Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Dobro Olja sta hoces vise majke ti?
      Hoces da pricam-pisem ono sto zaista mislim ili hoces da se utopim u ovu zabokrecinu ovde i pisem kako ce biti bolje, kako je to bio samo jedan poraz - splet nesrecnih okolnosti (to kada cujem smuci mi se zivot jos vise, kakve bre nesrecne okolnosti, kakvi zrebovi kakvi kurci palci, ti ako ides da uzmes to i imas takvu priliku, ma na jednoj nozi ima da ga uzmes ako pokazes volju i zelju! Manite me tih gluposti) Nije bilo dovoljno zelje, mozda je dao sve od sebe (ali i to je diskutabilno (o finalu pricam)) ali je opet odredjene bitne poene odigrao smesno - nekvalitetno, suvise ukoceno... ne bih dalje o tom mecu, muka mi i sada kada pisem.
      I sada da bi svi bili srecni i zadovoljni ja treba da ne budem ja!?!? Stani a sta!?!? (da malo ubacimo i rime) I da pisem ono sto zaista ne mislim. Ovo nije mracenje ovo je iznosenje cinjenica i sopstvenog misljenja.
      Nemoj ti molim te da pravis pauzu, od ove teme, ti s vremena na vreme postujes neke zanimljive slike tvitove i slicno, a narod to voli da prati. A jos ne bih sebi oprostio kada bi znao da si zbog mene napravila pauzu ovde (ovo nije ironija vec ozbiljno).
      Napravicu pauzu ja... tako je najbolje.

      Ne znam šta pametno i umereno mogu da odgovorim na ovo, osim da sam totalno zbunjena i zapanjena.

      Verovao ili ne i mi drugi imamo realne živote, kakve takve, al ih imamo... ali imam i malo vremena da odgovorim na ovo...ne znam šta je i kako bih nazvala, ali vrv da si me oterao u tri lepe da bih normalnije reagovala nego ovako, a pošto ti se isuviše često ponavlja da na sličan i agresivan način komuniciraš sa mnom javno, a pojma nemam zbog čega i šta je to što te kod mene iritira toliko, pogotovu što moja poruka o odmoru sa teme nije se odnosila samo na tvoj post, već na postove vas trojice-četvorice...a naročito zbog sledeće rečenice... parafraziram...

      I da sledece godine osvoji RG, nece biti toliko dobro, ova je bila ta godina..
      Ili nešto slično... izvinjavam se svima, al veću glupost nisam pročitala, ni čula.. ali i razlog više za malu pauzu... ali najveći razlog je vrv zasićenje, što je normalno i smatram kada se dođe u takvu situaciju treba odmoriti.

      Da li je ovde žabokrečina ili ne.. nije na meni da sudim, ali svakako nije ni na tebi i to nije lepo što si napisao, jer ako ti je toliko odvratno ne znam zašto dolaziš i iritiraš i sebe i druge...? Eto, meni trenutno ne prija klima i pravim malu pauzu (što ne znači da ćete moći da radite šta hoćete), ali isto tako ne vređam nikoga niti pišem ružno o stavovima koje su iznosili ovde, BEZ OBZIRA ŠTA MISLIM! No, ljudi su različiti.

      Interesantna je jedan stvar.. kada se neko poput tebe zalaže i zastupa stav da kada neki tim ili pojedinac napravii uspeh.. nije potrebno, čak je glupo čestitati njihovim/njegovim navijačima, jer to nije uspeh tih navijača već tog kluba/pojedinca...onda ovu salvu ružnih reči, besa, frustracija i čega sve nije bilo u ovim tvojim porukama apsolutno ne razumem. Kome je Novak napravio najveću štetu što nije osvojio RG, a koji su svi videli u njegovim rukama? Sebi ili tebi i meni? Pa zašto si toliko besan? I to još na mene...Ja sam osoba koja se ne ljuti dugo, mene to brzo prođe, šta ću takva sam i ne mislim da je to neka mana.. a na Novaka nisam bila ljuta posle ovog RGa već beskrajno tužna...ali i to me prošlo..život ide dalje... da ne mislim i ne zastupam takav stav, odlepila bih odavno. Da smo svi različiti.. jesmo, ali da svakome padne na pamet da osuđuje onu drugu stranu koja ne misli isto i to stoji. Mnogo nedoraslo i bespotrebno, jer se time ništa ne postiže.

      Ovo je fan tema i nekako po pravilu ovde bi ljudi trebalo da uživaju, a ne da se nerviraju ili svađaju, što mi apsolutno nije cilj, ne bi trebalo pisati ni hvalospeve samo, ali sa ovoliko gorčine pljuvati i posle mesec dana, meni je mučno, a posebno nisam potrebna da bih postavljala sličice ili tvitove.

      Inače ako neko želi , a ne zna kako da se odjavi sa teme, da je neko vreme ne prati... imate gore pri vrhu sa desne strane Alatke teme i u padajućem meniju Otkazati preplatu sa ove teme Na isti način možete i da se vratite na temu ili čim napišete neki u post u istoj.
      Last edited by miloolja; 01-07-15, 17:59.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Nije ovo samo RG, on da je uzeo ovaj RG mogao je da napadne godisnji slem, a to je nesto sto niko nema... (opet kazem zajebi Lejvera i kompaniju), ovako propade sve ko iz picke. To je dostignuce kojem treba teziti ... a ne gledati samo kroz prizmu RG.
        Inace AIR taj niz od tri poraza 2012 je samo RG bio u finalu, W i Oli su bili u polufinalu i nisu to neki toliko teski porazi (svaki boli, svaki je tezak, ali ovaj RG je najtezi poraz u karijeri Novaka Djokovica-to potpisujem) Nebitno je kako ce se on oporaviti od njega, znam da hoce, suvise je dobar. Ali ce on UVEK da bude tu negde u malom mozgu i da ga kopka i izjeda. Barem narednih godinu dana, a mozda i duze. Zasto je ovo najgori poraz? Zato sto preko puta nisu bili teniski besmrtnici, vec jedan obican rosavi smesno obuceni tutuskasti Svajcarac. STRASNO!
        Mnogooo je teško osvojiti 4 Gs u sezoni,za taj podvig je potrebno da si izvanredan igrac kao Novak ove godine,da ti je konkurencija slabija i najvažnije da imaš "sreću"( pod tim podrazumevam da nemaš nijedan peh tokom četiri Gs,tj.u Novakovom slučaju on ne sme manje vise u nijednom od 4Gs da odigra los mec od QF do F,dakle 12 Mečeva u tri dobijena seta mora da odigra bar solidno,ali tu nije kraj jednostavno nije se pojavio igrač koji nema ahilovu petu,Rogerova je bio Rafa,Novakova Vavrinka na Rg,delimicno Nishi na Uso,tako da je poželjno da se u tih 12 mečeva ne susretne sa njima),ja sam prilično uveren da je Novak osvojio Rg da bi ga neki peh dočekao na Wimb ili Uso,da je osvojio sva 4,rekao bih da su mu se malo poklopile stvari,naravno da bih bio srecan,ali sretniji bih bio da osvaja 3 Gs u naredne tri godine,tako da ako osvoji Uso i Wimb zaboravicu Rg i nadati se da će ga uzeti sledece godine
        Last edited by Srkisa; 01-07-15, 18:38.

        Comment


        • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Sta da pisem? Kad pomislim na tenis i smilujem se da pogledam neki mec, odmah se setim finala RG ove ogdine i uhvati me muka (bukvalno) ... Sa da pisem!?!?
            Jedino nesto neobavezno. Potreban mi je odmor od ovoga ...
            Pa cak ni titula ovde nece izbrisati to turobno osecanje, mozda ce ga malo umanjiti, jedino titula na RG moze da ga totalno ponisti. A za to ima da cekam jos godinu dana (najmanje) ... sta da pisem?
            To Sandu kralju, to je taj osećaj...iskreno, nema dalje.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Inace AIR taj niz od tri poraza 2012 je samo RG bio u finalu, W i Oli su bili u polufinalu i nisu to neki toliko teski porazi (svaki boli, svaki je tezak, ali ovaj RG je najtezi poraz u karijeri Novaka Djokovica-to potpisujem) Nebitno je kako ce se on oporaviti od njega, znam da hoce, suvise je dobar. Ali ce on UVEK da bude tu negde u malom mozgu i da ga kopka i izjeda. Barem narednih godinu dana, a mozda i duze. Zasto je ovo najgori poraz? Zato sto preko puta nisu bili teniski besmrtnici, vec jedan obican rosavi smesno obuceni tutuskasti Svajcarac. STRASNO!
              Ne znam kako je Novaku ali znam kako je meni. Ovaj poraz me daleko manje boli od:

              AO 2014, RG 2011, RG 2013, RG 2014, USO 2012, USo 2013. i USO 2014.

              Zasto?

              Zato sto je Novak naletio na nagaznu minu. Nije mogao nista. Desava se.

              Novakovo ponasanje na ovom turniru mi daje nadu da je dobrim dijelom prebolio RG.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ne znam šta pametno i umereno mogu da odgovorim na ovo, osim da sam totalno zbunjena i zapanjena.

                Verovao ili ne i mi drugi imamo realne živote, kakve takve, al ih imamo... ali imam i malo vremena da odgovorim na ovo...ne znam šta je i kako bih nazvala, ali vrv da si me oterao u tri lepe da bih normalnije reagovala nego ovako, a pošto ti se isuviše često ponavlja da na sličan i agresivan način komuniciraš sa mnom javno, a pojma nemam zbog čega i šta je to što te kod mene iritira toliko, pogotovu što moja poruka o odmoru sa teme nije se odnosila samo na tvoj post, već na postove vas trojice-četvorice...a naročito zbog sledeće rečenice... parafraziram...



                Ili nešto slično... izvinjavam se svima, al veću glupost nisam pročitala, ni čula.. ali i razlog više za malu pauzu... ali najveći razlog je vrv zasićenje, što je normalno i smatram kada se dođe u takvu situaciju treba odmoriti.

                Da li je ovde žabokrečina ili ne.. nije na meni da sudim, ali svakako nije ni na tebi i to nije lepo što si napisao, jer ako ti je toliko odvratno ne znam zašto dolaziš i iritiraš i sebe i druge...? Eto, meni trenutno ne prija klima i pravim malu pauzu (što ne znači da ćete moći da radite šta hoćete), ali isto tako ne vređam nikoga niti pišem ružno o stavovima koje su iznosili ovde, BEZ OBZIRA ŠTA MISLIM! No, ljudi su različiti.

                Interesantna je jedan stvar.. kada se neko poput tebe zalaže i zastupa stav da kada neki tim ili pojedinac napravii uspeh.. nije potrebno, čak je glupo čestitati njihovim/njegovim navijačima, jer to nije uspeh tih navijača već tog kluba/pojedinca...onda ovu salvu ružnih reči, besa, frustracija i čega sve nije bilo u ovim tvojim porukama apsolutno ne razumem. Kome je Novak napravio najveću štetu što nije osvojio RG, a koji su svi videli u njegovim rukama? Sebi ili tebi i meni? Pa zašto si toliko besan? I to još na mene...Ja sam osoba koja se ne ljuti dugo, mene to brzo prođe, šta ću takva sam i ne mislim da je to neka mana.. a na Novaka nisam bila ljuta posle ovog RGa već beskrajno tužna...ali i to me prošlo..život ide dalje... da ne mislim i ne zastupam takav stav, odlepila bih odavno. Da smo svi različiti.. jesmo, ali da svakome padne na pamet da osuđuje onu drugu stranu koja ne misli isto i to stoji. Mnogo nedoraslo i bespotrebno, jer se time ništa ne postiže.

                Ovo je fan tema i nekako po pravilu ovde bi ljudi trebalo da uživaju, a ne da se nerviraju ili svađaju, što mi apsolutno nije cilj, ne bi trebalo pisati ni hvalospeve samo, ali sa ovoliko gorčine pljuvati i posle mesec dana, meni je mučno, a posebno nisam potrebna da bih postavljala sličice ili tvitove.

                Inače ako neko želi , a ne zna kako da se odjavi sa teme, da je neko vreme ne prati... imate gore pri vrhu sa desne strane Alatke teme i u padajućem meniju Otkazati preplatu sa ove teme Na isti način možete i da se vratite na temu ili čim napišete neki u post u istoj.
                Mislim da si me pogresno shvatila, nisam ljut na tebe ni malo, vise sam ljut na sebe.
                Ne verujem da sam bas toliko los prema tebi javno, ali ako si ti stekla takav utisak onda ti se ovde pred svima izvinjavam.
                I sta jos ono bi, da ... ja koristim ruzne reci, ali ih ne upucujem nikome vec njima samo "slikovito" objasnjavam odredjene stvari.
                Kao sto rekoh nesto ranije, ja cu se odmoriti malo od ove teme, bice bolje za sve, nema potrebe da se ti zbog mojih postova nerviras i odlazis odavde. Aj ziveli

                E samo da se dopunim vezano za NI-jev post. Vidis brate NI koliko tu ima poraza kojji bole, a u zavrsnicama su najvecih turnira (GS-ova) Mnogo, druze, mnogo, jebeno je odrediti koji je gori (bolniji) od koga. Meni ovaj od Vavrinke, tebi neki drugi, ali ima ih podosta, to je najveci problem.
                Last edited by Sandugp; 01-07-15, 19:08.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Nisam znao za ovu foru za pretplatu, hvala Bogu, ubi me tenis, počinju crne misli da mi se crtaju ovih dana u mozgu....ne bih ta ih iznesem, pomislićete da sam bolestan.

                  Hvala Olji.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Ne znam kako je Novaku ali znam kako je meni. Ovaj poraz me daleko manje boli od:

                    AO 2014, RG 2011, RG 2013, RG 2014, USO 2012, USo 2013. i USO 2014.

                    Zasto?

                    Zato sto je Novak naletio na nagaznu minu. Nije mogao nista. Desava se.

                    Novakovo ponasanje na ovom turniru mi daje nadu da je dobrim dijelom prebolio RG.
                    Ne bih se slozio da Novak nije mogao nista, osim ako nisi mislio da Novak nije mogao nista zbog "svoje glave".Igracki je itekako mogao vise, na primer da ne salje silne lopte iz cista mira oko servis linije protivnika.Novaka je pobeda nad Nadalom kostala jako mnogo, vec u mecu sa Marejem se to videlo.Da nije bilo prekida meca, mozda ne bi ni igrao finale.Novakov govor tela u finalu je pokazivao da od titule nece biti nista.I naravno odlicna igra Vavrinke.Ipak nije izdrzao pritisak!

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Nisam znao za ovu foru za pretplatu, hvala Bogu, ubi me tenis, počinju crne misli da mi se crtaju ovih dana u mozgu....ne bih ta ih iznesem, pomislićete da sam bolestan.

                      Hvala Olji.
                      Nemoj Brajko da se odjavljujes sa tenisa, ne budi lud. Ovde moze mnogo toga da se nauci.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        E samo da se dopunim vezano za NI-jev post. Vidis brate NI koliko tu ima poraza kojji bole, a u zavrsnicama su najvecih turnira (GS-ova) Mnogo, druze, mnogo, jebeno je odrediti koji je gori (bolniji) od koga. Meni ovaj od Vavrinke, tebi neki drugi, ali ima ih podosta, to je najveci problem.
                        Ali Novak je naucio na svakom od tih poraza. Uvijek je imao nesto da nauci i naucio je. Ali iz poraza protiv Vavrinke nema sto da nauci. Sve je uradio kako treba. Ali kombinacija zrijeba, godinama odlagane prve pobjede nad Nadalom na RG, prekida meca protiv Marija i fantasticnog Vavrinke je presudila. Cini mi se da je Novak to shvatio. Bar mi tako djeluje. Ima top psihologa koji je sigurno pomogao. Kazem cini mi se. Vrijeme ce pokazati da li je to stvarno tako.

                        Originally posted by djkov View Post
                        Ne bih se slozio da Novak nije mogao nista, osim ako nisi mislio da Novak nije mogao nista zbog "svoje glave".Igracki je itekako mogao vise, na primer da ne salje silne lopte iz cista mira oko servis linije protivnika.Novaka je pobeda nad Nadalom kostala jako mnogo, vec u mecu sa Marejem se to videlo.Da nije bilo prekida meca, mozda ne bi ni igrao finale.Novakov govor tela u finalu je pokazivao da od titule nece biti nista.I naravno odlicna igra Vavrinke.Ipak nije izdrzao pritisak!
                        Necu obrazlagati zasto mislim da to nije tacno. Sve sam napisao na RG postu. Ali se nadam da Novak ne pravi gresku koji ti ptravis. Da ne analiziara pretjerano taj poraz i da ne trazi kako da popravi svoju igru koja je gotovo savrsena. Pokusavati da nesto mijenja bi bila teska glupost. Samo treba da prihvati da i takva igra nije dovoljna ako je splet okolnosti jako nepovoljan.
                        Last edited by NI; 01-07-15, 19:57.

                        Comment


                        • NI,

                          RG je odavno zavrsen,nema vremena za analize gresaka na prasini vutra je u igri sve ce rane zaleciti zlatni pehar Wimbledona.Nikad ne bih menjao ove dve Wimbledonske titule za titule na RG .Jednostavno Wimbledon je zakon,trenutno je Novak u igri ,ide dalje ,kolo po kolo ,zreb je povoljan,nema zverki koje bi ga preterano potrosile i fizicki i psihicki sto je po meni Novaku najbitnije da do finala dodje sa maksimum goriva u rezervoaru

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ili nešto slično... izvinjavam se svima, al veću glupost nisam pročitala, ni čula..


                            Da li je ovde žabokrečina ili ne.. nije na meni da sudim, ali svakako nije ni na tebi i to nije lepo što si napisao, jer ako ti je toliko odvratno ne znam zašto dolaziš i iritiraš i sebe i druge...? Eto, meni trenutno ne prija klima i pravim malu pauzu (što ne znači da ćete moći da radite šta hoćete), ali isto tako ne vređam nikoga niti pišem ružno o stavovima koje su iznosili ovde, BEZ OBZIRA ŠTA MISLIM! No, ljudi su različiti.


                            Ako si se ti uvredila sto je Sandu bio Sandu, onda ne znam stvarno kako ja ovo da nazovem. Jeste, ljudi su razliciti, ali necemo da se lazemo sad da je to ovde prihvaceno. Eto ja npr. mogu da ne posecujem temu neko vreme bez da pricam nekome da lupa neverovatne gluposti, ili ako mi konstantno nesto smeta, imam i ignore dugme hvala Bogu. Povukao me Sandu jer je uspeo da opise nesto vrlo slicno sto sam ja osecao, a sto je tesko srociti u reci. Nece se 2x ponoviti. A ovo bi sve trebalo da zavrsi u tadbasu..

                            Comment


                            • A što li si se ti našao prozvanim i još uvredio zbog činjenica o kojima nemaš pojma, o nečemu što samo on zna?

                              A ako misliš da je rešenje da se međusobno stavljamo na ignor... to je najlakše, ali ja tako ne mislim.
                              Last edited by miloolja; 01-07-15, 23:03.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Meni je najteže palo ono PF 2013 na RG,ali to je pluskvamperfekat i ne bih se vraćala na to...
                                Bez namere da se stavljam na bilo čiju stranu-svi ste u pravu sa vaše tačke gledišta,ali...
                                Samo retki smo shvatili da život ide dalje i kada je tenis i RG u pitanju,ali i generalno.
                                Kada se čovek suoči sa ozbiljnim i realnim problemima u životu shvati da je izgubljeno RG finale smejurija.
                                Ovo se odnosi na sve nas,ali i na Novaka.
                                Iskreno ne volim kada ljudi "mrače",volim da gledam stvari sa pozitivne strane.Verujem da Novak može da uzme prvo ovaj Vimbldon,a do sledećeg RG ima još dosta,pa polako...
                                Citiraću i Novakov odgovor na pitanje kako se bori sa teškim porazima:"Iz svakog poraza naučim nešto novo".
                                Uzgred,da me ne shvatite pogrešno,volim da čitam analize zasnovane na činjenicama i da diskutujem o istim-sa argumentima "za" i "protiv",ali ovo "Nikada neće osvojiti..." i sl.mi je malo mučno.Setimo se samo Gorana Ivaniševića i osvajanja Vimbldona iz 4 puta


                                EDIT:Vredi pogledati video
                                https://www.facebook.com/djokovic.of...notify_me_page
                                Last edited by Marija81; 02-07-15, 00:34.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X