Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajd' prvo mesto, nije da nije vazno ali u ovakvoj situaciji gde od AO Nole nikako da tempira formu, pa povreda, taman se resio jedne.

    Sve kao neki zacaran krug

    Zato sam najvise tuzna zbog ovog poraza, ucinilo mi se da je sve ok.,kad ono cvrc

    Jasno mi je i da mora da bira turnire, da se cuva,ali imam utisak da on ne moze tako brzo da temp formu, a i Grica vise nema

    Sve u svemu treba biti zadovoljan, uzeo 2 slema i jos W , ko zna mozda je to uticalo sto mnogi pisu i na njega i Federera, ono je bilo strasno za gledati a mogu zamisliti kako je tek njima bilo.


    Glasala za AO jer je Nole tada odigrao nerealno, fantasticno kao u najboljim danima.

    Bice to sve dobro, igrace jos, i bice i titula a pogotovu slemova
    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

    Comment


    • Pitanje u anketi je u stilu onog čuvenog koje dete više volite
      Između brutalno dobre partije sa jedne strane i nepojmljive mentalne čvrstine glas ide trećoj opciji.
      sigpic

      Comment


      • Prvo dete i druga žena se vole najviše. Tako kažu ljudi..

        Ja sam glasao za Vimbldon. Mislim, to je bio meč nad mečevima.

        Comment


        • cssr,

          Neugodno pitanje. Finale Uimbldona je mozda najuzbudjljiviji mec ikada odigran. Bice pamcen kao takav.

          U finalu Australije je Novak igrao najbolji tenis u karijeri. Nazalost, od tog vremena, iz ovog ili onog razloga, nije pokazao slican nivo.

          Comment


          • Da li biste pristali na dva GS sledece sezone, WB i AO, tu su mu i najvece sanse?
            Ja bih odmah potpisao. Ostatak sezone neko bude kao ovaj, nebitno uopste.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Gde treba da potpisem?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Da li biste pristali na dva GS sledece sezone, WB i AO, tu su mu i najvece sanse?
                Ja bih odmah potpisao. Ostatak sezone neko bude kao ovaj, nebitno uopste.
                Trofeje bih uzeo ali igru ne bih da gledam opet.

                Ko bi rekao da ce Novak ovakve probleme u karijeri imati samo zato sto mu je stao prvi servis.

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Da li biste pristali na dva GS sledece sezone, WB i AO, tu su mu i najvece sanse?
                  Ja bih odmah potpisao. Ostatak sezone neko bude kao ovaj, nebitno uopste.
                  I Olimpijada..

                  Comment


                  • Dosta duplih gresaka pravi sto je frustrirajuce i utice negativno na ostale segmente igre. Ove povrede desne, pa leve ruke ostavile su traga i na BHu.Nema vise one precizne BH paralele, skracene dijagonale tek...
                    Skoro procitah da je ove sezone po broju duplih na GS na visokom 4 mestu . 79 u ukupno 24 meca
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                      Trofeje bih uzeo ali igru ne bih da gledam opet.
                      Potpuno se slažem.
                      Što se tiče Olimpijade voleo bih da konačno uspe, ali samo zato što on pati za tim.
                      Meni ne znači. Kad bih mogao menjao bih je za ovogodišnji YENo.1.

                      Comment


                      • Originally posted by darkman.021 View Post
                        Potpuno se slažem.
                        Što se tiče Olimpijade voleo bih da konačno uspe, ali samo zato što on pati za tim.
                        Meni ne znači. Kad bih mogao menjao bih je za ovogodišnji YENo.1.
                        Mada Novak igra daleko bolje u tehnickom smislu od Wimbledona na ovamo. Malo je zabrinjavajuca njegova fizička sprema. Jedva je izgurao dva jaka turnira na šljaci evo sada Tokio pa Šangaj i posustao pre kraja. Unakaze ga fizicki 2 jaka turnira. Ajde ovde nije isao svom snagom ali ne vidim neki konkretan obrazac u igri tokom sezone. Valjda kad ispuni taj uslov za godine mocice da bira turnire ili kako vec to ide...

                        Comment


                        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                          Sa 35 godina Federer je igrao tenis karijere. A i sa 37.
                          A to je nekako baš slučajno period kada se Novak povredio. Stoji da je Federer igrao odličan tenis tada ali i Novakova povreda je doprinela rezultatima zar ne?


                          Originally posted by Indigo View Post
                          Da li biste pristali na dva GS sledece sezone, WB i AO, tu su mu i najvece sanse?
                          Ja bih odmah potpisao. Ostatak sezone neko bude kao ovaj, nebitno uopste.
                          Potpiši i za mene odmah.

                          Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                          Mada Novak igra daleko bolje u tehnickom smislu od Wimbledona na ovamo. Malo je zabrinjavajuca njegova fizička sprema. Jedva je izgurao dva jaka turnira na šljaci evo sada Tokio pa Šangaj i posustao pre kraja. Unakaze ga fizicki 2 jaka turnira. Ajde ovde nije isao svom snagom ali ne vidim neki konkretan obrazac u igri tokom sezone. Valjda kad ispuni taj uslov za godine mocice da bira turnire ili kako vec to ide...
                          Prvi bold je u vezi sa drugim boldom...
                          Dakle prvi bold msm da će od sledeće godine igrati samo RG I MC ili Rim što se šljake tiče...a evo i zašto

                          Drugi bold - Uslov ispunjava od 01.01.2020. tako da će rasteretiti raspored, biraće turnire.
                          Ako se ne varam Nadal je taj uslov ispunio ove (2019.) godine.


                          Inače meni je Vimbldon draži iz par razloga...pobeđen je Federer u svojoj kući...pokazana ogromna mentalna stabilnost i pride nabijeni neki komplesi Rodžeru za ubuduće.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            A to je nekako baš slučajno period kada se Novak povredio. Stoji da je Federer igrao odličan tenis tada ali i Novakova povreda je doprinela rezultatima zar ne?




                            Potpiši i za mene odmah.



                            Prvi bold je u vezi sa drugim boldom...
                            Dakle prvi bold msm da će od sledeće godine igrati samo RG I MC ili Rim što se šljake tiče...a evo i zašto

                            Drugi bold - Uslov ispunjava od 01.01.2020. tako da će rasteretiti raspored, biraće turnire.
                            Ako se ne varam Nadal je taj uslov ispunio ove (2019.) godine.


                            Inače meni je Vimbldon draži iz par razloga...pobeđen je Federer u svojoj kući...pokazana ogromna mentalna stabilnost i pride nabijeni neki komplesi Rodžeru za ubuduće.
                            Novakova povreda jeste doprinela rezultatima ali ne i igri. Kad je Roger imao 35, Novak je imao 29, bio je najbolji karijeri. Ali Roger je svakako igrao svoj najbolji tenis u tim godinama. Igrao je jako dobro na betonu i jako uspesno. Doduse njegov stil dozvoljava lake pobede.

                            No nije on bitan. Meni prosto nije jasno šta predstavlja ova sezona Novaku, ovo nema blage veze ni sa čim. Epska je pobeda protiv Rogera u verovatno najboljem meču na Wimbledonu.

                            Bukvalno sada očekujem sve od Novaka, da npr. ne igra u Parizu, da ispadne u 3.kolu. Realno vise nije favorit na Mastersima. Čovek nema sezonsku formu, gađa najbolje izdanje za 1,2 meča, od toga ga usere žreb na 2 Slema autoput u finale, na jednom finalu brutalno izdanje, na drugom izdanje malo iznad proseka. Ostatak sezone tuga.

                            To je sranje. Nek bira sta hoce da igra al ne gleda mi se da ga postrojavaju svi živi...

                            Kolšrajber, Bautista, Medvedev, Thiem, Rafa, Cicipas, opet Medvedev... Pre toga Kačanov, Zverev. Delpo zamalo iz povrede da ga dobije.
                            Last edited by Ljubitelj tenisa; 14-10-19, 23:28.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Novakova povreda jeste doprinela rezultatima ali ne i igri. Kad je Roger imao 35, Novak je imao 29, bio je najbolji karijeri. Ali Roger je svakako igrao svoj najbolji tenis u tim godinama. Igrao je jako dobro na betonu i jako uspesno. Doduse njegov stil dozvoljava lake pobede.

                              No nije on bitan. Meni prosto nije jasno šta predstavlja ova sezona Novaku, ovo nema blage veze ni sa čim. Epska je pobeda protiv Rogera u verovatno najboljem meču na Wimbledonu.

                              Bukvalno sada očekujem sve od Novaka, da npr. ne igra u Parizu, da ispadne u 3.kolu. Realno vise nije favorit na Mastersima. Čovek nema sezonsku formu, gađa najbolje izdanje za 1,2 meča, od toga ga usere žreb na 2 Slema autoput u finale, na jednom finalu brutalno izdanje, na drugom izdanje malo iznad proseka. Ostatak sezone tuga.

                              To je sranje. Nek bira sta hoce da igra al ne gleda mi se da ga postrojavaju svi živi...

                              Kolšrajber, Bautista, Medvedev, Thiem, Rafa, Cicipas, opet Medvedev... Pre toga Kačanov, Zverev. Delpo zamalo iz povrede da ga dobije.
                              Moj zaključak i želja da svaka sledeća dok bude igrao bude ovako "loša" .

                              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Ne znam kako moze da ti to bude želja kad je čovek na jednu loptu dobio Wimbledon. Od ok sezone do nezadovoljavajuce delio ga je Rogerov prvi servis na 40 15 kada je pogodio vrh mreže.

                                Taman posla da je loše biti drugi na svetu ali to je samo zaliha. Lično gledam igru. Krivo mi je jer odvojim malo vremena da pogledam i vracam unazad da bih gledao on ne može Cicipasa da dobije samo zato sto nema motivacije, a onaj stari Novak bi mu dao 4,5 gemova

                                Comment

                                Working...
                                X