Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To sto je objavljeno na Noletovom sajtu jos ne znaci da ce igrati Madrid.
    Daj Boze da sve bude u redu posle mirovanja i konacne dijagnoze .
    Ne verujem da bi Nole rizikovao goru povredu zarad prvog mesta.
    Ako sve bude sto posto u redu, nadajmo se i verujmo, onda ce verovatno igrati Madrid, verujem kao neku vrstu probe ulaska u ritam.
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Drago mi je sto je povreda lakse prirode i sto ce ubrzo na teren...Mislim da njemu nije toliko bitno to prvo mesto koliko da ostane u ovoj formi koju je prizeljkivao za sezonu sljake...otuda zelja za sto brzim povratkom...

      Comment


      • Prvo mjesto će doći samo po sebi ako se budu osvajali najveći turniri. Prvo RG, pa onda pun samopuzdanja po W.

        Comment


        • Ukoliko povreda bude sanirana i igra Madrid, tada vise dileme nema. Napada se prvo mesto pre RG-a
          Ide se na sve, bez kalkukacija, kako i treba.
          sigpic

          Comment


          • oprema za RG, malo je promenio boje

            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Obožavam ovu boju, a i konačno nešto malo vedrije da nije uvijek tamo i sivo ali sigurno ovo nije jedina, ima barem još jednu kmbinaciju.
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Ne secam se kad mi se zadnji put svidela njegova oprema, ova mi je bas super
                moguce da ce imati jos jednu kombinaciju, na ovu sam naletela na tviteru
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Često nosi tamne boje a ja ih baš nešto i ne volim, ona sam MC mi je bila dobra, a najviše volim kada nosi crveno i bijelo
                  A ova za RG mi je super ali sigurna sam da će imati i neku tamnu
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Slicnu boju je imao vec prosle godine na RG-u

                    I meni se sviđa

                    Comment


                    • I ova od prošle godine je bila dobra, ove godine je samo malo jača boja.... a koliko se sjećam prošle godine je imao i ljubičastu, i ta mi se sviđala
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Konacno da i Djokovicu naprave dobru opremu. Ova boja je fascinantna.

                        Comment


                        • I meni se mnogo dopada ova RG Aquamarin oprema.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            oprema za RG, malo je promenio boje

                            gde je nosio tkr na kom turniru ovu opremu

                            Comment


                            • Ovo sa povredom zgloba je cist zamor materijala uzrokovan nepotrebnim nizovima pobeda,losim planiranjem sezone,jurenjem 1. pozicije, itd.Izgleda da nisu u Novakovom stabu naucili lekciju,greske se ponavljaju,i sam Novak robuje novinama i javnosti sto se tice igranja pod povredom i riziku pogorsanja i ugrozavanja sezone.Suvise se rukovodi sta ce neko reci ako preda mec zbog povrede,preskoci turnir koji nije u prioritetu.Sam Novak je izjavio da se povreda pojavila pre Monte Karla a on odigra 4 meca umesto da ga preskoci,svima je jasno da se 1.mesto osvaja osvajanjem 2GS u toku sezone tako da je ovo nepotrebno jurenje malih pobeda uzrok problema sa povredama.Nadam se da ce preskociti Madrid,doci u Rim da odigra 2-2 meca u svez i oporavljen docekari RG,svaka druga varijanta rizikuje ponavljanje istih gresaka.

                              Comment


                              • Originally posted by juventus View Post
                                Ovo sa povredom zgloba je cist zamor materijala uzrokovan nepotrebnim nizovima pobeda,losim planiranjem sezone,jurenjem 1. pozicije, itd.Izgleda da nisu u Novakovom stabu naucili lekciju,greske se ponavljaju,i sam Novak robuje novinama i javnosti sto se tice igranja pod povredom i riziku pogorsanja i ugrozavanja sezone.Suvise se rukovodi sta ce neko reci ako preda mec zbog povrede,preskoci turnir koji nije u prioritetu.Sam Novak je izjavio da se povreda pojavila pre Monte Karla a on odigra 4 meca umesto da ga preskoci,svima je jasno da se 1.mesto osvaja osvajanjem 2GS u toku sezone tako da je ovo nepotrebno jurenje malih pobeda uzrok problema sa povredama.Nadam se da ce preskociti Madrid,doci u Rim da odigra 2-2 meca u svez i oporavljen docekari RG,svaka druga varijanta rizikuje ponavljanje istih gresaka.
                                Ima istine u ovom sto pises, ali Novak nije bas tako naivan. Prvo, dva prva meca u MC su bila munjevita, cuvao je zglob i usio u tome. Mec sa GGL je poremetio plan, a mec sa Federerom dokrajcio isti plan. Drugo, on ne bi to ucinio za bilo koji turnir, ali ovo je MC. Pametno? Mozda!

                                Comment

                                Working...
                                X