Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dusan View Post
    Može li neko da postavi ove tvitove, ako su bitni jer ne vidim na tapatalku.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment



    • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Ocigledno je strasno razocaran Nista cudno...
        A ruka ce biti u redu, uvjerena sam u to.
        Necu da razmisljam drugacije...

        Comment


        • Ovo je taman dobro (mislim "dobro" ) da preskoči Madrid.



          Will be back.. very soon!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Neka se sto prije oporavi!

            Bas mu se uvijek nesto iskomplikuje sa tim RG-om. Doduse, sve je jos na vrijeme. 15 dana odmora, 15 dana treninga, jedan 250 turnircic i RG.

            Comment


            • Biće on dobro, ne želim razmišljati o povredi, Novak je to a on se iz svega izvuče jači Treba malo vremena da se sanira povreda, pa ako i preskoči Madrid šta fali, možda je to i dobro, neka uzme vremena koliko treba, vjerujem da će do RG sve da štima, a onda idemo u pohod na vrhi i titulu

              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Samo ne znam zasto mu se zamera da izlazi na teren iako nije 100% ok... pa prosle godine je isto imao povredu zgloba pa je igrao i na kraju osvojio. Koliko se sjecam tada se nije pricalo o tome da je to bio glup potez. MC je njemu vrlo vazan turnir i ako osjeca da moze, on igra. Sto je u redu. Izasao je danas na teren i pokusao da igra iako mu je ruka do lakta bila u zavoju... Nazalost (iako razumljivo) nije verovao u pobedu, vise se nadao...a kad nije iskoristio dve set lopte ta nada se izgubila i bilo je gotovo.
                Novak nije glup a nisu glupi ni ljudi u njegovom timu...koliko god mi je bilo tesko u toku meca gledati ga sa onim bolnim grimasima, postujem njegovu odluku da igra do kraja i volim sto je takav.

                Oporavi se Nole i idemo dalje
                Last edited by Zzz; 19-04-14, 17:49.

                Comment


                • Prosle godine mu nije bilo nista, bitna razlika. Imao je nelagodnost, on je veliki hipohondar, postojao je strah od povrede, ali je MRI rekao da nema nikakvo ostecenje. Ovo je druga prica, trpi bolove, ne moze da trenira i izlazi. To meni nije normalno iskreno.

                  Mora da igra Rim kako zna i umije. To je najbolja priprema za Pariz.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne, nikako ne mogu biti tužan zbog poraza, jer poraza nije bilo.. Pobedu je odnela povreda i to je notorna činjenica.
                    Ne postoji način da budem ubeđen u suprotno. Za mene ovaj meč ne postoji, niti se ikada desio.
                    Brz oporavak i povratak na teren ti želim Novače Junače!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • "Za mene najgori poraz nije ne uspeti, vec ne pokusati uopste"
                      On je danas pokušao i ja to poštujem, ljudi će uvijek naći razlog da mu nešto zamjere, da nije izašao na teren rekli bi uplašio se, da je predao rekli bi folirant, ljudi su tu da pričaju
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        Ne, nikako ne mogu biti tužan zbog poraza, jer poraza nije bilo.. Pobedu je odnela povreda i to je notorna činjenica.
                        Ne postoji način da budem ubeđen u suprotno. Za mene ovaj meč ne postoji, niti se ikada desio.
                        Brz oporavak i povratak na teren ti želim Novače Junače!!!
                        Da je srece tako bi bilo, mec jednostavno ne bi postojao i to bi bio i prilican udarac za Federera posle jucerasnjeg mucenja.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by SonjaFan View Post
                          Samo ne znam zasto mu se zamera da izlazi na teren iako nije 100% ok... pa prosle godine je isto imao povredu zgloba pa je igrao i na kraju osvojio. Koliko se sjecam tada se nije pricalo o tome da je to bio glup potez. MC je njemu vrlo vazan turnir i ako osjeca da moze, on igra. Sto je u redu. Izasao je danas na teren i pokusao da igra iako mu je ruka do lakta bila u zavoju... Nazalost (iako razumljivo) nije verovao u pobedu, vise se nadao...a kad nije iskoristio dve set lopte ta nada se izgubila i bilo je gotovo.
                          Novak nije glup a nisu glupi ni ljudi u njegovom timu...koliko god mi je bilo tesko u toku meca gledati ga sa onim bolnim grimasima, postujem njegovu odluku da igra do kraja i volim sto je takav.

                          Oporavi se Nole i idemo dalje
                          Bas ima peh.

                          Prosle godine je igrao i sve je dobro ispalo, da je pogorso povredu bilo bi naopako. Ove godine je igrao i pogorsao malu povredu. Sve se svodi na to koliko ce se brzo oporaviti. Ako bude spreman za RG, sve ovo je nebtno.

                          Ne mogu vjerovati da su dva dana odmora toliko kriticna za njegov oporavak. Ako se, nedaj Boze, ne oporavi do RG-a onad nije imao dobru opciju ni tako ni tako.

                          Comment


                          • Originally posted by proudNolee View Post
                            "Za mene najgori poraz nije ne uspeti, vec ne pokusati uopste"
                            On je danas pokušao i ja to poštujem, ljudi će uvijek naći razlog da mu nešto zamjere, da nije izašao na teren rekli bi uplašio se, da je predao rekli bi folirant, ljudi su tu da pričaju
                            Novak se previse trudi da ljudima ugadja, previse ga zanima sto ko misli o njemu, previse emocija ulaze. A treba da misli o sebi i sto je najbolje za njega.

                            sigpic

                            Comment


                            • Nek se ne naljuti nitko, ali ispao je budala što je izašao na teren...

                              Comment


                              • "Razočaran sam što nisam mogao da igram dobro kao da sam dovoljno zdrav. Svaki udarac je bio bolan, a pogotovo tokom servisa. Nisam mogao da pružim više od ovoga", rekao je Đoković.

                                "Šteta je da na ovakom velikom turniru u završnici takmičenja, kada se sastajete protiv Federera, ne možete da igrate na visokom nivou, jer vam neka sporedna stvar oduzima svu energiju i trud", dodao je Đoković.

                                "Povredu zgloba vučem već 10 dana, ali sam pokušao da ne razmišljam i ne pričam o tome. Uradio sam sve što sam mogao tokom tog perioda da se zalečim, bio sam na lekovima svaki dan, radio sam različite terapije, primao injekcije, ali nije uspelo", objasnio je Đoković.

                                "Nisam želeo da predam meč, jer bi ljudi onda počeli da pričaju razne stvari o meni...
                                To je glavni razlog. Ovim sam pokazao moju snagu ili šta god da sam to imao. Jednostavno sam želeo da ostanem do kraja na terenu", zaključio je Đoković.
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X