Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oformljena je grupa teoretičari zavere sa simptomima paranoje.
    Članstvo besplatno, ulaz slobodan.
    Dobro došli.
    http://www.sportklub.info/forum/group.php?groupid=78
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Maxx-a View Post
      Problem sto je izgleda novinarima posao da budu "navijaci".
      Jasno je bilo da ovaj put ka drugom NYGS ne moze proci bez medijskog pritiska.

      Koliko god daleko izgleda mozete li zamisliti monument ako bi se ostvarilo?
      Prvi put je pokusano da se sto manje paznje pokloni tom uspehu a sad u strahu da se to ponovo desi podmecu ovakva smeca.

      Comment


      • Posle tog uspeha(jos kao dvostrukog branioca titule) a uce nas da se status stice osvajanjem titula u koninuietu ga stave u danu sa kisnom prognozom na Wimbledonski C1. Kada pobedi oni stave slike porazenog na naslovne strane.........
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Nole nije potrosio puno snage danas bice OK za finale al jedna stvar mi nije jasna a to je kako moze da dozvoli da bude toliko pasivan I kao riba na svom prima udarce... I onda mu vijetar kriv.. Mislim da je takticki lose odradio ovaj prvi deo meca.. Ovo mu nije prvi put da prolazi kroz ovakve situacije za razliku od Tima bar to iskustvo ima iz Finala US opena sa Marejem I opet ponavlja istu ziherasku igru svi mu krivi samo on pametan... Decko ima ocigledan hendikep

          Sent from my vivo Xplay5S using Tapatalk

          Comment


          • Jednostavno je majstor da sam sebi napravi pritisak da ljudi sire ovakve gluposti ako mu se nije igralo trebo je to odma presjeci pre meca a ne izaci onako bezvoljno I glumiti glinenog goluba (jockera) svakojake vratolomije izvodit it'd

            Sent from my vivo Xplay5S using Tapatalk
            Last edited by Bokimajsta; 07-06-19, 23:40.

            Comment


            • eh da ja imam takav hendikep ne bi radio i subotu i nedelju
              Wizard

              Comment


              • Jbg mjenjaj posao nadji bolje

                Sent from my vivo Xplay5S using Tapatalk

                Comment


                • pa nemam hendikep,lepo kazem
                  Wizard

                  Comment


                  • Ovo danas nije bio tenis, tako da ne vredi ni komentarisati. Steta zbog brejka, mnogo bi lakse bilo da sutra krece od 2-2. Mora Novak da izbaci sve iz glave i da se fokusira na teren inace treci set moze brzo otici, a onda ce biti vraski tesko preokretati. Stvarno steta sto nismo mogli da gledamo "normalan" mec.
                    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                    30 consecutive match wins - Stands alone
                    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Najavljuju vjetar jacini do 20 km/sat. To je bitno slabije nego danas.
                      Zadnja prognoza kaze da ce vjetar izmedju 12:00 i 13:00 biti skoro jak kao jucer. Prije i poslije ce biti bitno slabiji.

                      Comment


                      • Sa sajta windy.com

                        Ti udari su gadni bas

                        Edit: Nego ovo je od pola 8, da vidim da li se nesto promenilo....

                        Nije nazalost

                        Spoiler

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Najbolje da onda prebace mec u Bercy

                          Sent from my vivo Xplay5S using Tapatalk

                          Comment


                          • Mogli su da ih stave posle zenskog finala kad bi oslabio vetar,a da finale pomere za ponedeljak,to je jedina solucija bolja za Novaka od one da je nastavio juce i pokusao da izvadi pobedu u uslovima gde se on ne pita,snagom volje je mogao to uraditi siguran sam,moze i danas ali pitanje posledica za sutrasnje finale

                            Comment


                            • Originally posted by Srkisa View Post
                              Mogli su da ih stave posle zenskog finala kad bi oslabio vetar,a da finale pomere za ponedeljak,to je jedina solucija bolja za Novaka od one da je nastavio juce i pokusao da izvadi pobedu u uslovima gde se on ne pita,snagom volje je mogao to uraditi siguran sam,moze i danas ali pitanje posledica za sutrasnje finale

                              Cim on igra pre svih to znaci da se sto pre zavrsi i da se zna ko su finalisti za nedelju. Verovatno nece biti pomeranja na ponedeljak. Tako da ako nema prebacivanja na ponedeljak Novak verovatno nece mnogo da se maltretira danas.

                              Comment


                              • Nema šanse da bude ponedeljak, kao i što nema šanse da iko dobije Nadala sutra.

                                Comment

                                Working...
                                X