Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bebaaaaaaa!!!!!


    Originally posted by straxx90 View Post
    Jelena je trudna !!!
    Kakva vest kada sam došla... Veliki muštuluk da očekuješ...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Neka je sa srecom

      Nego to Nole kopira Roleta, kad je Mirka bila trudna, Role konacno osvojio RG
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Kakva je ovo vijest, ne mogu ni zamisliti kako se osjećaju, to mora da je najljepši trenutak u životu, sigurna sam da će da budu najbolji roditelji, neka im je sa srećom i da uživaju u ovom trenutku stiže mali Nole (ili mala Jeca )

        Ovo je očito Noletova godina, neću ništa reći, ali..... IDEMO
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Sve se poklapa... biće, biće i RG ...

          Znači ono što smo i pretpostavljali zašto je nije bilo na američkom kontinentu, ispostavilo se ipak kao tačno
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment



          • Predivne vjesti...

            Comment


            • Cestitamo Jos jedan vazan korak u Novakovom zivotu koji ce mu doneti radost i srecu kakvu zasluzuje.Deca su bozji dar i najvece bogatstvo.

              Comment


              • Beba
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Kakav viner

                  Comment


                  • E neka je zivo i zdravo...Nema lepseg trenutka u zivotu...jednostavno nema...Znam,jer sam ja vec dzomba...puna dva mseca sam cale...milina...Ako zivot mozemo nazvati nekom vrstom filma onda je to najlepsa uloga u zivotu...
                    Last edited by draza; 24-04-14, 16:44.

                    Comment


                    • Sjetih se ove slike


                      A kako ce tek biti sa svojom bebom

                      Comment


                      • Mozda budu bebe
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Očekivana a opet iznenađujuće draga vest, jer šta lepše od prinove ima.
                          Svako dobro i svu sreću Jeleni i Novaku od
                          sigpic

                          Comment


                          • Bas sam citanjem vesti udaren nekom cudnom dobrotom i dobrim filingom.



                            Srecno Nole i Djokovici,srecno Ristici... neka je zivo i zdravo.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Znaci konacno stize beba Djokovic NEKA JE SA SRECOM CARETINOOO
                              link

                              Comment


                              • tetka jagodica se rasplakala kad je čula vest.. od radosti, naravno..
                                srećno vam bilo, draga deco..
                                Originally posted by gokara
                                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X