Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Weltschmerz View Post
    Gledajući preostale protivnike. Sve osim finala je neuspeh.

    Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
    Aferim
    Wizard

    Comment


    • Klik na tvit (ovi sa tt)

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Sta to Novak zeli u Makedoniju da dodje? Cacanine, javi da moze kod mene prenociti, imam mesto u stanu.
        OVAKO

        Comment


        • Jes, pa da ga ugušiš na spavanju.
          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

          Comment


          • Samo cacanina zoves???
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Samo cacanina zoves???
              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

              Comment


              • Pa mislim, blago je reci da sam sokirana

                Zoje, posle Noksija saljem ti sve za fotke.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Vazi, idemo dalje sa Noletom
                  Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                  Comment


                  • Ma smišlja nešto naše Makedonče 😏.

                    Nego, lep meč sa Francuzom, taman koliko treba, dajte još jednom na KECU.
                    Bravo Nole 💪🇷🇸

                    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • PerfektNo1 [emoji41]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ajd koja reč o meču za nas što se mučimo sa Grčkim netom.
                        Hvala

                        Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Weltschmerz View Post
                          Ajd koja reč o meču za nas što se mučimo sa Grčkim netom.
                          Hvala

                          Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
                          Odličan Novak, nije Francuzu dozvolio ni BL, dok je u svakom gemu gde je imao BL uzeo brejk.
                          Bez stresa, odličan servis.

                          Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Weltschmerz View Post
                            Ajd koja reč o meču za nas što se mučimo sa Grčkim netom.
                            Hvala

                            Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
                            Laksi trening.
                            Umber je talentovan mladi igrac sa dobrim servisom. Medjutim, razlika u klasi i iskustvu je bila vidljava od pocetka. Uz to, on nije igrao sa igracem koji returnira kao Novak. Kad se tome doda atmosfera na velikom stadionu, Umber nije imao nikakvih sansi da pruzi ozboljan otpor.

                            U razmjenama nije bio ravnopravan. Kad je pokusao da gadja liniji, previse je promasivao. Nikavi pritisak nije mogao da ostvari na Novakovom servisu.

                            Novak je totalno rutinerski dobio igrajuci koliko treba i pazeci da ne izgubi fokus i koncetraciju. Sve je funkcionisalo ali nista nije ozbiljno testirano.
                            Last edited by NI; 08-07-19, 19:37.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Samo cacanina zoves???
                              Pa on kaze da ima bliske u Nolovom boksu ako sam dobro skontao, inace naravno Oljice mos i ti i bilo ko da nagovoris Novaka da dodje kod mene. Znas da imas povlasteni tretman kod mene pa zato mos i ti s Novakom da dodjes
                              OVAKO

                              Comment


                              • Mene samo Augt plaši.

                                Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X