Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Panchev9 View Post
    Višković pobedijo sa: on kao da zna da će svakako da pobedi..[emoji3]
    Haha jao nije mu bilo lako... ono nekoliko puta aaaaaaaaahhh na zicere promasene.. uf 5 sati u kabini, ne mozes da psujes, da vices, pipijes kafetin (sve ko ja ) muka je to velika, i nije mu prvi put.

    Ehh Novace, srce, kliker, mozak ima, al sto uso lose u mec, sto servirao pa sta bi ono
    Ne ponovilo se!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Nek je srecna titula.

      Comment


      • Hvala Ivane.

        Ne verujem sta je izvukao
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Hvala Ivane.

          Joj ljudi, ne mogu jos da se "odslogiram"

          5 sati, a poslednja 4 sata sam setala, stajala ispred televizora i kad Nole servira slala pozitivnu energiju,poblesavila nacisto, maltene sam kraj nisam ni videla.

          Ja cu morati reprizu da odgledam onako natenane, s gustom
          Last edited by Zoje; 14-07-19, 21:22.
          Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Roger ceo meč bio besprekoran na mreži, retko ga Nole prolazio ali učinio kada bilo možda i najpotrebnije. Na meč lopti ga nadmudrio i ostavio sebe u životu.

              Comment


              • #novakovanje
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  16 GS!



                  Sampionski mentalitet pred kojim se i Nadal moze postiditi!
                  Najveći šampion ove igre je Novak Đoković.
                  sigpic

                  Comment


                  • Hvala Bogu da nije radio onu proslavu. To je pravi duh. Ka svom boksu i ćao.

                    Comment


                    • I ona jos jedna koja ce verovatno ostati upamcena, meni najjaca ikada od nasih komentatora:

                      "Kraj je kada Novak to kaze!"

                      , na 40:40 posle 2 spasene mec lopte..

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Šampion, stena SRBIN💪🇷🇸 !!!

                          BRAVO Nole na tituli, bravo na 16om GSu !!!

                          Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                            Hvala Bogu da nije radio onu proslavu. To je pravi duh. Ka svom boksu i ćao.
                            Pa kad niko sem njegovog boksa i nije navijao za njega, 13% gledališta, sve napaljeni Rodžerovci.

                            Comment


                            • Ma ko ebe publiku uvek treba tako brat moj. Ako te mrze šišaj po njima, nek crknu od pakosti.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Zadnji put je Amerikanac Bob Falkenburk pre 71 godinu spasio dve meč lopte na tuđ servis.
                                I onda došao Novak i raspršio sve švajcarske i engleske nade i ufurao titulu.

                                Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
                                jel nije to visko spomenuo?'15. je upravo to kazao,al je novak imao ML,a visko kaze "nisam to smeo ni da pomenem..."
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X