Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Nisam skapirao jel to Jelena trudna?
    Vidim po portalima da se pise da su i Mirka i Jelena trudne.
    Mislim da su pogresno protumacili Rogerove reci koji je rekao da se raduje tome sto ce ponovo postati otac, to jest sto ce imati vise slobodnog vremena da bude sa decom.
    Pisale smo vec u uzivo temi, nisu skapirali, vracaju se svakodnevnim obavezama.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • BH , ne znam sada koja , prva ili druga.. Jedino bas da sam totalno omanula. Sa puta.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Kad je sestric poceo po kuci da se dere I da isteruje osim mene(ima 12 god) I da ste videli te scene kako se derendza u tb 5 set samo je trebalo snimiti
        Jao Novace nema lepse titule,a jos spasene 2 mec lopte,ali najvise me obradovalo kako je onu bh paralelu u tb 5 set odigrao ma ti si za mene od Sinsinatija najbolji teniser svih vremena

        Comment


        • Na drugu meč loptu je išao pasing iz FH-a, a i protiv Nadala u petom setu na brejk loptu ako se secam dobro.
          Last edited by mark !t zer0; 14-07-19, 21:26.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • U legendarne izjave komentatora proknjižiće se "kraj je kada Novak kaže"

            Comment


            • Sad gledam, on je baš lagano i opušteno dobio TB

              Comment


              • Egal sa velikim Borgom, po 5 Vimbldona.
                sigpic

                Comment


                • Visko: Znao je, on je znao da dobija mec [emoji3]

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Sad gledam, on je baš lagano i opušteno dobio TB
                    Jeste zadnji TB. Igrao je fantasticno.

                    Comment


                    • Kad umrla nisam.Ne znam kako je ovo izvukao.Rodzer je nestvarno i igrao i servirao
                      Nole je mentalni dzin

                      Comment


                      • Jedan od najludjih osećaja na svetu je kada istrčiš napolje bez jakne, bez tašne, bez novčanika, ne stignes da mahneš ni detetu, ni mužu, ni psu, jer nemaš više nerava da gledaš meč, poneseš samo telefon kako bi mogao da se prati rezultat i tako lutaš po gradu, uz Lepenicu, niz Lepenicu, praviš krugove oko zgrade, tražiš srećno mesto, srećnu pozu, dozivas univerzum u pomoć, ali ništa ne pomaže. Onda u jednom trenutku, nakon tri sata besciljnog šetanja, kada glava pocinje ozbiljno da boli, čuješ kako se iz susednih zgrada proloma vrisak radosti. Tada znaš da je vreme da se vratiš kući. Najsladje osvojena titula. Cestitke svima❤️

                        Comment


                        • Sve sto je uradio jos vise dobija na znacaju ako znamo kakva nevidjena medijska hajka se protiv njega vodi vec mesecima. Od cega je sazdan?
                          Sinoc na tw uoci F citam cak i zelje nekih ludaka navijaca drugog finaliste da ga zadesi sudbina Monike Seles i noz kao emo. Sokantno !
                          Ovo pisem u smislu da ista hajka ohrbruje poremecene likove iza tastature, ne smem ni da pomislim na nesto slicno u stvarnom zivotu. I nadam se da su mere bezbednosti oko njega na najvisem nivou.



                          Inace , nedostaje Vladan
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Jos nisam dosao k sebi, premotav mec u glavi i jos uvek ne mogu da shvatim kako je ovo izvukao i kako je uspeo onako da odigra odlucujuci TB. Nestvaran mec, kakva pobeda i to protiv fantasticnog rivala na gostujucem terenu. Veliki sampion, verovao sam da je Nadal taj koji ima tu ostricu, ali Novak definitivno na putu da mu to preuzme. Kakve 2 pobede u ove dve godine nad najvecim rivalima.
                            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                            30 consecutive match wins - Stands alone
                            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                            Comment


                            • Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X