Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    Interesantno , spasena MP pasingom iz BH , gotovo identican winner kao protiv Nadala na BL u petom setu prosle godine u SF.
    Koliko BH znaci
    https://twitter.com/MattRacquet/stat...093092864?s=09
    Originally posted by Nera View Post
    Jedan od najludjih osećaja na svetu je kada istrčiš napolje bez jakne, bez tašne, bez novčanika, ne stignes da mahneš ni detetu, ni mužu, ni psu, jer nemaš više nerava da gledaš meč, poneseš samo telefon kako bi mogao da se prati rezultat i tako lutaš po gradu, uz Lepenicu, niz Lepenicu, praviš krugove oko zgrade, tražiš srećno mesto, srećnu pozu, dozivas univerzum u pomoć, ali ništa ne pomaže. Onda u jednom trenutku, nakon tri sata besciljnog šetanja, kada glava pocinje ozbiljno da boli, čuješ kako se iz susednih zgrada proloma vrisak radosti. Tada znaš da je vreme da se vratiš kući. Najsladje osvojena titula. Cestitke svima❤️
    https://youtu.be/nIVtcdLnYrc

    💪😁

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Maxx-a View Post
      Sve sto je uradio jos vise dobija na znacaju ako znamo kakva nevidjena medijska hajka se protiv njega vodi vec mesecima. Od cega je sazdan?
      Sinoc na tw uoci F citam cak i zelje nekih ludaka navijaca drugog finaliste da ga zadesi sudbina Monike Seles i noz kao emo. Sokantno !
      Ovo pisem u smislu da ista hajka ohrbruje poremecene likove iza tastature, ne smem ni da pomislim na nesto slicno u stvarnom zivotu. I nadam se da su mere bezbednosti oko njega na najvisem nivou.



      Inace , nedostaje Vladan
      Jesi videla budalu??
      Posle kad ga napali sa svih strana, ss poruku poslali Metropoliten policiji, Vimbldonu...kaze lik ma salio sam se ja sa drugom. Budibog kakvi idioti setaju ovim svetom.
      I ovo nije prvi put. Vec sam vidjala na slicnu temu i obavezno prete pre meca.

      Utoliko je sve ovo, ta hajka, ludilo na drustvenim mrezama i cinjenica da je ovo danas izvuko u onom napaljenom grotlu..pa ne znam jel ima jos neki pehar



      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Naravno posle kazu salio/la sam se kakvu god da mrznju ,iz besa i nemoci /sto je suludo ovo je sport/ saspu .. Vidjeno..


        Nego dajte jos slika molim.
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Bolelo je kad je izgubio od Tijema a nije morao, mogao je ići u finale. Ali izgleda da je tako trebalo da bude. Boli svaki put kad ga prozivaju za nebitne stvari i kada se sve to uplete u meč i ti ne znaš šta bi bilo da je samo malo nešto bilo drugačije. Ne znam kako je ovo danas izvukao, na koju foru... Samo je dokazao da je mentalno najjači sportista trenutno, stvarno veliki nivko psihe poseduje. Danas je bio neki novi Novak. Bez preteranih emocija.. 2013ste kada je pocepao majicu u osmini finala protiv Wawrinke zamerali su mu, u današanje vreme kada slavi tako što svima šalje poljubac zameraju mu, danas nema ko šta da mu zameri.

          Hvala mu što je takav kakav jeste i samo neka tako nastavi. Svaki sledeći turnir je istorija sam po sebi.
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Olja odakle ovaj intervju, nije bio Vimbldon studio večeras?
                Posle svega mix dubl pa vesti pa odbojka ...

                https://youtu.be/Kkgnj_1_J9o

                Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
                Last edited by cacanin; 15-07-19, 01:20.

                Comment


                • Pise se vec na WImbledon temi o USO, pa ..
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • I u prvom pitanju pominju code violation...





                    Nije bio W studio, ona odjava iz kabine Viska i Cvije je to to, svaku put je tako. A bice jos priloga ovih dana sigurno
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ozmo odlicno opisao atmosferu na Centralnom terenu Wimbledona, malo je reci sramotnu.Ima poneki tekst i van nasih portala o skandaloznoj atmosferi, navijanja za DF, zvidanja kada je prisao Stjaneru da pita za poen na prvoj MP ...

                      Posle sam odgledala ceremoniju, Novak se drzao perfektno.Uzvisio se iznad njih i ovoga puta. Calma..
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • I delic cestitki

                        Za pocetak jedni od dvojice mojih omiljenih sportista Ronaldo Zuba i Tommy [emoji173][emoji173]




                      • Originally posted by Maxx-a View Post
                        Ozmo odlicno opisao atmosferu na Centralnom terenu Wimbledona, malo je reci sramotnu.Ima poneki tekst i van nasih portala o skandaloznoj atmosferi, navijanja za DF, zvidanja kada je prisao Stjaneru da pita za poen na prvoj MP ...

                        Posle sam odgledala ceremoniju, Novak se drzao perfektno.Uzvisio se iznad njih i ovoga puta. Calma..
                        Ne znam sta si ocekivala?
                        Da budu neutralni!? Da navijaju za Djokovica!?
                        Ovo je sve veoma ocekivano, da ne kazem normalno. I mi Novakovi navijaci smo odavno trebali da se pomirimo sa tim.

                        Vi koji niste - smarate konstantnim potenciranjem.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ne radi se samo navijanju vec ponasanju publike uopste.Ne trudis se da procitas napisano .

                          Preskoci postove ako te nerviraju, a molim bez pridika. Pisacu ono sto vidim, i kako vidim kao i uvek.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Najmanji problem je navijanje, to je i ocekivano na kraju, vec divljanje.
                            Odlican tekst.


                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Maxx-a View Post
                              Ne radi se samo navijanju vec ponasanju publike uopste.Ne trudis se da procitas napisano .

                              Preskoci postove ako te nerviraju, a molim bez pridika. Pisacu ono sto vidim, i kako vidim kao i uvek.
                              I ja isto pisem ono sto vidim i kako vidim.
                              Ne moras nista da me molis. Niti da se slozis sa onim sto pisem, niti da uvazis. Preskoci ako te nervira.
                              O ponasanju publike i pisemo. Da nisi mozda ocekivala nekakav drugaciji scenario?
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment

                              Working...
                              X