Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I dalje mi nije jasno kako je ovo izvukao

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Novak je Ironman lično! I to neređajući čelik.

      Comment


      • Čekamo RG sa 20-18-18 a na rg krovovi postavljeni. Samo da drmne neko nevreme

        Comment


        • Originally posted by Zero_privilegi View Post
          Ma ko ebe publiku uvek treba tako brat moj. Ako te mrze šišaj po njima, nek crknu od pakosti.
          Vala jeste ih utišao. Kakav gospodin, kako me oduševio iako sam pukao pare. Ono da se onako iščupa može samo snaga mozga, svi bi potonuli, drhću muda, drhću ruke, noge.....a on lagano....i posle tupavi Rodžo plasira lopticu u aut, nije mi jasno kako je onaj lik najtrofejniji ikada, usralo ga da nema konkurenciju baš duži vremenski period svoje karijere.

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Nole...

            Priznajte da ste se ukenjali svetski, ja priznajem, napunio sam gaće kao senilni penzos..

            Kakav meč...
            Kakav meč...

            ih,ja jos sinoc,i mazno sam tablete od keve,spavao do pola sedam,msm gotovo kad ono medjutim-gledao sam najtezi deo meca
            Wizard

            Comment




            • Terminator nas!

              Comment


              • Nisam skapirao jel to Jelena trudna?
                Vidim po portalima da se pise da su i Mirka i Jelena trudne.
                Mislim da su pogresno protumacili Rogerove reci koji je rekao da se raduje tome sto ce ponovo postati otac, to jest sto ce imati vise slobodnog vremena da bude sa decom.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Nisam skapirao jel to Jelena trudna?
                  Vidim po portalima da se pise da su i Mirka i Jelena trudne.
                  Mislim da su pogresno protumacili Rogerove reci koji je rekao da se raduje tome sto ce ponovo postati otac, to jest sto ce imati vise slobodnog vremena da bude sa decom.
                  I ja sam skontao u smislu vraća se opet porodici..
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Wizard

                    Comment


                    • Evo napokon se mali smirio...Prvo cestitke na 16 GS, covece zvuci nestvarno.Koliko sam srecan zbog ove pobede, i nacin na koji je to ostvario.Impresivno....Jedan, jedini neponovljivi Novak Djokovic....

                      Comment


                      • Originally posted by joshmor View Post
                        Ja ovo nisam smeo da gledam, pa.da vidimo kako je to sve izgledalo..

                        Comment


                        • Šta reći na ovo danas, kakav je to šampion.. Kako se izvukao na 8:7 pa posle imao još neke teške trenutke ali prebrodio sve i dobio na kraju. Ono što je menu bilo za čudjenje da tokom meča nismo mogli videti ni jednu emociju bilo da je dobio ili izgubio poen, zaista neverovatno, bio je kao hladan špricer što bi se reklo..

                          7x Australija 5x Wimbly 3x USO- ovde bi mogao još neki da doda na kolekciju i RG- ne mora više da ga osvaja dovolno je jednom.. Zaista impresivno.

                          Comment


                          • Meni je ovo danas bio najtezi Novakov mec za gledanje, ne bih gledala ni reprizu za sve pare ovog sveta , ali sta je Novak danas uradio, kakva je ovo pobeda, nemam reci , sve moze da ne ide, ni servis, ni ritern ni voleji ali kakav je to sampion i pobednik , bravo Nole!

                            Comment


                            • Interesantno , spasena MP pasingom iz BH , gotovo identican winner kao protiv Nadala na BL u petom setu prosle godine u SF.
                              Koliko BH znaci
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Zapravo, sve to je bilo iz forhenda.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X