Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve neke loše vesti pred ovaj US Open.

    Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

    Comment


    • Žuljevi?
      Na drugo neću ni da mislim...
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Weltschmerz View Post
        Sve neke loše vesti pred ovaj US Open.

        Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
        Originally posted by Marija81 View Post
        Žuljevi?
        Na drugo neću ni da mislim...
        Samo gluposti, prvo Sinsi pa sad ovo a izmedju sramotan NAMESTENI zreb.

        Daj Bože Maki da je to.

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Ajd da ne paničimo
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by cacanin View Post
            Samo gluposti, prvo Sinsi pa sad ovo a izmedju sramotan NAMESTENI zreb.

            Daj Bože Maki da je to.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
            Veruj mom osećaju...Znaš kako je bilo oko lakta.

            Mislim da sa godinama mora više pažnje da posveti zagrevanju, ne može isto kao kada je imao 20 ili 25...mora pažljivije da bira vežbe za to, ali i trajanje
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Da ne editujem gore.
              Kao što rekoh žuljevi...znam čoveka

              http://sportklub.rs/Tenis/Grand-Slam...o-zuljevi.html
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Da ne editujem gore.
                Kao što rekoh žuljevi...znam čoveka

                http://sportklub.rs/Tenis/Grand-Slam...o-zuljevi.html
                Trazim, zovem pitam, saljem poruke preko bare ... HVALA Maki.


                https://www.instagram.com/p/B1j-oIxH...d=81k7r2w8mvq7

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • A sad ti se cacanine ocitava IG, ali ne i TW, jel?

                  Kids day

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      A sad ti se cacanine ocitava IG, ali ne i TW, jel?

                      Kids day



                      "Umro" mi novi tel pa sam za vreme na starom koji nece da ocitava linkove i nece valjana verzija TTa.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Kako mozes onda sa tt ako ti ne cita kodove, sto ne ulazis preko browsera?

                        https://www.forbes.com/sites/roberta...mpression=true

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Bez panike, bice sve u redu.
                          Mora Nole da se "nasteluje", u ponedeljak prvi mec, srecno i idemoo Noleeeeeeeee

                          sto se zreba tice, mene vise nista ne iznenadjuje, samo polako
                          Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                          Comment


                          • Originally posted by Maxx-a View Post
                            Pitanje je da li ce to prestizanje biti moguce.Masinerija je stavljena u puni pogon da se tako nesto oteza.Jasno ruku koja je izgleda postala hronican problem ,mora da stedi maksimalno ako planira jos dve/tri godine da igra na vrh nivou.AO da, Sf I F se igraju u vecernjem terminu.I tu se patio do Sf vise puta ,przio na vrelini ,uvek ima protivnika vise,to je jednostavno tako.Samo se setite nehumanih uslova u kojima su igrali Novak I Monfils ,Svez primer AO18 ,okrugli slam,a bilo je i pre problem sa vrucinom ,ali I vise osnova da ne ocekuje povlascen termin 09/10
                            1.
                            Novak zastoaje 4 slema za Federerom a ima 32 godine. Samim tim je prestizanje jako tesko.

                            2.
                            Masinerija da mu se oteza da bude GOAT nije nikada zaustavljena. Niti ce biti. Svejedno, ne valja pretjerivati. ona u vecini slucajeva ne presudjuje.

                            3.
                            Za Novaka je lose sto se srijece sa Federerom u polufinalu u prvom redu jer ce Federer imati prioritet kod izbora termina. Ipak, najvaznije je kada ce igrati protiv Medvededva. Do tog meca izbor termina je manje bitan.

                            4.
                            Svi znaju da vrucina i vjetar smetaju Novaku.

                            PS
                            Na kratko sam u Beogradu. Prekrasan je. Nikad ljepsi.
                            Last edited by NI; 25-08-19, 16:25.

                            Comment


                            • Uživaj u BGu NI

                              Slažem se kao i obično sa tobom, ali što se tiče stavke 3 tu imam malo drugačije mišljenje...Ne mora nužno biti loše...jer je to uglavnom, osim na RGu finale pre finala...
                              Na betonu je veliko pitanje da li Rafa može do finala, tako da se zapravo titula uzima u SF protiv Federera, naravno ako se sve kockice slože i dođe do tog SF
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • @NI,odgovorila sam za broj nedelja na No1,takodje nisam napisala da je masinerija u pogonu presudna, vec da se cini da mu se oteza..Cak se ni na zreb nisam zalila ,ocekivala sam slican,vec za termin otvaranja odbrane titule No1.Slicne stvari se u raznim varijantama ponavljaju.Pretpostavaljam da Novaku nije svejedno ,to im je i provukao na presu.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X