:

                          a)
                          Pogorsanje povrede do te mjere da ces produziti oporavak tako dugo da si nespreman za RG.

                          Za sada ne znamo je li se materijalizovao, nadam se da nije, vjerujem da nije ali ne vjerujem da bi ga Novak preuzeo da doktori nisu rekli da ne vide nista ozbiljno.

                          Dakle smatran da su konskvence ovog rizika - veoma velike, a sanse da se materijalizuje - veoma male. Ako se ipak ovak rizik materijalizuje onda je igranje bila greska.

                          b)
                          Prekida seriju od 13 pobjeda. Konsevnece - nikakve

                          c)
                          Kvari H2H sa Federerom. Konsekvence - nikakve, u Vladanovim ocima su konsekvence katastrofalne

                          d)
                          Par drugih statistickih zanimljivosti. Konsekvence - nikakve

                          e)
                          Rizik da dobije i da mora predati finale: Konsekvence -lose za imidz, gore nego da preda polufinale, sanse da se materijalizuje - znatne

                          ----
                          Dakle samo jedan realan rizik koji ima malu sansu da se materijalizuje.




                          Dobit

                          a)
                          240 poena i sansa da igra finale - vrijednost mala

                          b)
                          Da izjednaci H2H sa Federerom - vrijednost vrlo mala

                          c)
                          Par satistickih zanimljivosti - vrijednost nikakva

                          d)
                          Popravlja imidz - vrijednost mala, imidz je malo popravljen

                          e)
                          Pokazuje Federeru da moze sa njim i povrijedjen (mislim da je to pokazao) - vrijednost mala, Federer zna da je Novak favorit u svim njihovim mecavima na sljaci.

                          f)
                          Pravi uslugu oraganizatorima turnira i princu Albertu - vrijednost umjerena, moguce da je Novak precijenio.




                          Summa summarum

                          Rizikuje produzeni oporavak da bi dobio odredjene poene kod oraganizatora turnira i popravio sliku o sebi.

                          Kako ja mislim da je on to ne bi napravio da rizik za produzavanje oporavka nije vrlo mali, onda mislim da je napravio dobru kalkulaciju. Nadam se da me trajenje oporavka nece dematirati.
                          Last edited by NI; 19-04-14, 22:20.

                          Comment


                          • Znate šta? Niste mi jasni.
                            Te hipohondar, te neinteligentno radi, te voli da ljudi lepo misle o njemu (što jest-jest), te sluša slepo Bekera, te povreda kao u Delpa, te ne zna ni magarca da jaše... te ovo, te ono... kuku nama onda, da svi lepo odemo sa njim u penziju! Šta se mlatimo onda ovde, kod kuće ili gde već...?
                            On više nije ni momak, on je odrastao čovek od 27 godina i ako je sve te godine bio ovakav, onda mislim da vam je nabolje da se pomirite sa tim, jer se on promeniti NEĆE!
                            Milsim to čisto da vam kažem, imam utisak da neki misle da on neke stvari može sada da "shavti" i da se menja.
                            Ne može.. eto.
                            Zameram mu i ja neke stvari, da se razumemo, ali tu nema pomoći. On je takav, to je on i njegov život. Niti je potrebno nekome da se pravda, niti da polaže račune, mada često to radi.

                            Najveća nesreća, ako se to tako uopšte može okarakterisati, jeste, što je i Maxxa rekla, što nije iskoristio ovu dobru formu i zalet koji je imao, ali ja duboko verujem da će se brzo oporaviti i sve će to doći na svoje mesto.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Mora da igra Rim kako zna i umije. To je najbolja priprema za Pariz.
                              Osim ako to ne ugrozava oporavak zgloba.

                              Uvjeren sam da ces se sloziti sa mnom.

                              Comment


                              • Biće spreman za Rim.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X