Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Glasao sam za ne znam jer je najpribližnije opciji nije bitno za koju bih glasao da je ponuđena. Bitni su samo GS-ovi.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Glasao sam za ne znam jer je najpribližnije opciji nije bitno za koju bih glasao da je ponuđena. Bitni su samo GS-ovi.
      Mislim da je baš malo onih kojima nije i to bitno, posle svega, iako se slažem da su GS najvažniji. Ali nisam se setila te opcije, mada ona može da se doda, no ti si glasao već, tako da ispraviću Ne znam/Nije bitno, a vi slobodno obrazlozite, kada glasate, da li ne znate ili vam nije bitno

      P.S. Prolepšao si se nešto moram da priznam
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Totalno je nebitno na kojoj ce poziciji biti u koliko to nije prva. A cak je i prvo mesto inferiorno u odnosu na slemove. Medjutimako se igra fobro i ako se najveci turniri osvajaju i prvo mesto dolazi po automatizmu.
        E sada, kakav ce biti do kraja sezone i da li ce stici ove vodece po broju osvojenih poena? Nije cak ni bitno. U koliko bude igrao kako svi ovde ocekuju i pretendovao na velike titule pa i osvajao ih, onda sigurno hoce, pa nije nemoguce da bude i prvi. Sto se mene tice neka osvoji US Open, ostalo je sve bonus.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Meni je samo us open bitan. Sve ostalo može da fula.

          Comment


          • Neka on nama bude zdrav,a titule ce doci makar one kao W onako potajno iz prikrajka

            Comment


            • Неће бити у првих 8.
              Али није битно.

              Можда му је најбоље да се баци на писање.


              Зна ли неко да ли авокадо узима на земунској пијаци?

              Comment


              • Originally posted by mr.gold View Post
                Неће бити у првих 8.
                Али није битно.

                Можда му је најбоље да се баци на писање.


                Зна ли неко да ли авокадо узима на земунској пијаци?
                Zna.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Колико плаћа кило

                  Comment


                  • A jel se vidi ovaj smajli?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      A jel se vidi ovaj smajli?
                      Vidi.
                      Trebalo bi i kriptonit ubaciti u listu.
                      -To define is to limit.

                      Comment




                      • Могу да изјавим следеће, да сам ја администратор, сигурно не би био оволико затегнут форум.
                        Где то води, осим лечењу комплекса.
                        А у промене су увек нужне.
                        Човек је таква категорија да врло брзо постане кварљива роба.

                        Но ја нећу бити администратор

                        Добра је ова нова Новакова мајица.
                        Баш добар дезен, крој, аеродинамична.
                        Мислим да би уз њу, можда, могао да рачуна на још два туринира до краја године.

                        Мислим.
                        Није сигурно.

                        Comment


                        • Da ubacim trenutni Top10 na listi za ovu godinu:

                          1. Nadal 5760
                          2. Federer 4020
                          3. Zverev 3585
                          4. Del Potro 3380
                          5. Djokovic 3355
                          6. Tim 2995
                          7. Cilic 2915
                          8. Anderson 2820
                          9. Izner 2220
                          10. Nisikori 1610

                          Nadal je "odmarao" februar i mart, na travi igrao samo Vimbldon, sigurno ima u njemu jos dosta goriva, samo zavisi kako ce da ga rasporedi. Federer je sigurno zeljan da uradi jos nesto znacajno do kraja sezona, nakon kiksa na Vimbldonu. Delpu naredni deo sezone itekako odgovara. A ne znamo ni kakava ce biti Novakova reakcija nakon ovoga. On ce jos uvek imati teze zrebove na ova 2 Mastersa i mec vise. Mislim da mu je Top3 realan domet, Top5 siguran.
                          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                          30 consecutive match wins - Stands alone
                          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                          Comment


                          • Stavih 4 mesto u anketi,pa tek posle skontah da Novak do kraja godine ne brani ništa, što će reći da ni no1 nije nedostižno...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by mr.gold View Post

                              Но ја нећу бити администратор

                              Nemoj da odustajes, to uvek mozes.

                              Comment


                              • Stavila trece mesto, a samo iz jednog razloga.

                                Bese davno niz godina treci i onda mu dosadilo i rasio da bude prvi, osvaja sto vise GS titula i onih drugih.

                                Nesto mislim, idemo ponovo sa tom zeljom, iscekivanjima. Nadom, podrskom, tugovanjem, radovanjem i sve sto ide u taj paket kad si Noletov navijac.

                                Najvaznje da je zdrav, da tankira sto vise motivacije, i ovako nas lepo iznenadi kao sada sa W-donom

                                Eto, pa uzdravlje i da se radujemo u narednom periodu
                                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                                Comment

                                Working...
                                X