Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novinar Njujork Tajmsa ima informacije kako je povreda ramena Novaka Đokovića ozbiljnija te će biti potreban operativni zahvat što iziskuje duži vremenski period bez tenisa.


    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Nije to izjavio. Izjavio je neku paušalnu rečenicu koja je u sklopu nekog teksta. I pretpostavlja samo. To sportklub preneo. Mora nešto da se napiše, pa makar i glupost. Ništa se još ne zna.

      Comment


      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
        Nije to izjavio. Izjavio je neku paušalnu rečenicu koja je u sklopu nekog teksta. I pretpostavlja samo. To sportklub preneo. Mora nešto da se napiše, pa makar i glupost. Ništa se još ne zna.
        Bravoo na ispravci. Sada sam pročitao originalni text, ni nalik ovome što su naši preneli. Ne znam čime se vode kad pišu i donose zaključke kako njima paše...[emoji848]

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Zoje View Post
          Juce na aerodromu BG, dok sam cekala kofer, Damir Dhumhur se vracao iz NYC.

          Pitala ga za povredu, dal' nesto zna?

          kaze al' onako suzdrzano da jeste povreda ramena, izmedju redova da je to na odmoru "zaradio", da nije hteo da pije vise lekove i da je Nole rekao ako izgubi vec 1 set od Vavca da ce predati posle drugog seta, tako i bilo.

          Inace, Damir je fin, kulturan decko.
          Da, pitala ga dal' ima istine da se zreb namesta-nasmejao se i samo rekao-pa neeeee znaaaammm.
          Hvala Zoje.

          Ovo za Vavrinku je bilo ocigledno. A ovo da je zaradio na povredu na odmoru je vec provalio Mekinro.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Hvala Zoje.

            Ovo za Vavrinku je bilo ocigledno. A ovo da je zaradio na povredu na odmoru je vec provalio Mekinro.
            Je li moguće da je stvarno pao sa svog broda? To mi deluje potpuno debilno. Ipak je Mekinro debil. Pre je on debil nego Novak.

            Comment


            • Zasto debilno?
              Ljudi padnu u kadi
              I nije Mek nista provalio, mogao je samo nesto da nacuje od nekog. A vala sta je sve lupetao bezobrazno...pihhh
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Zasto debilno?
                Ljudi padnu u kadi
                I nije Mek nista provalio, mogao je samo nesto da nacuje od nekog. A vala sta je sve lupetao bezobrazno...pihhh
                Doduše Roger se povredio kad je kupao decu...

                Pa dobro, šta je tu je.

                Ako je i trebala intervencija, to je verovatno već i odrađeno.
                Last edited by Ljubitelj tenisa; 10-09-19, 17:35.

                Comment


                • Danasnje novinarstvo se uglavnom zasniva na spekuacijama,interesne grupe I pojedinci se bore za klikove, izvestavanje je manje vise senzacionaisticko onako kakvo paznja savremenog konzumenta zahteva. Prava informacija ,obicno negde izmedju.
                  Klasican primer da novinar NYT ne zna mnogo vise od navijaca i ostalih zainteresovanih .Ili ova “provala” Mekinroa da je pao sa jahte i to sopstvene ,dok je letovao u Hr ili kada je rekao da je Federer predao mec F Zavrsnog turnira zbog tuce sa Vavrinkom posle incidenta koji je Rogerova zena napravila a koji su kamere uhvatile. Cak je reako da je sa kolegom I cuo povike I zvuk udaraca ispred vrata svlacionice.

                  Cekamo Novak da se oglasi.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • @Ni, nema na cemu.

                    Ljudi , Damir je rekao da je "zaradio povredu na odmoru, ne da je pao sa svoje jahte, mozdra je mekinro nesto nacuo sto pise Olja, to sad niko ne zna.

                    Rekao je da nije hteo vise da pije vise lekove i ostalo sto sam napisala, a mozda je covek stvarno pomislio , vid' ove sto me spopala

                    A samo sam htela da mozda nesto saznam.

                    Pravu istinu zna Novak i njegovi najblizi, nece se zasad oglasavati.

                    Uzgred, sinoc sam Olji na pp napisala da sam ja Petra ili pertla, ali ono kad se forum nesto "renovirao' nisam mogla da se ulogujem pa sam odustala.
                    Pozsto volim ovaj forum, ponovo sam se registrovala, ali vise volim stari nick, i videcete opet ce Nole u pertle da gadja pa i Medvedova

                    Zovite me kako hocete, pozdrav svima, zivi bili i uzdravlje

                    da, marija, cim odem kod sina, pozvonicu Djereu na vrata, ako treba i krofne i palacinke cu da umesim samo da nesto saznam, al' onako izokolo
                    Last edited by Zoje; 10-09-19, 19:27.
                    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                    Comment


                    • Originally posted by Maxx-a View Post
                      Klinika u Muttenzu gde je operisao lakat
                      Sve mora da prodje kroz sto rengena i provera danas.
                      Ovo je fotka iz 2018.



                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Videh datum a onda pomisih moguce da je fot. nastala i ranije od tog datuma. Ako se ne varam Cincinati je poceo dan kasnije a igrao je RC.Doduse ispao je rano pa je mogao odleteti par dana na kontrolu. Mada mi se cini da je odmah otisao da trenira u Maison a i ne secam se da se tada pominjala kontrola ili terapija.
                        U svakom slucaju izvinjavam se navijacima za postavljanje dezinformacije.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Jel u Svici? Vidim po netu da je navodno tamo.
                          Neki iz JAR-a pisu da propusta ostatak sezone kako bi mogao na operaciju. Mada i ja citam svasta.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Sve mora da prodje kroz sto rengena i provera danas.
                            Ovo je fotka iz 2018.



                            Nije ovo bilo na tvoj racun, to svima moze da se desi, na kraju nije nikakav greh.
                            Samo sam htela da kazem kako se danas informacije i vesti brzo sire i sve prihvatamo zdravo za gotovo. I ja bih isto tako verovatno.

                            Ne znamo sis nista jos, strpi se, a pise se svasta.
                            Bitno da je "prozvao" juce Delpa i Dijega pre meca sa Arg :kiseo osmeh:
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Nacitah se svega odje, posle bitke svi djenerali, svi znaju dje je Novak grijesio..
                              Prvo, ja uopste ne smatram greskom sto pikuje formu za slemove. Drugo, uopste se ne slazem da on zapostavlja masterse. Je li osvojio Madrid? Je li bio u finalu Rima? Je li na Sinsiju pokazao mozda i najbolju igru ove godine? Montreal je preskocio jer.. Pa, majku mu, da li bi ga iko od vas igrao? Posle onakvog vimbldonskog finala, odje neko pise kako mu je greska sto odmah potom nije skocio do Kanade. Daj, budite ozbiljni.. Jedine ocigledna kalkulacija mu je Sunshine Double, ali to potpuno opravdavam. Da je zagrizao u tom dijelu godine, ko zna da li bi on izgurao Wimbledon protiv onakvog Federera. Vjerovatno bi vec tad bio slomljen..

                              Comment


                              • Ja ga cenim da je Novak trenutno u Beogradu. Mada bi ga žuta štampa već ulovila... Možda je i provalio neku stelt foru pa mu ne ulaze u trag.

                                Comment

                                Working...
                                X