Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja se pitam posto ne mogu da vidim tvitove???

    Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • U pitanju je densi ručni zglob. Nije mogao da udara lopticu jako, pravio bolne grimase, besneo, udario reketom flašicu... sve to na jutros na treningu i ima veliki steznik skoro do lakta.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Izgleda da je povreda ozbiljnija nego što se činilo :-(

          Comment


          • Ima i komentar da sa strane gledajuci ne deluje ozbiljno, nadam se da ga samo iritira a da nije ozbiljno

            Sent from my ZTE Blade Q Mini using Tapatalk

            Comment


            • To ćemo tek da vidimo na terenu. Mene najviše zabrinjava da se povreda ne pogorša. Ako je problem akutan i ako oseća konstantan bol, treba da se povuče.

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Bolje da se povuče nego da ne daj Bože dođe u situaciju u kojoj je DelPo, da navuče neku ozbiljnu povredu ali oni najbolje znaju šta rade
                Last edited by proudNolee; 19-04-14, 12:35.
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Sad sam i ja dobio neke informacije... znaci ne pisem gluposti...
                  Bio je na terapiji 45 minuta koja nije nista pomogla, u pitanju je tetiva...
                  Mislim da se razmislja o predaji meca...
                  Kao sto pricam vec par dana nije bitan bilo koji mec u MC vec nastavak sezone.


                  Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Izacice nervozan,pod pritiskom....sigurno ce negde u glavi imati misao da pegla H2H....i jos i taj zglob sad....bem ti srecu...

                    Comment


                    • Uf imam neki užasan osjećaj u stomaku, o nervozi da ne pričam, ma jbš meč i titulu samo da on bude ok

                      A neće on izaći nervozan zbog peglanja, već zbog zgloba, izaći će sa strahom, neće moći da se opusti i da raspali po loptici, ali i dalje je njegov izlazak na teren pod znakom pitanja
                      Last edited by proudNolee; 19-04-14, 12:43.
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Najverovatnije da neće igrati. Kažu da skoro nije ni imao trening jutros, nekoliko udaraca.

                        Comment


                        • Ako postoji neka povoljna strana u celoj ovoj prici, to je da ako odluci da izadje na teren znaci da je spreman i da problem nije ozbiljan.
                          Ne vidim ijedan razlog zasto bi danas izasao na teren ako ne veruje u pobedu i plasi se povrede. Nadal je puko poene ovde tako da to ne mora da juri, ima vec titulu ovde, meceva za uigravanje na sljaci ce hvala bogu biti, ne mora nikoga da ispostuje, nikakve sponzore, mislim da bi odluka trebala vrlo lako da padne ne bavi se on ovime od juce

                          Nisam pljuvao Bekera, niti cu, ali covek postaje toliki baksuz da je to neverovatno
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Glasine su da ide terapija injekcijama pain killera u zglob.

                            Jutros izasao na trening, tacnije prije sat vremena. Opalio 5 servi onako sa pola snage i popizdio, pa zavrsio trening.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ne znam da li je bio ovaj tvit, vidim samo brojeve preko telefona

                              News on Djokovic - banned press from his practice, heavy strapping and stopped practice early. Rumoured to be having injections.

                              Sent from my HTC, posto mi se moze
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Biće to kao sa Delpom ako nastavi da igra uprkos bolu. Bolje da napravi pauzu sad mesec dana nego da nakon 6 meseci ode na operaciju.

                                Comment

                                Working...
                                X