Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Velja_JA View Post
    Fakat je da niko od nas ostalih, ukljucujuci i Vajdu i Bekera, ne zna sta Novak zaista zeli.

    Mozda mu nije gusht da on gazi i da gomila slemove a da "izgubi" deo sebe u procesu.
    Mozda su mu druge stvari (trenutno) prece.
    Mozda je npr. Jelena trudna ili sumnjaju da jeste, mozda ga dekocentrise svadba, neka interna porodicna stvar, ko ce ga znati.

    Da, stvarno deluje da je "predao" ovaj mec i da posle meca nije delovao mnogo zabrinut.
    Izjave koje daje su mozda prosto fabrikovane za intervju a da on misli potpuno drugacije i da se "jede" sto je ovako izgubio, na kraj krajeva mozda je stvarno samo napravio dve atipicne greske u najgorem trenutku.

    Ono sto mene tesi je ono Bekerovo na Tviteru sto napisa Olja Vraticemo se.

    Cekamo Vas momci ....



    Nek je sa srecom Djokovici!

    Comment


    • Samo delić....




    • Comment


      • Paz` Tomice sto me ugodno iznenadi.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Честитеке, нека је са срећом.

          Comment


          • Uhvatila me neka milina od svih ovih čestitki
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Divne vesti za Novaka i Jelenu
              Beba
              Similis simili gaudet

              Comment


              • ↙ Ovako je Novak skočio kada je saznao lepu vest.
                Neka Jelena izvine , ali neka beba bude na Noleta.
                Čestitam!!!

                Comment


                • Bravo Novače, čestitke. Sada je red na RG, idemo!!!!

                  Comment


                  • Vecina to sigurno vec zna ali u slucaju da neko ne zna: danas je NoleFamDay


                    ...
                    Ovde imaju albumi sa slikama, crtezima, porukama Noletu https://www.facebook.com/NovakDjokov.../photos_albums
                    Last edited by Zzz; 25-04-14, 10:56.

                    Comment


                    • Нема више ништа од врхунских резултата.. сада ће тек бити смушен једно две године, а онда је већ прошо воз
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Zika View Post
                        Нема више ништа од врхунских резултата.. сада ће тек бити смушен једно две године, а онда је већ прошо воз
                        na osnovu cega si doneo ovakav zakljucak ?

                        Comment


                        • Originally posted by straxx90 View Post
                          na osnovu cega si doneo ovakav zakljucak ?
                          Moram da se slozim sa Zikom. Neizmerno se radujem Jeleninoj i Novakovoj prinovi ali njega ce beba/dete definitivno okupirati. To znaju oni koji imaju decu a Novak je takav da ce hteti da bude uz dete (ne verujem da ce ga Jelena i beba pratiti na turnine uz chetu dadilja kao sto rade Federer i Mirka niti da ce Novak zeleti da se na duze odvaja od njih) i sâm Novak je u svom FB postu po meni (citaj izmedju redova deo na engleskom) otprilike nagovestio da nakon tenisa sada za njega dolazi porodica.

                          Znaci lepo Novace osvoji RG pa onda svadba i dete. Meni dovoljno. ;)

                          Comment


                          • Ako osvoji RG, ne bi me cudilo da na kraju sezone ode u penziju ili eventualno jos godinu, dve da igra.
                            Last edited by Mr. Wolf; 25-04-14, 12:17.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Za Novaka Djokovica privatno sjajna vest. Za Novaka Djokovica tenisera, sudeci po dosadasnjem odnosu privatni-profesionalni zivot, ne toliko. Mene licno nikada me nije zanimao privatni zivot niti Nadala, niti Djokovica, nito bilo koga tenisera ili sportistu, pa samim s time niti sta se desava kod njih privatno. Tenis je kad su na terenu i samo to je bitno i relevantno. Moj dojam je da Djokovic se ne snalazi dobro u balansiranju privatnog i profesionalnog zivota, kada su u pitanju ovako bitne stvari. Na njega je da to demantira, ako uopste zeli to, a na nama kao ljubitelima tenisa i sporta je da se nadamo da su mu prioriteti sto se tenisa tice jos na visokom nivou. Vreme ce pokazati.

                              Comment

                              Working...
                              X