Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srecno Nole danas, idemoooo
    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      Edit:
      Ne znam za vas ali ja imam loš osećaj, imam crne vrane u stomaku..
      Jbs, znas? Ja od juce ne mogu sebi da dodjem, ali sam stomak rijesio jutros sa 10 cevapa i po' kile luka. Sve mi se zamirilo, moras da probas!

      Comment


      • Ja sam kupio pola kile semenki, ali moraću još toliko, ovo otišlo već sad

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Ne decenija počinje 01.01 2020 i traje do 31.12 2029


          Edit:
          Ne znam za vas ali ja imam loš osećaj, imam crne vrane u stomaku..
          Kao što brojanje i računanje vremena ili bilo čega drugog počinje od jedinice a ne od nule, tako i decenija počinje od prve,a završava se zaključno sa 10. godinom. Što znači da i svaka naredna dekada mora početi isto, dakle od 2011. odnosno 2021. a završava se 2020. odnosno 2030. Ne mogu da verujem da je elementarno neznanje o najopštijim pojmovima toliko rasprostranjeno.
          Last edited by Profesor Z; 14-07-19, 11:10.

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            Jbs, znas? Ja od juce ne mogu sebi da dodjem, ali sam stomak rijesio jutros sa 10 cevapa i po' kile luka. Sve mi se zamirilo, moras da probas!
            luk ce sve da rastera
            Originally posted by Chiwwi View Post
            Ja sam kupio pola kile semenki, ali moraću još toliko, ovo otišlo već sad
            sad ce vrane u bezaniju

            Ja sad odo na prasetinu
            Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

            Comment


            • Zoje pa to su sve i pojele vrane, da je samo za mene otišlo bi najviše 100gr..
              Last edited by Chiwwi; 14-07-19, 11:13.

              Comment


              • Chiwwi sedi jedan.
                I za deceniju i za vrane.

                Idemoooo!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Znaci ima Raf jos sanse da bude najtrofejniji igrac ove decenije....
                  Pih.... Ja sve reko dobro je ... Kad ono medjutim....
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Mene ovde neko ozbiljno troluje:

                    Federer je najbolji igrač po statistici 2000-tih i stoji da u tom periodu ima 15 slemova..

                    Čovek je svoj 15-ti slem osvojio 2009 a svoj 16-ti januara 2010..

                    Dakle 2009 je zadnja godina 2000-tih

                    Za Novaka stoji da ima 14 slemova u 2010-ima i kao takav je prvi na toj listi.

                    A sad kako popovi i gregorijanski kalendar računaje dekade, to je drugi par opanaka
                    Last edited by Chiwwi; 14-07-19, 11:36.

                    Comment


                    • Dobro je Chiwi rekao. Sve je to pojam vremena. Po merenju vremena prvi minut kreće sa pomeranjem sa nule. Decenija traje od prvog dana tj. prvog minuta nulte godine i zavrsava se poslednjim danom 9te godine.

                      Comment


                      • Originally posted by Profesor Z View Post
                        Kao što brojanje i računanje vremena ili bilo čega drugog počinje od jedinice a ne od nule, tako i decenija počinje od prve,a završava se zaključno sa 10. godinom. Što znači da i svaka naredna dekada mora početi isto, dakle od 2011. odnosno 2021. a završava se 2020. odnosno 2030. Ne mogu da verujem da je elementarno neznanje o najopštijim pojmovima toliko rasprostranjeno.
                        Obrukao si se profesore Ali propisno. Dodao bih jos i da svaki dan posle jednog veka pripada sledecem veku. To se uci u osnovnoj

                        Comment


                        • U pravu je profesor.
                          Evo navodim wikipediu.
                          "Пошто редослед природних бројева почиње са 1, један век обухвата увек 100 година, а које завршавају одговарајућим округлим бројем.[1]Тако, на пример, године грегоријанског календара који је данас у употреби у целом свету се броје од 1. године нове ере. Стога, 1. век обухвата године од 1. до 100. н.е. Други век је почео 101. године и наставио се до 200. године. Екстраполацијом се долази да је 20. век трајао од 1901. до 2000. године, тако да је 21. век почео 1. јануара 2001. и трајаће до 31. децембра 2100. године.
                          Међутим, јавност је донекле била збуњена на прелазу из 19. у 20. век, када су тадашњи медији на сва звона објављивали прелазак у 20. век већ 1. јануара 1900. године[2], иако је 20. век званично наступио тек годину дана касније. Слична ситуација се десила и 1. јануара 2000. године, када је готово цели свет прослављао долазак 21. века."


                          Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

                          Comment


                          • Nulta godina ne postoji.

                            A sada se prebacite sa ovom temom u Tadbas!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ljudi vi opet gurate gregorijanski kalendar u ovu priču..
                              Šta god da su apostoli odlučili tamo nakon rodjenja hristovog ne menja činjenicu da su 90-te period od 01.01 1990-te do 31.12 1999-te dakle 90-te nikada neće biti 3 maj 2000-te..

                              Teniska statistika deli dekade na 90-te, 2000-te i 2010-te
                              Novak je i zvanično najbolji igrač 2010-tih

                              Comment


                              • Je l hocete da vam brisem postove?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X